САМОКОВЧЕТО малко на тати помага с чашка винце в ръка:)подарък за мама да стяга!

  • 8 528
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Здравейте,мами!
Асе,стис  fingerscrossedи от мен!
Ани,радвам се за теб и малко завиждам за наденсих се здраво.
Аз не го празнувам 14февруари,М направи  през годините няколко опити за празнуване,но нещо не мога да го приема този католически празник,предпочитам български Трифон Зарязан.Но на всички празнуващи пожелавам незабравими емоции и приятни преживявания. HugКато дете-продукт на социалистическото време много тача  8 Март,който за мен е празник на майката и жената,и го чакам с нетърпение.

# 301
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Честито,Асе!  bouquetАз докато публикувам,ти се появи.

# 302
  • Мнения: 4
Здравейте,момичета.Асе и аз съм с теб,но съм убедена -ще се справиш.Поне при мен беше много лесно.За Св Валентин ще ходим с приятели на кръчма.Днес много студено излязохме преди обяд слънце ще кажеш пролет и като духна онзи ми ти северняк и като се скри слънцето се наложи да ни докарат с колата.Искам топлоооо.....  smile3512 smile3512 smile3512

# 303
  • Мнения: 4
БРАВО АСЕ. smile3501 smile3501 smile3501.Таничка и осми ще го отпразнуваме подобаващо.При мен за сега се очертава на 7 ми март вечерта да съм на салса парти а на 8 ми не се знае.

# 304
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
При мен за сега се очертава на 7 ми март вечерта да съм на салса парти.
Бубе,а пускат ли зрителите на салса парти или ще сте само свои хора?Иначе завиждам ти най неблагородно за партито,но през сезона не ми остава време за нищо,освен домашните задължения.

# 305
  • Мнения: 4
Да, няма проблем да дойдеш да ни гледаш а може и да потанцуваш

# 306
  • Мнения: 24
Асе желая ти безаварийно шофиране newsm01

# 307
  • Мнения: 228
ехееееееее Асе,сега остава да получиш от съфорумките си един макар и виртуален подарък
и едни маниашки панталони

Леко,мераклийско и безаварийно шофиране!!!

Таничка и аз предпочитам православните празници и затова не приемам св Валентин много,много,но всеки повод за празник е добре дошъл.Трябва да си създаваме повече празници и без друго делниците не са никак малко в това втръсващо ежедневие. Hug Hug Hug

# 308
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
ЦОП

Общи условия

Активация на акаунт