Второкласници/23/

  • 33 686
  • 530
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 210
Танито81, да ти е живо и здраво детенцето!    party023

Ей, много гадна ваканция изкара моето дете /а и ние покрай/ него с тая скарлатина! Усещам го вече как пощурява от висенето вкъщи, но не мога да го извеждам сред здрави хора, за да не ръсим бацили  Crazy
Вчера го заварих да седи в типичнате за йогите поза - крака, оплетени в поза лотос, че дори и ръчичките си беше направил "по йогистки". Нали се сещате - изнесени настрани и с долепени палче, показалец и средно пръстче. До тук горе-долу добре, въпреки че не знам да е имал интерес към тия работи. Но щях да се гътна, като го заварих поседнал така и повтарящ като мантра "От чакра в чакра, от чакра в чакра!!!"  Shocked  Joy

# 31
  • Мнения: 2 803
Танито81, честита ти рожденничка! Желая й преди всичко здраве и щастливо и пълноценно детство! Весел празник от мене! nbirthday  bigdance2  party023 newsm38

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 378
...Вчера го заварих да седи в типичнате за йогите поза - крака, оплетени в поза лотос, че дори и ръчичките си беше направил "по йогистки". Нали се сещате - изнесени настрани и с долепени палче, показалец и средно пръстче. До тук горе-долу добре, въпреки че не знам да е имал интерес към тия работи. Но щях да се гътна, като го заварих поседнал така и повтарящ като мантра "От чакра в чакра, от чакра в чакра!!!"  Shocked  Joy

Тъй, тъй, моят от около 2 години го прави понякога. Показа ми някакво филмче, от което го копирал. Само дето вика "Амммммммм-мммм...!". Сега натирих всички да спят, че после ни чакат домашните.

Честит рожденик на Танито! Мнооооого здраве и весели дни пожелавам.  Hug

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 20:55 от sea woman

# 33
  • Мнения: 987
Танито81, честито на порасналия ви сладур!
Да е здрав , красив , умен и усмихнат.






...Вчера го заварих да седи в типичнате за йогите поза - крака, оплетени в поза лотос,

Тъй, тъй, моят от около 2 години го прави понякога. Показа ми някакво филмче, от което го копирал. Само дето вика "Амммммммм-мммм...!".

Хи-хи , и Яна редовно я прави тази стойка  . Почти винаги докато пьтуваме в задрьстванията  Mr. Green Че и брат си научи  Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте!
Значи казвате, че всички второкласници са йоги, да не се притеснявам за моя  Joy!
Да се похваля - Марти е здрав вече и от утре мога да го пускам на училище. Докторката даде бележка 20 дни да не играе физическо, трябвало да се щади, а дребния беше много недоволен; умира си да е в движение и да щурее. Но физкултурния салон на училището така или иначе е в ремонт, та се надявм да го дава малко по-кротко.

# 35
  • Мнения: 987
Вени, много се радвам , че вече сте добре.  Peace  Laughing

Мартин е болен от вчера - цял ден не можах да му сваля температурата ( 39,5) Беше като дроб милият.  ooooh! Днес е малко по-добре - да видим до кога ще го откара...Яна и тя нещо кашляше сутринта...дано не се разболее.

Ние този месец сме втора смяна и сутринта си поспахме подобаващо   Laughing 

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря, minimo, дано и адаша се оправи бързо Wink
Случвало ми се е веднъж детето да вдигне толкова висока Т и тогава си спомням, че я свалих с течен хегсалгилн /естествено след съвет с педиатърката/! Но си спомням, че толкова отпуснат никога не съм го виждала!
Аз от утре ще разбера какво значи втората смяна  Mr. Green! Ще се свършват в 17,40 и ще се прибираме в най-отвратителните задръствания  Sick

# 37
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Мартин е болен от вчера - цял ден не можах да му сваля температурата ( 39,5) Беше като дроб милият.  ooooh! Днес е малко по-добре - да видим до кога ще го откара...Яна и тя нещо кашляше сутринта...дано не се разболее.

И Саши беше с висока температура през уикенда. За първи път в живота си вдига толкова. Дежурната лекарка подобаващо ме наплаши, как този грип много бързо преминавал в бронхопневмония. За щастие, овладяхме положението без АБ. За сваляне на Т, давам само Calpol и слагам кърпи с оцет и вода.

Здравейте!
Значи казвате, че всички второкласници са йоги, да не се притеснявам за моя  Joy!

В йогийска поза съм хващала дъщеря ми /на 6г./, явно е напреднала  Wink, очаквам към втори клас да левитира  Laughing

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 16:46 от Айяла

# 38
  • Мнения: 751
Момичета,много ви благодаря за пожеланията за мойто момче. Hug  bouquet
Рожденният ден мина,получи се много весел празник,а и рожденникът беше много доволен.
Пожелавам на болничките да се оправят бързо. Hug

# 39
  • Мнения: 719
Успешна седмица,момичета!

# 40
  • Мнения: 1 312
Здравейте момичета,днес като  отпочинали хора ни затрупаха с домашни,
още пишем от обяд.Съществителни -прилагателни -род-число  не можем да ги оправим,а ни предстои контролно.Единствено се затрудняваме с прилагателното име,но напредваме бавно но славно Wink

# 41
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
За първи път влизам в тази тема и се учудих ,че едно от децата вече е на умножение.Мойте деца са в 18-то СОУ София и още не са взели умножение.
Иначе и на нас ни казаха ,че втория срок трябва да се чете много -приказки. И ще имат някакво табло на което ще пишат кой какво е прочел
Големия имаше читателски дневник.Мисля че е по-подходящо.
И при нас минаваме постепенно на широки редове.
Немския е голям зор -пишат учат и нищо не помнят.Така ми се струва.Ама как дойде.

# 42
  • София
  • Мнения: 6 210
tarlio, добре дошла в темичката  Hug Ама на мен ми се струва, че повечето от децата почнаха умножението. Че и делението  ooooh!
Класната на Марти каза, че до края на втори клас ще си пишат на тесни и широки и на квадратчета. Чак от следващата година ще минат на широки редове по всички предмети. Сигурно голяма част от класа пише грозно /в това число слагам и собственото си дете/, за да го реши жената  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 803
Днес взеха делене. Струва ми се, че ще омешат нещата. Не взеха цялата таблица за умножение. Много хаотично ми се струва. newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 6 210
И при нас не са взели цялата таблица, а почнаха да делят. Но делението го учат така: 50:5=10 защото 10.5=50

Общи условия

Активация на акаунт