Дайте своя глас за България!

  • 1 832
  • 20
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 712
Мили мами, Белоградчишките скали преминаха във втората фаза на надпреварата за определяне на най забележителните природни феномени в света - New 7 Wonder of Nature. От  441 природни феномена в света, 261 достигнаха втората фаза на надпреварата,от тях само 77ще продължат в следващата фаза на надпреварата. Мисията на кампанията New 7 Wonders of Nature е  "Ако искаме да запазим нещо, първо трябва да го оценимt".

Затова, моля, посете www.new7wonders.com/nature/en и подкрепете Белоградчишките скали, за да може този природен феномен да премине  в следващата фаза.  Laughing

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Гласувах и разгледах сайта. Има страхотни неща. Благодаря за информацията и призива.
Аз не предполагах, че тече такава класация. Явно в България не се дава много гласност или аз не съм разбрала Embarassed

# 2
  • Мнения: 4 892
Belogradchik Rocks (BULGARIA);
Mont Blanc (Alps), Mountain Peak (FRANCE/ ITALY);
Black Forest (GERMANY);
Lake Balaton (HUNGARY);
Matterhorn (Alps), Mountain Peak (ITALY/ SWITZERLAND);
Geirangerfjord (NORWAY);
Thy National Park (DENMARK).

Ей ги на моите.   Hug

# 3
  • Мнения: 4 510
Гласувах и аз. Огромна част от кандидатите са ми напълно непознати обекти, затова гласувах за стандартни красоти.  Grinning Дано ми остане малко време да се образовам.

# 4
  • Мнения: 157
Гласувах.  Peace
Имала съм възможността лично да посетя Белоградчишките скали (то не, че е много сложно Wink ) и разглеждайки останалите кандидатури, смятам че имаме пълно основание да сме сред победителите!

# 5
  • Мнения: 1 240
И аз гласувах.  Peace

Аз не предполагах, че тече такава класация. Явно в България не се дава много гласност или аз не съм разбрала Embarassed

На няколко пъти по телевизията чух за тази кампания.

# 6
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Гласувах.
Радвам се на темата. Hug

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 712
Нека , който желае да разпрати призива на близките си по скайп или мейл! Peace
Аз лично гласувах за неизвестни обекти или за такива в страни от третия свят, защото мисля, че те имат най- малък шанс да влязат в класацията и респективно не са ни конкуренция. newsm78 Може би не е честно и със сигурност не е обективно,.... но ми се иска да се класираме поне в първите 77

# 8
  • Мнения: 157
Аз гласувах за обекти, които ми харесаха и които ми се сториха наистина уникални. Като разбира се, до един бяха от другите категории, а не "CAVES, ROCK FORMATIONS, VALLEYS", където са и Белоградчишките скали. Wink
Не знам дали е честно или нечестно. Това, за което гласувах наистина ми хареса, така че не се чувствам виновна...  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 505
Гласувах

# 10
  • Мнения: 16
Гласувах. Аз също не съм чула, че тече такава кампания.

# 11
  • Мнения: 19
Гласувах  Peace

# 12
  • Мнения: 5 393
Гласувах.

# 13
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
А какъв е принципът на седемте избора? Ако гласувам седем пъти за Бел. скали?

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А какъв е принципът на седемте избора? Ако гласувам седем пъти за Бел. скали?
Не става, аз пробвах.
А идеята е да се изберат новите седем чудеса на света, което като финал ще стане ясно 2011г.

Общи условия

Активация на акаунт