Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 25-та тема

  • 48 058
  • 371
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 816
* *•● Диди ●•* * , таланта си е талант, каквото пипнеш става красота! Hug И ти липсваше на стадото! Heart Eyes
exxo , благодаря ти  Blush, ще се радвам въшният вид да се получи и при вас. Hug

# 31
  • Мнения: 1 550
Охо, нова темичка и вече две страници вкусотии Grinning

Пепика, мерси за новата темичка  bouquet

Диди, страхотен хляб си показала в предишната тема Wink

Кюбит, радвам се да те видя отново тук Hug

Мама Цоцоланка, не само на теб са ти минали такива мисли Wink И аз се взирах в снимката Mr. Green

asyalein, полу- фабрикат или не, поне половинката се грижи за хапването Wink

Гелева, Бъни, много вкусно у вас Hug

Цеце, много ги гледаш твоите колеги Grinning

пеп-4o, ама тия филенца са верно хрупкави eat

От мен пилешко филе с доматена плънка, с бекон отгорена на фурна и картофен гратин:


И тиквените сладки, но не ги слепих този път с пълнеж:

# 32
  • NL
  • Мнения: 520
Диди с този хляб обра овациите bowuu.Много ефектен и вкусен изглежда.
Естел Честит Рожден Ден на синчето  bouquet.Да ви е жив и здрав.Прекрасно си се справила с толкова много гости.
Лурдес мерси за рецептата за сосчето.Не звучи трудно да се приготви.А Crème fraîche се води като нашата заквасена сметана.
Кюбит много апетитно изглежда ориза.
От мен за тази вечер пълнени чушки.



Лека вечер на всички.

# 33
  • Мнения: 1 313
Леле, момичета как се заредихте с тези красиви снимки, страхотни сте!
Пепика, благодаря за уютната темичка отново!  bouquet
от мен една Паеля или Паея на кой, както му харесва Wink

Не стама много оригинално, че с един микс замразени морски дарове, но вкусничко беше Mr. Green

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 11:05 от esy

# 34
  • Мнения: 3 770
Ох , Поли , как ми се пише , пише , спами ..... Ама пак ще трябва да ходя да правя хапки и да снимам !  Mr. Green
Гледам , че си говорите за мазни , лъскави , пилешки кожички.  Mr. Green Ефектът е в повечкото мазнина и силната светкавица на фотоапарата или достатъчно светлина върху мръвката.Освен това не готвя със соев сос , т.е. слагам го най-накрая буквално за секунди и махам тигана от котлона.Иначе сосът прегаря и става тъмен , на парцали , пък и солта стяга месото и го прави твърдо и жилаво.
Ето една мазна , печена кожичка  Mr. Green :




Еее , докато напиша за кожичките и цяла готварска книга сте публикували - кое от кое по-апетитно и вкусно ! И сега и чушките на Milika ми се приядоха и паеята на esy , за тиквените сладки да не говоря !  ooooh!
Милен@ , как го правиш този картофен гратин ? Нещо специално има ли в него ?

# 35
  • Мнения: 9 107
ааааа Диди добре завърнала се   Grinning

обожавам сочни пилешки кожи  Blush

а Ягодка май наистина я няма днес. Стискам палци  Praynig

# 36
  • Мнения: 3 770
Ооо , ПепиHug Ти ме отрази най-накрая !  Grinning Вече си мислех , че  ми се сърдиш ! Все едно съм те поканила на гости и съм ти сервирала зелена салата , пържени картофи и за десерт ябълка ! И никакво мИсооооооооооооооо !  Joy Joy Joy
Споко , идва пролетният панаир , този път у нас с Пепика !  Hug
Ягодка я видях в сайта на Кеми и тук , така че не се притеснявайте !Освен ако някой друг не влиза и от двата й профила ?!
  Peace

# 37
  • Мнения: 1 550
Диди, картофеният гратин го правя на фурна с мляко, сметана, кашкавал грюере и чесън. Лесно и вкусно, само дето се пече повечко във фурната.
А тая пилешка кожичка, дето си я постнала е много апетитно лъскава Grinning

И аз стискам палци за Ягодка fingerscrossed

# 38
  • Мнения: 9 107
Все едно съм те поканила на гости и съм ти сервирала зелена салата , пържени картофи и за десерт ябълка ! И никакво мИсооооооооооооооо !  Joy Joy Joy


то с тая хапка дето тръгна да ми показваш, как да се самопоканя  Laughing Laughing

Съжалявам, ако така се получава, но допуска от тия нахалрни тийнове до компютъра е минимален напоследък, все на някой нуждата му е по-спешна от моята, та прибягвам набързо по  постовете, колкото да се отчета  Embarassed Embarassed Embarassed

Някой ден ще си имам и аз собствено ПС и няма да го давам!  #Cussing out #Cussing out  както сега не си давам фотото извън къщи, че първото ми счупиха

# 39
  • Мнения: 22 867
Цецето, чак сега видях въпроса ти за хачапурките - аз си ги харесвам всякак, и топли и студени, но нали знаеш - на вкус и цвет товарищей нет. Все си мисля, че ще се харесат на колежката ти.

mitsie , те мързеливите работи все хубави! Grinning Обичам и пържените, но тоя вариант е по-лесен и по-бързо става, така че го правя по-често.  Радвам се, че сте го харесали!  bouquet

# 40
  • Мнения: 3 770
Милен@ , точно в такава комбинация не съм си забърквала картофи и ще я пробвам непременно !  Peace Пък и щом е със сметана , кашкавалче .......  Heart Eyes Да не сте споменали килограми и кантар !

Аааа , Пепи , хапката беше набързо , за да не спамя !  Mr. Green Ти ела , пък да видиш каква пържо .......... пърленка постна ще ти спретна !  Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 1 550
Диди, ще напиша по- късно рецептата заради точното съотношение сметана: мляко Wink Много вкусно става и особено за гости е много ефектно.

# 42
  • Мнения: 1 588


mitsie , те мързеливите работи все хубави! Grinning Обичам и пържените, но тоя вариант е по-лесен и по-бързо става, така че го правя по-често.  Радвам се, че сте го харесали!  bouquet

Моля те пусни отново линк за тези хачапури,имам впредвид за тези,които не се пържат,а се пекат предполагам.Цялата предишна тема разгледах,хо явно съм ги пропуснала,намерих само пържените

# 43
  • Мнения: 22 867

Моля те пусни отново линк за тези хачапури,имам впредвид за тези,които не се пържат,а се пекат предполагам.Цялата предишна тема разгледах,хо явно съм ги пропуснала,намерих само пържените

happy_mama , заповядай!   bouquet  

Мързеливото хачапури


Ето и пържените хачапурки

ГеритO
, оправих го!

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 10:54 от labrex

# 44
  • София
  • Мнения: 188

Моля те пусни отново линк за тези хачапури,имам впредвид за тези,които не се пържат,а се пекат предполагам.Цялата предишна тема разгледах,хо явно съм ги пропуснала,намерих само пържените

happy_mama , заповядай!   bouquet  

Мързеливото хачапури

Ето и пържените хачапурки

Ти хубаво направи заглавието на пържените хачапури за линк, обаче линк в него няма  Crossing Arms Ще поправиш ли линка  Hug

P.S Намерих ги  Crazy

Последна редакция: ср, 28 яну 2009, 09:22 от ГеритO

Общи условия

Активация на акаунт