Casual клуб "Без грим, без токчета и без пайети" 12

  • 31 029
  • 417
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Ами току що направих група в сайта, казва се "Bez Grim" :
http://www.polyvore.com/bez_grim/group.show?id=41732
Aко искате пробвайте да добавите сетче да видим дали ще стане, както предпочитате.

Ето нещо от мен, свързано с любовта ми към гети, чорапчета и дълги ръкавици


# 46
  • Мнения: 5 877
Eто един сет за тип "ябълка", т.е. по-широки в горната част, но пък с убийствени крака.


Не е никак кежуъл, обаче.

# 47
  • London, baby
  • Мнения: 800
kukumiafka, много готин сет. Точно мой стил.  Simple Smile
Добре заварила, крейзи!

# 48
  • Мнения: 224
Мале, как не съм ви видяла досега, наистина страхотни сетове сте направили!  Flutter  Peace
Дано скоро и аз да мога да се включа!   bouquet

# 49
  • Мнения: 875
мен пък нещо не ме кефят тези сетове. повечето от дрехите и аксесоарите са много красиви, съчетанията, които предлагате също са интересни, но едно е да видиш нещата подредени така, а съвсем друго е да са облечени. просто много от т.нар. сетове няма да издържат теста.

# 50
  • Мнения: 619
Аз харесвам този последен сет най-вече заради червения цвят. Напоследък твърде много си падам по него...

# 51
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро! Много добре тръгва темата Simple Smile
Време за правене на сетове все не ми остава, но при първа възможност ще опитам.
Искам да ви покажа  какво ансамбълче спретнах за малката ми кежуалка  Wink
http://photo-zona.net/images/user62141/album16778/large/12332113 … 7685_SNC14235.JPG
Като не си купих плетена рокля, поне на детето да взема Wink

# 52
  • Мнения: 1 547
Здрасти и от мен. Ето едно предложение, удачно за всякакъв тип фигура. Продължавам да смятам, че клин с ботуши и дълга туника е чудесно решение, стига, разбира се, коленете да не са много закръглени. Етно рокля, която би могла да се носи с блуза отдолу, с жилетка отгоре, с дънки или панталон, и която може да се закупи от всеки индийски магазин /дължината може да е почти до коляно/. Манто, което също ласкае фигурата и чанта, която е в подкрепа на актуален за сезона trend.  Wink Гарантирам, че този ансамбъл е подходящ за по-едри дами, както и за бременни такива, изпробвано е.





P.S. На kukumiafka синият сет е абсолютно божествен! Ще ми пасне идеално  Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 1 877
не знам, ама няма нещо в поливоре сайта, дето да ми се вижда грозно  Mr. Green и да не го облека. хайде да потърсим такива артикули , какво ще кажете? Crazy

# 54
  • Мнения: 1 547
Боже, жено, какви ги говориш??  Shocked Ето ти тогава едно... ъъъъъ... мило комплектче от polyvore-то:  tooth

# 55
  • London, baby
  • Мнения: 800
Хохохо, ето това е върхЪ на кича.  tooth

# 56
  • София
  • Мнения: 630
Включвам се малко без връзка, но за да ви чета и да не изпускам темата Laughingботуши, които с удоволствие бих носила и още едни

# 57
  • София
  • Мнения: 1 877
Боже, жено, какви ги говориш??  Shocked Ето ти тогава едно... ъъъъъ... мило комплектче от polyvore-то:  tooth



hahah крейзи м есложи на място Mr. Green

в този сет кича е на ниво да, инак чантата няма да откажа Blush

# 58
  • Мнения: 1 305
Такааа, в polyvore Dame беше заето!!!  Crossing Arms Никога не ми се беше случвало, някъде да е заето!  Shocked
Ноооо, кака ви не е от вчера и има предимството да притежава клавиатура с кирилица все пак.   Sunglasses  Едно кирилско "а" прави чудеса, поставено на мястото на латинско такова.  tooth

А сега отивам да творя!

# 59
  • Мнения: 5 877
оказва се, че съм доста цветово консервативна, трудно смесвам едно с друго. Може би ще се науча, но ето примерно този кежуъл тоалет колкото и да го мислих, не ми се връзваше с никакви допълнителни цветове. Май вкусът ми не се променя много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт