Отказвате ли на половинките си

  • 9 526
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
аз на него-щото е пил или си иска в неподходящото време/в 3-4н посред нощите  #Cussing out /

Това ми е любимото време за такива удоволствия... Crazy
....да се събудиш по това време с единствената мисъл, че искаш малко нежност..

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Да,отказвала съм му,най-често в случаите,когато е подпийнал, но  не ми се е сърдил или цупил.

# 47
  • Мнения: 1 554
отказвам да,но той става още по нахален,така че финала е ясен Crazy

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Все пак не е като да изпържиш 2 яйца, дори да не ти се готви Mr. Green

Предполагам мъжът предпочита да е гладен, обаче да му се пържат онези две яйца Mr. Green

# 49
  • Мнения: 35 961
естествено, и двамата сме си отказвали, особено преди време, когато не се познавахме добре
приема го нормално, както и аз
въпросът е да предразположиш човека така че и да не му се прави, сам да пожелае или да усетиш кога наистина не желае и да не правиш опити - правим секс от 13 години заедно и отдавана не сме си отказвали - просто прекалено добре се познаваме един друг Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 127
Да отказвала съм, когато не се чувствам добре , или пък детето е будно и просто е неудачно.
Приема го нормално, шегува се и смеейки се казва "ти си фригидна", а аз :"а ти- нимфоман".

# 51
  • Мнения: 37
За 10 години семеен живот определено се е случвало. Но той не се сърди - все пак и аз съм човек. Освен това секса би трябвало да е удоволствие и за двамата.

# 52
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Много често ми се случва.Ми как реагира,сърди се разбира се,до следващият път Whistling

# 53
Не!Секс правим по разписание- вторник,четвъртък,събота и неделя.Имам една свободна седмица за цикъла.В останалите дни съм го научила да не иска,той си знае вече!

# 54
  • Мнения: 123
След 17 години заедно колко пъти съм отказвал?  newsm78
Много! Twisted Evil
Коментар след последния отказ за секс : "Тази година един път, догодина по-рядко..."

# 55
  • София
  • Мнения: 978
Разбира се, че съм отказвала. Реакцията на мъжа ми е била съвсем нормална.

# 56
  • Мнения: 31
Не!Секс правим по разписание- вторник,четвъртък,събота и неделя.Имам една свободна седмица за цикъла.В останалите дни съм го научила да не иска,той си знае вече!

 Shocked Shocked 
Честно, това с разписанието не мога да го проумея, някак си много гадно ми звучи, все едно в тези дни прави ти се -не прави, трябва да стане. Все пак човек не е машина да се настрои на определена програма.
По темата - Да, отказвам на половинката си.

# 57
  • София
  • Мнения: 619
Случва ми се доста често!Как реагира-ами не му става приятно най вероятно,но....какво да се прави ще почака!

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не!Секс правим по разписание- вторник,четвъртък,събота и неделя.Имам една свободна седмица за цикъла.В останалите дни съм го научила да не иска,той си знае вече!
Еййй виж за разписание не съм се сетила, че може да се направи.  newsm78

# 59
  • Мнения: 2 751
Редовно му отказвам, ама той иска постоянно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт