В Банкя весели деца чакат пролетта!

  • 23 778
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро

Хриси, как е дечко?

Брит, кашлицата на Точица, какво се оказа?

Кики  smile3501 браво на малкия! Явно му е интересно там, дано да продължи така и никакви разболявания!

Мони, как сте?

Аз вчера дадох малкия на нашите и боядисвам хола! Имаше нужда от освежаване - преди години е латексиран в умряло жълто, което в последствие е изсветляло още, сега го правя светло оранжево, много хубаво става. Остава ми половината, днес трябва да го довърша, че утре си взимаме детето! Хайде отивам...!

# 16
  • Мнения: 2 376
Точица се е наточила да гали кучето едва не пропълзя тази  сутрин, за да го хване. Кашлицата май се оказа нещо, което е научила като бръмченето.  Laughing

# 17
  • Мнения: 290
Добър ден и от мен!
Лили,браво на теб!И моят хол е оранжев.А Ради е с няколко стотин пъпки вече и изглежда ужасно.Вчера си е легнал в 4 следобяд,стана в осем и половина и си легна в десет,та чак до днес в 10 е спал-такова спане направи,че нямам думи.

# 18
  • Мнения: 290
Ехо,къде сте Всички?
Как сте?
Ние тази нощ въобще не сме спали-Ради така го сърбеше миличкия,че се мяташе като риба на сухо и плака цялата нощ,а аз го мажех с мехлеми и ментолов спирт горе-долу през 15 минути.
Направо се чувствам ужасно,и адски много ми се спи.
Пишете как сте,не изоставяйте темичката така да пустее-МОЛЯ ВИ!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!


Мен ме е срам, успах се, не събудих мъжа да ходи на работа  Embarassed!

Около нас новото е, че изби второто горно предно зъбче! Party

# 20
  • Мнения: 2 376
Лили, честито за озъбването Simple Smile
Хриси, как са героите със шарката?
Обиколих всички аптеки да търся пентаксим и няма и няма  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 56
 Здравейте момичета! Hug
Да ви се похваля вчера моята прабаба Вълкана навърши 100 години.И ви черпим виртуално по случай щастливото събитие.
                               
 
                                                                   

                                       Пожелавам на всички ви да посрещнете и вие като нея 100 рожден ден!

# 22
  • Мнения: 2 376
Честито на баба Вълкана, да е жива и здрава и още дълго да се радва на внуците и правнуците!

# 23
  • Мнения: 4 070
Здравейте, чудя се къде ви изгубих, а то имало нова тема!

Честито на всички, които съм пропуснала!

Ние за съжаление отново сме болни, а аз отново търся жена от Банкя за гледане на детето, когато боледува. Но не успявам да открия, засега...

# 24
  • Мнения: 290
Лили,Честито второ зъбче!Ами как няма да те е срам като ме оставяте така самотна! Joy Joy JoyШегувам се.
Мони,Честито на баба Вълкана-ние ви гледахме снощи по новините!Баба ти доволна ли е от това,че си изпълнила желанието и?Как изкарахте празника?Поздрави я от мен.Да нацелуваш децата!
Брит,Пентаксим можеш да си поръчаш в аптеката на пазара като оставиш капаро и на другия ден я носят.Успех.
Героят със шарката вече е по-добре тази нощ спа по-спокойно.И казва,че вече не го сърби толкова силно.Но очаквам включване и от Иво.Надявам се по-бързо да се ошари и всичко да мине на куп,че после няма да имам нерви за още една шарка!
Мартеа,съжалявам,че пак сте болни!Дано бързо всичко да минава!А за жена немога да ти помогна.Късмет!
Приятен ден на всички!

# 25
  • Мнения: 2 529
Мони, честито на баба ти!!!  bowuu Да е жива и здрава!  Simple Smile

Лили, честито зъбче  Grinning

Хриси, пиковият момент на шарката вече е отшумял, само трябва много да внимавате след като оздравее, защото ще му е отслабен имунитета и може лесно да се разболее от нещо.

Мартеа, съжалявам, че е болна дъщеричката ти  Sad Бързо да се оправя! За съжаление и аз не мога да помогна с жена за гледане  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 290
Кики29,а горе-долу за колко време пъпките изчезват напълно.Вече започнаха да завяхват,станаха едни мънички и с коричка?

# 27
  • Мнения: 2 529
Кики29,а горе-долу за колко време пъпките изчезват напълно.Вече започнаха да завяхват,станаха едни мънички и с коричка?

След около 2-3 седмици. Малко бавно става. Понякога остават и малки белези като дупчици - моите и двамата имат, но не се знае дали ще останат завинаги, защото детската кожа има силна регенеративна способност. А и да останат не е страшно - незабележими са. Simple Smile Най-важното е детето да се задържи здравичко сега  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 376
Хриси, точно в тази аптека втора седмица ме мотаят  #Cussing out но не са виновни те, а гоставчика. И на другите места се оплакаха от него.

Момичета, имам да почерпя. Точица каза ясно,  отчетливо и недвусмислено МАМА.

И всичко това, зашото много и се искаше да опита една прегоряла мусака  hahaha

# 29
  • Мнения: 290
Брит,Честита думичка МАМА!Много е сладко и мило да го чуеш за първи път-нали?А това ми е много странно,аз никога не съм имала проблеми с тази аптека,винаги са били много коректни и учтиви,за каквото и да е ставало въпрос.Надявам се да ти я доставят скоро.
Кики29,много благодаря за инфото!
Лили,къде си миличка,нещо липсваш!Боядиса ли хола?Как е Марти?
Мони и ти се загуби?Пиши как сте!
Мартеа,оздравявате ли вече?
Надя79,какво става при теб?
МариаСт.как са твоите дечица?
Све82,къде си?Очакваме включване и от теб!На коя дата ти беше термина?
И Галюшка ,МИА,ДаниABC,Августа ,Дале06 ми се губят от полезрението!
Хайде момичета пишете,поканих ви горе-долу всички!Ако съм изпуснала някой да ме извини!

Общи условия

Активация на акаунт