ПЛЕВЕН - 81

  • 14 911
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 645
 В новините по бтв ще дават репортажа на CNN за Плевен

# 286
  • Плевен
  • Мнения: 69
Здравейте момичета,
гледам за мен питате.Честито на Миленка и Тони 25, гледам имате хубави новини,много се радвам Hug
При нас този месец януари беше кошмарен- то не бяха болести ,то не бяха изследвания и чесно казано не съм влизала във форума, нито пък имах желание да пиша.Както Грета беше написала миналата седмица ходих на амниоцентеза,днес звънях за резултатите-казаха "Всичко е наред."А пък на мен щеше да ми изкочи сърцето и докато асимилирам,забравих да питам за пола,ама нейсе ще почакам докато си вземем изследванията.

# 287
  • Мнения: 2 070
Здравейте момичета,
гледам за мен питате.Честито на Миленка и Тони 25, гледам имате хубави новини,много се радвам Hug
При нас този месец януари беше кошмарен- то не бяха болести ,то не бяха изследвания и чесно казано не съм влизала във форума, нито пък имах желание да пиша.Както Грета беше написала миналата седмица ходих на амниоцентеза,днес звънях за резултатите-казаха "Всичко е наред."А пък на мен щеше да ми изкочи сърцето и докато асимилирам,забравих да питам за пола,ама нейсе ще почакам докато си вземем изследванията.

 Hug   Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 2 111
Сладко от рози съм виждала в Санита на Дома на книгата.
Колко е истинско не знам.

# 289
  • София
  • Мнения: 9 857
Сладко от рози има в Билла.В едни малки бурканчета,на Джем и Джем е.Сладкото не е никак лошо,личи си,че вътре има доста листенца от рози.Деси,аз лятото правих сироп от рози,стана супер.Ама го изпиха децата. Laughing
Бамбукита,радвам се за добрите новини! Hug

# 290
  • Мнения: 60
Здравейте и майте кукли бяха болни и се бях превърнала в медицинска сестра Laughing !Сега вече сме здрави ,дано не се разболяват скоро ,че е ужас !Мацки и аз гледах новините по БТВ и направо съм потресена от първата новина за този дето си убил двете деца -направо незнам какво да кажа и как да го нарека  Shocked изрод!А за газовата криза също направо бе разби този репортаж #Crazy Смятам ,че правителството ни трябва да го осъди този репортер за неверна информация !!!То че сме зле в България ,ама чак пък така да ни представи  #2gunfire
Искам да ви попитам вие от кой детски клуб сте най доволни за празнуване на РД !Понеже на малката й предстои РД и все още се чудя дали да ходим на детско заведение или вкъщи - понеже сме на 1 годинка???????

# 291
  • Мнения: 22 428
Здравейте момичета и от мен. ))))

Днес времето е разкошно. ))) Само обядваме и пак излизаме. ))))

dineli, ние празнувахме в Диснимания първият рожден ден на Калина. Доволна съм, после пак сме ходили там, всичко е ок.

# 292

Общи условия

Активация на акаунт