Когато поникват няколко зъба едновременно

  • 2 983
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Crazy Хох, помислих си нищо подобно, но не знаях, благодаря! Blush

# 16
Генгигел е добро решение.Маже се на мястото,където е зачервено и подуто и се очаква зъбче.Лекува възпалението на венеца и така премахва болката и сърбежа.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ходихме на стоматолог даже, педиатъра каза, тъй и тъй проблеми има сериозни детето, да посетим зъбарин, имали вълшебни смеси за облекчаване. Обаче госпожата Зъболекар ме посъветва, че нямало ое нужда от такова мазило, то било ако се инфектира нещо мястото на никнене или пробил зъб, ако е зачервено тоест, ако имало лош дъх и още разни симптоми подозрителни. вълшебството било съдържало антибиотик и нам си какво, каза алергия може да развие, силно е , няма нужда.. То като отидохме на зъбар вече имахме нов зъб.
Обаче има някаква система при тия зъби. Първо разстройство няколко дни, после 2 дни затишие и започма мрънкотене, сед това вдига Т към 37-38 2 дни, после пак разтройство , кривотия, лигавене, то няма мир това човеченце.
Днес пак е бедна, обаче ще дам Хамомила 2-3 пъти да видим състоянието ще се подобри ли.
Тъй де, безобразия зъбати.  Много ви благодаря, а този  Генгигел не съм питвала, ще го разгледам. Тенку!

# 18
  • Мнения: 2 807
Небесна КрасТавичке,

аз такива проблеми с пробиването на зъбките при Дани не съм имала - дано и при Ива да е така  Praynig.
Само дето беше по-сънлив няколко дни преди прорязването, ама това сигурно е от болката...
 
Иначе съм мазала венците със Solcoseryl Gel, не е течен като Калгел-а, а направо залепва на венеца, т.е. по-ефикасен е.
Дани се е успокоявал до минута след намазването.   
Дано и при вас е така!  Praynig

И не знам дали следващото ще те успокои, но мисля, че е по-добре наведнъж да му пробият и набързо да забравите за мъките (и ти, и детенце), отколкото да се мъчите продължително време - тъкмо се успокои детенце, и хайде пак.

# 19
  • Мнения: 918
Аххххххххх, колко добре те разбирам. Цяла седмица вече не съм спала повече от 3 часа smile3507 накуп, а през деня...........през деня е още по-зле! При нас няма и грам сънливост, търчи като ракета, а като се изморим за разнообразие рев и крясъци. НИЩО НЕ ПОМАГА!

Общи условия

Активация на акаунт