Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 2

  • 18 651
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 328
Направих нова темичка,добавих и ново инфо от тази тема-пак най честите въпроси Peace Heart Eyes дано да ви хареса,ако има нещо кажете за добавяне или триене докато мога  Peace Heart Eyes
Ето я и нея Тук

# 301
  • Мнения: 13
Ninny, а теб Вестителю, искам да те питам, като си толкова навътре в нещата...... Embarassed......срам-несрам да питам......до къде е стигнал списъка с уолкърите......за да знаем- да се надяваме ли, че ще стигнат и до нас.
А ... и още: картите, заявени по телефона мин.седмица, пуснахте ли ги по адресите днес???
1.Проходилки, не мога да кажа до кога ще има, но вече са последни бройки, не знам в писмата пристигнали вчера колко писма има за проходилки....тъй като не са въвеждани все още.
2.Писмата с карти са изпратени, за всички обадили се до 30.01

.....и тъй като най вероятно ще ме питате, какво ще замести проходилката, за тези които са изпратили за проходилка, а тя вече е свършила...ВСЕ ОЩЕ нямам отговор.

# 302
# 303
  • Мнения: 8 242
Ninny, а теб Вестителю, искам да те питам, като си толкова навътре в нещата...... Embarassed......срам-несрам да питам......до къде е стигнал списъка с уолкърите......за да знаем- да се надяваме ли, че ще стигнат и до нас.
А ... и още: картите, заявени по телефона мин.седмица, пуснахте ли ги по адресите днес???
1.Проходилки, не мога да кажа до кога ще има, но вече са последни бройки, не знам в писмата пристигнали вчера колко писма има за проходилки....тъй като не са въвеждани все още.
2.Писмата с карти са изпратени, за всички обадили се до 30.01

.....и тъй като най вероятно ще ме питате, какво ще замести проходилката, за тези които са изпратили за проходилка, а тя вече е свършила...ВСЕ ОЩЕ нямам отговор.
Аз 2 пъти се обаждах за карта, нито една не са ми пратили  Crossing Arms Първо звънях още 1вия ден като раздаваха.. след 2 седмици като не дойде пак.. Е - нямам!
Или знаете отнякъде, че не ползваме памперси  Thinking  Laughing

# 304
  • Мнения: 4 447
Момичета, аз не бях прочела, че имаме право да участваме само за 2 играчки  Confused  В пакета с картата никъде не съм видяла такова условие и вече пратих 4 карти, защото имах над 150 събрани точки. Мин. година не успях да участвам и ми се събраха доста. Сега  ще ми ги анулират ли? Дано поне ми върнат мечките, да си ги пратя наново на името на мъжа ми. То ако знаех, така щях да направя, ама...  Rolling Eyes
#2gunfireМила моя, ако се опитват такива като тебе да ни убеждават как са събирали от мин.година....150 МЕЧЕТА....ще имат мн здраве. Ние не сме расли в саксия. За мин игра събрах точно 78 мечета, като имай впредвид, че когато разбрах за играта, детето ми беше на 6 месеца.И понеже не бях изхвирлила НИТО ЕДНА ОПАКОВКА от пакетите, за да си слагам умалелите и най-запазени дрешки в тях, успях да му спечеля жираф и пате.......От началото на мин.юли /когато свърши мин игра/ до сега съм събрала точно 22 мечки, А ПОЛЗВАМ ЗА СИНА МИ САМО PAMPERS.
ТА ТОВА ДРАГА МОЯ ПРАВИ 100 МЕЧЕТА ЗА 17 МЕСЕЦА........ЧЕСТНО СЪБИРАНЕ НА МЕЧКИ.
КАК МОЖЕ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ДА СЕ "ЖАЛВАТ" В ТОЗИ ФОРУМ, КЪДЕТО ПОВЕЧЕТО МАЙКИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И АЗ ОЩЕ НЯМАМЕ КАРТИ ???? И как не те е срам да споделяш, как видите ли си щяла да ги пуснеш на името на мъжа си.......НЕКА ТИ Е! М Crossing ArmsМЕЧКИ НЕ ВРЪЩАТ!!!
 

Ей, очите ще си издерете за тия мечки, ей   ooooh!

Гостенката с пистолетО, дали се е сетила, че има една
приказка - всичко е възможно? Ми що да не е събрала
150 мечета? Вариант - бебето й пишка и ака страшно
много и на ден изхабяват 3 пъти повече мечки, отколкото
вас. Вариант - има приятелки, които й дават мечета.
Чак пък такава драма и злоба.... Какво значи "Нека ти е?!"
Който не се радва на това, което самият той има, както
и на това, какво имат другите, никога няма да ИМА.

Жалко, че няма да й върнат мечетата. . .

Аз имам 450 мечки, проблем?


п.п. Аз па, мечки съмнаписала вместо памперси...  Crazy

# 305
  • Мнения: 681
И аз имам доста събрани ме4ета,обаче нямам карта.
Някой знае ли, откъде във Варна мога да си намеря?

# 306
  • Мнения: 131
аз бях пратила за уолкър,но получих жираф и пате,жирафчето го имаме и новото го подарих на едно бебче,с патето си играем,а относно мечетата,аз за 1г примерно събиране имах към 150точки,наскоро дори пратих на една мама за жираф и още една играчка мечета без дори да я познавам/естествено без нещо насреща/,а иначе картата си намерих като размених с една мамаза мечета,така че какво лошо да имаме мечета,купуваме памперси и кърпи,имаме мечета
друг е въпроса че има хора които се облагодетелстват с цел печалбарство,-на една позната леля и работела в някакво аптечно...нз точно...събирала мечета от аптеките където доколкото разбрах май снабдявала,насъбрла 6-7карти,нали е дистрибутор и си ги набавя лесно и е пратила за незнам си колко уолкъра и жирафа,получават ги роднини-сестра ,братовчедака и т.н. и после дамата си ги търгаши в продавалника.....еми това вече е въха ....а ние баламите купуваме,събираме,търсим карти и накрая ......................

Общи условия

Активация на акаунт