magnerod ili magnerich

  • 732
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
iskam da vi popitam za6toto i az neznam kakvo da pravq.lejah v bolnica 20 za6toto mi prokarvi i bqh v 8 - mi mesec i mi davaha magnerich,na 23.01 vlqzoh v 9 -iq mesec i na 26.01 meizpisaxa ot bolnicata i mi kazaha da prodaljavam da piq MAGNERICH za6toto imam kontrakcii no na 27.01 hodih na konsultaciq i tam mi kazaha da spiram da piq magnerod ili magnerich 6toto mnogo otpuskal matkata i sled rajdanemoga da polu4a kravoizliv i az ve4e neznam kakvo da pravq .kazaha mi da leja az imam postoqnno kontrakcii no ne sa bolezneni .i naistina neznam kakvo da pravq .Ako nqkoi moje da mi dade savet neka mi pi6e

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Пиши на кирилица.
Спираш магнерота...или магнерича каквото там пиеш. И да имаш контрации..вече е дошло време Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 3 751
Аз пих Магнерот и доктора ми каза като вляза в 9-тия месец да го спра.

# 3
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
В деветия месец Магнезия се спира, за да не се преноси! В крайна сметка, влезеш ли в деветия месец няма никакви проблеми, ако бебето тръгне да се ражда. Няма от какво да се притесняваш, лекарите парвилно са ти казали!  Peace

# 4
  • Мнения: 2
Благодаря Ви за съвета. Но като че ли това ,че ако пиеш магнерич ще преносиш нещо не го вярвам ,защото в болницата на всички даваха магнерич независимо дали са преди термина или след него и имаше майчета който родиха много преди термина

# 5
  • Мнения: 2 374
Двете са почти едно и също аз пиех Магнерот,но не виждам смисъл да го пиеш при полужение,че вече си в 9 месец или поне като наближи термина можеш да спреш.

Общи условия

Активация на акаунт