до мамите от Варна

  • 2 544
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 896
Момичета, заповядайте в събота 6.08 от 10 часа в Майчин дом до отбележим Световната седмица на кърменето като си поговорим с родилки и бъдещи мами от Майчин дом и покърмим заедно с тях, което значи че е добре да си носите бебоците. Ако имате желание да се включите, може да ми пишете или да звъннете на 0888 577 684. Ще се радвам на малко помощ за организацията.

# 1
  • Мнения: 1 896
Хм, само да ви кажа, че събитие ще има, въпреки че никой от форума още не се е отзовал, пък и да си дръпна темата нагоре.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 578
това само за майки ли е или и за бъдещи  newsm10
направо съм учудена и зарадвана ,че най- накрая се чу нещо и от там  smile3501
каде точно в майчин дом  , дай повече информация за събитието newsm74

# 3
  • Варна
  • Мнения: 632
Аз съм ЗА,ама защо точно в Мойчин дом? Хайде да си направим публично кърмене в Морската и да поканим там някой педиатър или лектор по кърменето?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Там, защото сигурна съм, че има нужда от компетенти и практикуващи мами да си споделят опита в кърменето с пациентките... Така си мисля.
Инициативата е чудесна, браво basilisk !
Но ние  няма да присъстваме. Blush
Поздрави и весела сбирка!

# 5
  • Мнения: 663
Как ме е яд чак сега видях,а нещо друго няма ли да има?

# 6
  • Мнения: 1 896
Ами защото майчин дом се съгласиха да ни домакинстват и мисля че наистина има нужда от нещо такова. Утре ще пусна съобщение до медиите, ако някой има медийни контакти, дайте да ги използваме.
Събитието е другата събота, на шести август, ще бъде в кафето на Майчин дом.
много ми се ще, ако някой ще идва, да си чукнем една среща преди това, за да обсъдим някои неща, имам нужда от акъл, а и да си съгласуваме какво ще правим, говорим и пр.
Ако някой инициира колективно кърмене в Морската, аз съм твърдо за и ще дойда. Едно събитие не пречи на друго.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 632
Инициативата е страхотна и аз много искам да присъствам и ще направя всичко възможно да дойда. Можем след Майчин дом да се разходим из Морската и там също да си кърмим заедно, дано повече майки(бъдещи и настоящи) да дойдат. Днес ще съм в Морската, може да се видим да обсъдим нещата.Тел ми е 0887/807-353.

# 8
  • Мнения: 1 896
Момичета, днес изпратих информация за събитието до около двайсет медии, дано някой да прояви интерес да дойде. Радвам се, че вече се оформя групичка мами от форума, които ще присъстват.
Сега остава да отпечатам малко брошури. За тениски не знам дали ще имам време, ако някой друг има идеи и възможности, би било чудесно.
"Майчин дом" ще осигурят кафе, вода и шоколадови бонбони. Щеше да е гот ако бонбоните можеха да са във формата на цици, но не знам откъде могат да се намерят такива.
А, освен това ще оставя инфо за събитието при педиатъра си, който ще съобщи и на други кърмещи мами. Ако искате може и вие да направите това.
Тъй като ние няма да имаме лекция, аз предлагам просто да предсатвим форума и да се представим ние самите, както в темата "Кои са кърмещите мами" - да разкажем как кърмим, от колко време, с какви проблеми сме се сблъсквали и как сме ги разрешавали. Вие какво ще кажете?

# 9
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
А една некърмеща вече мама с едно палаво човече дали може да дойде? newsm78

Ще направя всичко възможно да се организирам и аз, защото съм ЗА КЪРМЕНЕТО.
Ще се опитам да взема и една приятелка с рожденичката и - точно на 06.08.2004 в Майчин дом. Е и те не се кърмят веч  Embarassed Rolling Eyes, но пък какво, дано успеем да убедим другите да го правят поне колкото нас /12 м/, а защо не и повечеееее.

Ехх, толкова е хубаво

# 10
  • Мнения: 2 784
Аз също ще направя всичко възможно да присъствам. Ако мога да ти бъда с нещо полезна за организацията, пиши на лични.  Hug

# 11
  • Мнения: 2 784
Бутвам темичката маааалко нагоре... Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 632
Браво Цвети,ще се радвам да се видим  Simple Smile Мен ме е тръшнал някакъв летен вирус и ако не се оправя до събота ще пропусна  Cry
Пускам линк в Бъдещи и настоящи майки и в Клюкарника.

# 13
  • Мнения: 1 896
Благодаря ви, момичета! Значи все пак ще сме повече форумни мами. Може да има съпротива, срещу това, което ще кажем, ще трябва да сме деликатно-убедителни, та по-добре да сме повече.
Можете да ми помогнете с принтиране на брошури, ако някой има възможност, за предпочитане на цветен принтер, дори да е мастилено-струен, но ако няма, става и чернобели.
Ако познавате някой журналист, или педиатър, или акушерка, също може да ги поканите.
Ще пратя брошурата на juji_77, понеже днес повече сигурно няма да мога да влизам тук, ако някой иска да принтира, тя ще му я изпрати.
Доскоро виждане, мамчета!

# 14
  • Мнения: 1 290
А една некърмеща вече мама с едно палаво човече дали може да дойде? newsm78

Ще направя всичко възможно да се организирам и аз, защото съм ЗА КЪРМЕНЕТО.
Ще се опитам да взема и една приятелка с рожденичката и - точно на 06.08.2004 в Майчин дом. Е и те не се кърмят веч  Embarassed Rolling Eyes, но пък какво, дано успеем да убедим другите да го правят поне колкото нас /12 м/, а защо не и повечеееее.

Ехх, толкова е хубаво

извинете за ОФФ-а:

СънФло,
да поздравиш приятелката си и рожденничката и специално от мен.  Laughing
А ако се появите и на някоя Варненска среща много ще ви се радвам и на двете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт