Момче или момиче?

  • 4 803
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не, няма.

# 32
  • Мнения: 8 999
Има, как да няма! Десетки видове изчисления, формата на корема, по това дали налиташ на сладко или на солено. Методи за гадаене всякакви. Ама дали дават 100 % истина, май никой не може да каже.
На мен ми изчисляваха нещо, вещаеше момиче. После майката на моята приятелка /с която забременяхме едновременно/ ни сипала тайно сол на главите и следила коя къде ще се почеше - пак предвеща момиче. На 3Д също видяха момиче. Ама пък една случайна циганка на улицата ми каза, че ще е момче!
Е, момиче беше първото.

# 33
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Има ли начин да се определи пола на бебчето още преди да се е видяло нещо на ехографа?    newsm78
Ако някой знае някой бабини предания няма да навреди    bouquet
Нищо , което ще ти кажат не е сигурно и пак ще се чудиш момче ли е или момиче newsm78  Wink

# 34
  • Мнения: 248
Така като гледам аватара ще е момче!

И аз така предполагам. Даже мога да изкажа и процентната вероятност - 99% съм сигурна, че ще е момче  Joy

# 35
  • Мнения: 7 723
Така като гледам аватара ще е момче!

И аз така предполагам. Даже мога да изкажа и процентната вероятност - 99% съм сигурна, че ще е момче  Joy
Аз пък Фърлих боб, който ми казва, че ще е момиче.
На кой ще вярваш сега? Whistling

# 36
  • Мнения: 2 374
Таз тема ми мирише вече.........
Стига сте се вманиачавали толкова пък чак,каквото е такова.

# 37
  • Мнения: 647
Има ли начин да се определи пола на бебчето още преди да се е видяло нещо на ехографа?    newsm78
Ако някой знае някой бабини предания няма да навреди    bouquet
 

 На колко години си и кой месец си заченала?

# 38
  • София
  • Мнения: 23 072
Хаха, сещам се за моята приятелка, на която й ръсиха сол върху главата (така се определяло). Та солта показа, че бебето ще е момче  Grinning Само дето не позна  Mr. Green Не бих се занимавала въобще с подобни щуротии, в крайна сметка ще почакаш докато влезеш в 5-ия месец и ще разбереш със сигурност  Peace

# 39
  • Мнения: 7 723
Има ли начин да се определи пола на бебчето още преди да се е видяло нещо на ехографа?    newsm78
Ако някой знае някой бабини предания няма да навреди    bouquet
 

 На колко години си и кой месец си заченала?
Ето, че и Алена излезе от прикритие  Laughing

# 40
  • Мнения: 826
Няма начин  hahaha
Шанса да познаеш е колкото вероятността да познаеш на коя страна ще падне монетата.
50 на 50  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 1 674
Има ли начин да се определи пола на бебчето още преди да се е видяло нещо на ехографа?   
 
има ли значение пола?А не е ли по-важно бебето да е живо и здраво,и всичко да е наред?

# 42
  • Мнения: 9 429
Представете си как се чувства авторката като чете отговорите на повечето.Никой не се е родил научен,момичето просто пита.Колкото и да е глупав въпоса не мисля,че трябва да се подигравате.Утре маже и вие да сте на същото място и да зададете подобен въпрос.
А,по темата не,няма начин.

# 43
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
няма друг начин 100% сигурен , освен ехографа.
По повод гадаененто по корема всички ми казваха , че ще имам момче , ноооооооооооо си имам едно прекрасно момиченце Heart Eyes

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няма как да познаят,това са глупости.... ooooh!Изчакай малко и ще разбереш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт