Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 2

  • 18 653
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 307

Да, може да използвате "UNISEX"...след като важат турските мечета е редно да важат и гръцките Simple Smile


Ураа сега изрових 14 такива мечета  newsm44 Останали са от времето, когато дъщеря ми беше новородена.
Или броят им е твърде голям?

# 286
  • Мнения: 2 122
честит ти уолкър тогава  Peace

# 287
  • Мнения: 4
сега като чета разбирам че нашето момче niny е на тел.днес.благодаря му че ми обърна внимание по тел.и ми каза че сме в списака за проходилката newsm51

# 288
  • Мнения: 743
Аз не съм много по темата, но все пак искам да споделя с вас. Днес попаднах на това - http://www.pampers.com/en_US/product .
Защо има разлика?

# 289
  • Мнения: 200
Здравейтеее.
И аз преди малко се обадих и един много приятен и възпитам мъж ми каза че съм в списъка и че ще започне пращането на играчките към средата на седмицата. Ама къде ми беше акъла да питам дали всичко е наред от към мечетата, т.е. дали сме се класирали за уолкъра.      Та този господин,доколкото чета е  niny,мноооооого му благодаря  Hug

# 290
  • Мнения: 0
Някой получил ли е вече карта по пощата? Аз се обадих на 26.01- и до сега нищо не съм получила

# 291
  • Мнения: 46
Урааааааааааа,най сетне и ние с карта от бебешко магазинче в Плевен. newsm44

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Аз днес получих обратната разписка, че писмото, пратено на 23.01., е получено на 29.01. Не съм звънила да се проверявам в списъка с играчки, но щом писмото е пристигнало, ще си чакаме играчката  Simple Smile
П.П. Някой беше питал за магазинчетата в Пловдив, където има карти - пише ги на първа страница. В условията на играта обаче прочетох, че карти по магазините ще има до края на януари, което вероятно значи, че от тук насетне ще има до изчерпване на количествата...

# 293
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
В Пловдив ги има във ВисВиталис без ограничения.Аз си пратих плика по инструкциите и ми донесоха  подаръка вкъщи.
Изисква ли се покупка от магазина?

# 294
  • Мнения: 4
В Пловдив ги има във ВисВиталис без ограничения.Аз си пратих плика по инструкциите и ми донесоха  подаръка вкъщи.
abe mila ti za minalogodi6nata igra li pi6e6 newsm78

# 295
  • Мнения: 1
Май пише за миналогодишната игра,защото невярвам някой да е получил още играчка при положение,че днес започват да ги пращат. Laughing

# 296
Момичета, аз не бях прочела, че имаме право да участваме само за 2 играчки  Confused  В пакета с картата никъде не съм видяла такова условие и вече пратих 4 карти, защото имах над 150 събрани точки. Мин. година не успях да участвам и ми се събраха доста. Сега  ще ми ги анулират ли? Дано поне ми върнат мечките, да си ги пратя наново на името на мъжа ми. То ако знаех, така щях да направя, ама...  Rolling Eyes
#2gunfireМила моя, ако се опитват такива като тебе да ни убеждават как са събирали от мин.година....150 МЕЧЕТА....ще имат мн здраве. Ние не сме расли в саксия. За мин игра събрах точно 78 мечета, като имай впредвид, че когато разбрах за играта, детето ми беше на 6 месеца.И понеже не бях изхвирлила НИТО ЕДНА ОПАКОВКА от пакетите, за да си слагам умалелите и най-запазени дрешки в тях, успях да му спечеля жираф и пате.......От началото на мин.юли /когато свърши мин игра/ до сега съм събрала точно 22 мечки, А ПОЛЗВАМ ЗА СИНА МИ САМО PAMPERS.
ТА ТОВА ДРАГА МОЯ ПРАВИ 100 МЕЧЕТА ЗА 17 МЕСЕЦА........ЧЕСТНО СЪБИРАНЕ НА МЕЧКИ.
КАК МОЖЕ ТАКИВА КАТО ТЕБЕ ДА СЕ "ЖАЛВАТ" В ТОЗИ ФОРУМ, КЪДЕТО ПОВЕЧЕТО МАЙКИ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И АЗ ОЩЕ НЯМАМЕ КАРТИ ???? И как не те е срам да споделяш, как видите ли си щяла да ги пуснеш на името на мъжа си.......НЕКА ТИ Е! М Crossing ArmsМЕЧКИ НЕ ВРЪЩАТ!!!
 

# 297
Някой получил ли е вече карта по пощата? Аз се обадих на 26.01- и до сега нищо не съм получила
И аз чакам, мила. Тия дни ще е.

# 298
  • Мнения: 136
Някой получил ли е вече карта по пощата? Аз се обадих на 26.01- и до сега нищо не съм получила
И аз чакам, мила. Тия дни ще е.
И аз чакам.Дано дойде скоро Praynig

# 299
Ninny, а теб Вестителю, искам да те питам, като си толкова навътре в нещата...... Embarassed......срам-несрам да питам......до къде е стигнал списъка с уолкърите......за да знаем- да се надяваме ли, че ще стигнат и до нас.
А ... и още: картите, заявени по телефона мин.седмица, пуснахте ли ги по адресите днес???

Общи условия

Активация на акаунт