до мамите от Варна

  • 2 545
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510

да поздравиш приятелката си и рожденничката и специално от мен.

ЩЕ, ЩЕ!
Но ако го направиш лично май е по-добре!

а за срещите - трудно ми е през седмицата, прибирам се скапана от работа, и то не по рано от 6,30 и да дойда да се прозявам сред вас.... Пък и съм притеснителна Embarassed

Иначе все се  Rolling Eyes Rolling Eyes в градината съботно - неделно да те зърна

# 16
  • Мнения: 1 896
Днес във Варненския 24 часа и във вестник Черно море има инфо за нашето предстоящо събитие. Само че в 24 часа са объркали датата - писали са 10ти вместо 6ти, обадих им се да кажа, че е грешка.
От "Черно море" ми звъняха и ще пуснат голям материал за седмицата на кърменето и за форума, така че не пропускайте да дойдете.

# 17
  • Мнения: 1 896
Еха, виждате ли какво медийно отразяване пада навсякъде? Да не се изложим и ние в събота?
Да си дръпна аз малко темата нагоре, така де

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
А,виждате се,виждате се - и чакаме да гледаме и да четем на поразия репортажи за Варна Grinning

# 19
  • Мнения: 432
Оки, пишете ни и нас  Mr. Green.Събитие ще има нали? Да не цъфна с лапешона и двете млекоцентрали кат в небрано лозе Mr. Green.

Трябва ли някаква помощ за подготовката?

# 20
  • Мнения: 2 784
Последно- събота, 10 часа ? Малката нещо малко се е изприщила, все едно че кара ранен пубертет, та днес ще я водим на доктор. Ако не е нещо сериозно, сме там. Ама хайде да се уговорим да се срещнем пред входа, например, или нещо такова, че иначе ми е малко притеснително.  Embarassed

# 21
  • Мнения: 128
Чудесна идея! Може и ние да дойдем, ако не вали! Ще имали място за паркиране на всичките колички Laughing Дали ще има много мами?  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 896
Е, хайде сега, няма да се пържим с бебоците на слънце (или дъжд де) пред входа. Срещата е в кафето, ще има място. Ще бъдем на закрито. Аз лично съм там даже и да вали - няма как. Ще отида малко по-рано, така че няма да сте първи.
Чакам ви в десет.
Последно от клиниката казаха че ще открият събитието с няколко думи и после ние ще си разкажем за нашите форумни бебоци дето цокат колкото си щат. Ще бъде купон.

# 23
  • Varna
  • Мнения: 321
Ми и ние може да се домъкнем- живеем съвсем наблизо:)

# 24
  • Мнения: 2 784
Ами аз и кафето не го знам къде е.  newsm78 През централния вход ли се минава и ще има ли кой да ме упъти?  Thinking

# 25
  • Варна
  • Мнения: 632
Цвети като влезеш в "двора" на Майчин дом кафето се пада в дясно,ще го видиш веднага,защото има изнесени масички навън. А и през главния вход да влезеш има гише където могат веднага да те упътят.  Wink
Аз се оправих вече,така че ще се видим в събота.Почти е сигурно,че ще вали,но какво от това, по вода ще ни е.  Wink

# 26
  • Мнения: 2 784
Момичета, аз най-вероятно няма да дойда. Тия гадории на малката се оказаха май стафилококи и , въпреки,че педито каза, че няма никакъв проблем, стига да не е в пряк контакт с някое бебе, или мама, ми се струва безотговорно да идваме. Въпреки това, утре пак ще я види лекар и тогава ще знам със сигурност. В момента е като антиреклама на кърменето.
Ако не сега- догодина, ако още се кърмим. Mr. Green
Джули, като се оправим, може да излезем на разходка, ако искаш.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 632
Eee, много жалко Цвети  Sad.Щеше да е добър пример още една късно зъхранила мама.Но важното е бебка да се оправи,айде лекувайте се.Ще ги разходим някой ден в Морската като минат дъждовете.Пък и какво ще чакаме до другата година,ще си спретнем поне още едно масово кърмене до края на лятото.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 632
Айде и ние се прочухме  Wink Много добре мина срещата макар и в по-малак състав. Имаше бременна мама, кърмещи мами и подкрепящи кърменето татковци  Simple Smile Абе от всичко по малко за цвят  Simple Smile Педиатърката на Майчин дом изнесе кратка лекция, като подчерта ползите на продължителното кърмене. Най-малкото бебче беше Ирина на Мирка-22дни, а най-голямото кърмено бебе беше на1год и седем месеца,кърмено до годинката. Посетихме и родилките в Майчин дом като им раздадохме брошури и им представихме форума. Всички скоро родили майки кърмиха, което нас много ни зарадва. Откъм медии не беше голям наплива  Laughing , до колкото разбрах е снимала журналистка от в.Поозвънете Новини, но ние малко закъсняхме и не я видях. Аз днес изпратих мейл до в.Черноморие със информация от форума,брошурата,листовката и снимки от днешната ни среща,така,че очаквам публикация там утре. За съжаление нито една телевизия не се отзова,но не е късно до края на лятото да заформим по-мащабна оргонизация.
Ами това е от Варна.Сега качвам снимките и статията от вестика.
Началото във Варна е поставено, може би ще го превърнем в традиция  Hug   newsm10 newsm44

# 29
  • Варна
  • Мнения: 632
Ето снимките,статията и надписването на снимките-утре:
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6467&AlbumId=18623

Общи условия

Активация на акаунт