интериорни врати, моля помогнете спешно!!!

  • 6 977
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 863
Моля ви за помощ момичета! Трябва да си купим 5 интериорни врати - гладки без стъкла и орнаменти. Бюджета ми е 400 лева на врата с монтажа. Обиколих половин София и не мога да си харесам - или са прекалено скъпи или ми изглеждат некачествени Sad Моля ви дайте препоръки, че се побърках вече!!!! Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 7 987
Тези дни съм на вълна интериорни врати, та ще ти отговоря, макар и да не ти дам кой знае какво инфо. Мин. седмица вкъщи поставихме алуминиеви, за да избегнем къртенето. Иначе гледах доста прилични врати, около тази цена, нови модели, но в Бриколаж, което предполага да си доплатите за монтажа.

# 2
  • Мнения: 25
Потърси в Канор, страхотни са.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 113
Немски врати "Classen", можеш да ги разгледаш на сайта "selectdoors.com", имат магазин в Младост -4 и на бул. "България".

# 4
  • София
  • Мнения: 863
А къде на България се намира магазина на Select Doors? Ти вкъщи с такива ли си и какви са ти впечатленията?

# 5
  • Мнения: 87
Моля ви за помощ момичета! Трябва да си купим 5 интериорни врати - гладки без стъкла и орнаменти. Бюджета ми е 400 лева на врата с монтажа. Обиколих половин София и не мога да си харесам - или са прекалено скъпи или ми изглеждат некачествени Sad Моля ви дайте препоръки, че се побърках вече!!!! Praynig

Nie sa6to se spryahame na Kanor-cenata im e okolo 300-300 i ne6to leva s montaj, dostavka i t.n. Za 4isto gladki ne znam dali imat, nie izbrahme s tri kvadrata kato ornament v sredata sas i bez staklo v cvyat izbelen dab. Dosta magazini obikolihme i tezi sa v nali4nost, ne skapi i otivat na interiora ni.

Eto adresa: http://www.kanor.bg/catalog/interiorni-vrati/ Cenite ot 203 leva sa bez dostavka, montaj, laisni li kakvo li-cenata izliza realno kam 300 i otgore, no pak e po-dobre ot drugite.

uspeh

# 6
  • София
  • Мнения: 863
Merlynn, мерси за съвета, но Канор нямат абсолютно гладки врати, което ме удиви. Приятели ми ги препоръчаха и ходих да ги видя, но...

# 7
  • София
  • Мнения: 338
Аз си сложих интериорна врата от Селект доор, много съм доволна, вратата ми се води камуфлажна, защото я закачиха директно върху старата метална рамка на вратата. Стана идеално, стеснението беше само 3 см от светлия отвор без да се налага къртене на старата рамка. Цената беше 280 лв, допълнително се плаща 50 лв монтаж и мисля че към 50 лв беше доставката.

# 8
  • София
  • Мнения: 863
Mерси много, ще проверя в Селект доорс, но не мога да разбера къде им е магазина на България? Аз живея в Лозенец и ми е много по-удобно да отида там, отколкото в Младост 4. Но в сайта на фирмата има само адреса в Младост...

# 9
  • София
  • Мнения: 338
аз съм само ходила в магазина в Младост 4, имай предвид че не всички модели ги имат на скрад и се чака внос около 20 дена

# 10
  • Мнения: 400
На нас днес ни докараха вратите, също от Канор, ще чакаме да ни ги сложат, затова не мога да дам кой знае какви отзиви. Дано да са сполучливи!

# 11
  • Мнения: 3 818
Пробвай с Ворошилов, гладките им врати са около 300 лв. и не са лоши, ние поръчахме от тях, защото бяха единствените, които се справиха с нестандартните ни размери.
Интекст също можеш да ги провериш, те са един от най-големите (а дори и май най-големия) производители на интериорни врати, а плюс това и внасят.

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Пробвай с Ворошилов, гладките им врати са около 300 лв. и не са лоши, ние поръчахме от тях, защото бяха единствените, които се справиха с нестандартните ни размери.
Интекст също можеш да ги провериш, те са един от най-големите (а дори и май най-големия) производители на интериорни врати, а плюс това и внасят.

От Ворошилов има много потърпевши.
Преди да поръчаш от тях прочети черния списък и тогава реши.

Искам да попитам мамите с врати от Канор  - колко е монтажа и доставката и варира ли в зависимост от вратата.

# 13
  • Мнения: 18 542
Ние имаме работни отношения с Ергон, но не знам нищо за вратите им. Адрес бул.Витоша 150, тел 952 31 14, може да звъннеш направо първо да питаш.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 987
Ергон са в друг ценови диапазон, водят ги луксозни врати... Там нямат врати около 400 лв. Освен, ако не са си сменили политиката в тази криза де... Simple Smile

# 15
  • София
  • Мнения: 863
В Ергон са по 600-700 и нагоре Sad

# 16
  • Мнения: 1 422
Нашите са на тази фирма. И ние доста гледахме, тъй като искахме бели, а малко фирми правят качествен бял цвят, който не изглежда като боядисано с блажна боя от байчото в училище. Преди 3 години сме ги сложили. Доволни сме. Само обков не сме взимали от тях, тъй като си бяхме харесала на Идеал.

# 17
  • София
  • Мнения: 863
NadG а ти доволна ли си от вратите? Здрави ли са, скърцат ли, увисват ли?

# 18
  • Мнения: 18 542
Ергон са в друг ценови диапазон, водят ги луксозни врати... Там нямат врати около 400 лв. Освен, ако не са си сменили политиката в тази криза де... Simple Smile
Съжалявам, нямах представа какви точно са им цените.

# 19
  • София
  • Мнения: 863
Няма проблем Миоки, иначе са им много хубави вратите, но малко ми идват в повечко Sad Решила съм да отпусна кесията повече за кухнята и баните и затова трябва да се огранича с вратите Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 422
NadG а ти доволна ли си от вратите? Здрави ли са, скърцат ли, увисват ли?

Да. Същите са си все едно сме ги сложили днес. Ние сложихме 3 панти, тъй като са ни по високи светлите отвори.

Тогава офисът им не беше някой много луксозен, но качеството на продукта много ни допада и освен това цената е добра. Плюс аз дълго време не можех да харесам покрития на врати. Тези са точно желаните, едни такива матови, перфектно гладки, потъва светлината в тях.

# 21
  • София
  • Мнения: 863
Мерси много  bouquet, още утре ще отида да ги видя, че ми е много спешно!

# 22
  • Мнения: 1 422
Желая ти успех. Препоръка - влез откъм Дойран, а не от България, че е разбит пътят от строежите, да не смениш срочно приоритетите и да тръгнеш да ремонтираш носачи или амортисьори....

# 23
  • София
  • Мнения: 863
Мерси Laughing Ще пиша утре дали най-накрая ми се е усмихнал късмета!

# 24
  • Мнения: 4 380
Нашите са на тази фирма. И ние доста гледахме, тъй като искахме бели, а малко фирми правят качествен бял цвят, който не изглежда като боядисано с блажна боя от байчото в училище. Преди 3 години сме ги сложили. Доволни сме. Само обков не сме взимали от тях, тъй като си бяхме харесала на Идеал.

Тези имат хубави бели врати. Това което ми хареса в испанските модели - отсъствието на ключалка.

http://sanisidro.bg/product3-1.php

В какъв диапазон са им цените, някой знае ли? Познах си сред моделите им и своя. Само че не е в бяло.

# 25
  • София
  • Мнения: 863
San Isidro  се намират на Витошка и България, точно до офиса, в който работя. Да си призная обаче, така и не съм влизала в магазина. Мисля, че цените им са като тези на prolexter, което ще рече към 700 лв. вратата. Но можее в понеделник да отида и да проуча. На испаските врати (за тези, които могат да си ги позволят), знам, че срока на доставка е почти 3 месеца Sad

# 26
  • France
  • Мнения: 726
За 400 няма за получиш качествена врата.
Имам информация, че вратите, които се внасят от Китай, се купуват за 50лв парчето, а тук ги продават за 300 без монтаж. Но, пазете се от китайските- некачествени са.

# 27
  • Мнения: 2 587
За 400лв може да се купи сравнително добра врата,но ламинатна.

# 28
  • Мнения: 1 305
Ние също ще слагаме интериорни врати и засега ми харесват тези на Канор, но някоя от вас слагала ли си е техни врати но в Пловдив или по точно в региона. Ако може да пише дали е доволна (имам предвид от монтажа най вече)  даже ако иска може и на лични да ми пише

# 29
  • София
  • Мнения: 863
Харесах си врати в Селект доорс. Моля момичетата, които имат от тях да споделят да ли са доволнин от качеството, както и от фирмата - коректност, монтаж, спазване на срокове Praynig

# 30
  • Мнения: 4 380
За 400 няма за получиш качествена врата.
Имам информация, че вратите, които се внасят от Китай, се купуват за 50лв парчето, а тук ги продават за 300 без монтаж. Но, пазете се от китайските- некачествени са.

Всички тези испански модели са всъщност китайски. Моите са за 50-100 лв. и  със сигурност са китайски. Тук други няма. И мога да ти кажа че са с отлично качество.
Предполагам че само ги обличат с фурнир в Испания и боядисват с лак. Което не е добре. Не ми харесва бялото покритие, стои изкуствено- и сама ще си я боядисам с латекс- това което най-много ме устройва. Фурнирът също стои много изкуствено.
Някой да знае къде се продават китайски врати от небоядисано мдф и на прилични цени? Това са ненормални цени за врата, която и без това ще пребоядисам отгоре.

# 31
  • София
  • Мнения: 863
Exoooo, някой с врати от Select Doors? Моля дайте отзиви, че спешно трябва да поръчвам Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 863
Никой ли няма врати от Select doors? Cry

# 33
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз нямам врата селект доорс,
но им разгледах сайта.
Харесват ми, доколкото човек може да добие представа само през компа..
Може ли да те питам какви са им цените, какво влиза в цената и каква е цената на монтажа.

# 34
  • Мнения: 5 228
В Мебелни къщи Ралица (има магазин в Сити Центъра, долу при Пикадили), поръчахме полски врати Porta, качествени са и на доста прилични цени.

Това е сайтът им:
http://www.501doors.com/index1.htm

# 35
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В Мебелни къщи Ралица (има магазин в Сити Центъра, долу при Пикадили), поръчахме полски врати Porta, качествени са и на доста прилични цени.

Това е сайтът им:
http://www.501doors.com/index1.htm

Какви са им цените?

# 36
  • София
  • Мнения: 863
Гладка врата на Селект доорс с нормална каса излиза около 350 лв с монтажа, с обла каса - към 400. Това знам, защото този вид ме интересуваха. Хубави изглеждат и на живо, но ако някой с опит сподели, ще е най-добре!

# 37
  • Мнения: 5 228

Различни са за различните варианти - най-евтините са около 250 лв., естествените фурнири естествено са значително по-скъпи. Ние се спряхме на среден вариант, който ни препоръчаха като много качествени, и с хубав обков се вързаха около 400 на врата.

# 38
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Харесах си врати в Селект доорс. Моля момичетата, които имат от тях да споделят да ли са доволнин от качеството, както и от фирмата - коректност, монтаж, спазване на срокове Praynig
Ка4еството и  цената са пове4е от добри  Peace


п.п.писах ти ЛС,работя за тази фирма / може да се направи комбинациая спрямо цената/  Wink



Немски врати "Classen", можеш да ги разгледаш на сайта "selectdoors.com", имат магазин в Младост -4 и на бул. "България".
Peace

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 12:40 от Desss

# 39
  • Мнения: 155
Наши приятели ни препоръчаха на Енергон били чешки. Някой ли отзиви за самите врати, най вече от серията Солодор http://www.czenergon.cz/vrati/index.php .

Общи условия

Активация на акаунт