Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 49 762
  • 424
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 51
Здравей, ssoonniiaa  Flutter
Караш фазите по ред. Виж как са обозначени - отключваща, захранваща.
Успех в начинанието  Hug

# 16
  • Мнения: 199
мерси много ще пробвам

# 17
  • Мнения: 3 425
Сонииааа, успех  Hug   bouquet

Никой не пише днес  Thinking ...само смейте да се набухате  smile3540 newsm66 newsm29 nono

И въпреки,че ми изтри поста преди малко....няма да ви се размине  box ....ааа всъщност ако искате се наяжте,но после да не 'плачете', че   261uu Animal Pig smile3535

Стам, оздравя ли дечко?

# 18
  • Мнения: 1
КалаJoy Joy Joy

Аз не съм се набухала още, ама кантарът все така не ме възнаграждава, даже днес показа +1, пък не съм криввала от "правия път" Laughing Абе, що не го метна през прозореца newsm78

Макар и с плюсче си продължавам, днес на мляко и киви

Ssoonniiaa, привет и успех с диетата!

# 19
  • Мнения: 89
Ей ме, ядох таратор преди, сега пак, но борбата ще е довечера, като насготвя за гостите Simple Smile)))

# 20
  • Мнения: 51
Кала, много ме разсмя. Мерси за което  Laughing
Ето поглеждам си дневния график и е време за ябълка с чай  newsm57

# 21
  • Мнения: 199
Мерси за приветствията момичета.Аз преди съм правила диета и после с разделно хранене стигнах до 9кг свалени,но сега откакто родих много се отпуснах 64кг.точно колкото излязох от родилното.Доскоро кълмих и не можеше диета ,обаче сега нищо не ме спира,че не мога да се гледам

# 22
  • Мнения: 89
Мерси за приветствията момичета.Аз преди съм правила диета и после с разделно хранене стигнах до 9кг свалени,но сега откакто родих много се отпуснах 64кг.точно колкото излязох от родилното.Доскоро кълмих и не можеше диета ,обаче сега нищо не ме спира,че не мога да се гледам
Здравей и от мен   bouquet. Извинявай, бях се вгледала в таратора си и не обърнах внимание достатъчно, че иам нови попълнения  Laughing За колко време постигна тези 9 кг. с разделното хранене, мисля че след приключване на етапите, това е най-естественото продължение на режима.
Момичета чували ли сте 4 те прости правила за отслабване"
1. Всичко е в ума
2. Малко внимание в храненето
3. Малко спорт
4. Завинаги
Нещо такова бяха, първото и последното са най - важни май, ама особено последното  #Crazy

Последна редакция: чт, 29 яну 2009, 18:20 от Ahim_sa

# 23
  • Мнения: 199
за едно лято,но тогава работех в ресторант и беше по-лесно сега в къщи не готвя само за мен и ще е по-трудно.Но тогава никакъв спорт само работа,а и бях  по-млада.Това има значение според мен

# 24
  • Мнения: 3 425
Добро утро кокичета   bouquet

Капучината са горе долу режимни  Crazy аз кафето го пия всеки ден с мляко и лъжичка захар  Grinning


Ахим, определено малко спорт и умерено хранене са вярната формула  Peace обаче аз се ослушвам,а и не съм само аз  Mr. Green ,колко успокоително  Mr. Green

Днес съм -0,3....днес ще повторя въглехидратния ден дано не ми се отрази зле,а и аморето е почивка събота и неделя  ooooh! дано удържа  Rolling Eyes

Аз вече седмица се качвам на степера всеки ден по 15мин...нали така казва в рекламата - всеки ден по 10мин;)Да видим  Crazy

Наоколо съм  Crazy



# 25
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , Страхотни момичета! Hug Hug Hug

За всеки вкус по кафе:


Кала, Hug и за теб има, а аз ще си взема от твоето  bouquet


Днес съм на кисело мляко и ябълки  Peace


Страхотен ден на всички! Heart Eyes

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Добро утро, момичета   bouquet
как сте днес  smile3558 петък е, грее слънчице   Nature Partly Sunny Simple Smile
Лиде, сега забелязвам, че с теб май сме по 1 график: и аз почнах на 12.01 с първия режим, сега го повтарям и днес съм на мляко и ябълки  Mr. Green
Аз днес съм супер, но да ви се оплача, вчерашния въглехидратен ден беше много тежък. Карах на ябълки на междинните и задушен ориз с коприва и салата зеле на основните, но вечерта се чувствах ужасно уморена, гладна и ме болеше глава. Освен това ми дойде цикълът тия дни и се чувствах много изтощена. Та затова си хапнах нещо сладко  Blush няма да уточнявам какво Simple Smile Не го считам за прегрешение, защото се чувствах зле и психически, и физически.
Забелязвам, че във въглехидратните дни съм най-гладна, нещо тези картофи и оризи хич не ме засищат, а само ми дразнят апетита  newsm78 Или комбинацията с цикъла ми е дошла в повече, как мислите? През цялото време от началото на диетата не съм изпитвала такъв глад и изибщо не се бях сещала за сладко, какво ми стана не знам  Confused

# 27
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, Страхотнииии! Hug

Кала, благодаря че питаш...по-добре е детето.Няма температура вече 4 дни, но още мажем гърлото.

Аз не спазвам режима, но много внимавам какво ям. Всъщност схемата ми е следната - редувам въглехидратен с протеинов ден, без таратора. Crazy


Мерси, Лиде, за кафето. Избирам чистото. Wink

Соня, добре дошла! Peace

Хубав ден на всички!  bouquet

# 28
  • Мнения: 89
Здравейте млади и стройни девойки Simple Smile))

Днес съм на въглехидратчета и ги сънувам тия картофки от няколко дена  Crazy
Искам да ви попитам, вие качвате ли след въглехидратен или сте в застой (по -добре второто) или е възможно да се свали даже Simple Smile
Прегледах пак разни диетки снощи и навсякъде липсват въглехидрати, което значи, че като мине диетката гледай какво става, когато се започне разнообразно хранене Simple Smile))
Та още една причина да си мисля, че това е балансирания режим  Peace
Искам да ви каже, че при вас е много приятно и сърдечно, което бих казала, че почти не се среща във форума, за което ви благодаря   bouquet
Този път, като успея да отслабна , вие ще сте "виновни"  newsm44
Кафенцата са страхотни, много обичам такива натруфенки, макар че го пия всеки ден без захар, дъгло, с малко течна сметанка (примерно половин на чаша). Но събота или неделя, когато реша, че много заслужавам, едно Гранде карамел макиато от Старбъкс, му виждам сметката много успешно  Mr. Green. Вие имате ли си любимо кафе от там или Онда,Коста кофе или си правите вкъщи подобни ? Кафето глезотийка става въпрос, всекидневното, предполагам не може да е такова в никой режим Simple Smile) (ама вие кажете, ако може  Mr. Green).
Поразгледах снощи стари теми, има доста други момичета, какво се случи с тях, всички отсабнаха успешно и затова не пишат ли вече или са сменили режима Simple Smile. Кала теб те забелязох доста назад или се бъркам ? Някоя друга от вас "ветеранка" има ли Simple Smile)

# 29
  • Мнения: 3 425
Ето ме пакWink

Ламаринка, нормално е да си по-гладна по време на цикъл  Confused аз определено вече след въглехидратен ден нямам минус,но и намалих количеството,защото често се оказвах и с +  Confused

Ахим, аз кафето го пия в голяма чаша(дори и за бг стандарта  Crazy ) половината кафе + 30-40гр мляко  Crazy иначе глезотийки в кафето някакси отвикнах  Wink тук кафето е късичко и те праща в 'небесата'(на мен не ми понася),маккиато-също...фенка съм си на капучо-то и това е  Mr. Green  преди в Бг го харесвах с лъжичка шок или карамелче,обаче някакси сега не ми липсваWink
А и с други джънк фууд ги нямаме под ръка тук и се радвам много - ни зрън4о(любим мой  Embarassed Blush ),ни семки(слънчогледовите ги ядат тук само папагалите),ни солетки...т.е. има ги в супермаркета....иначе по магазините не е заринато с подобни храни и ядки  Blush Blush Blush


Наоколо съм  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт