Помощ! Мама в беда!

  • 6 916
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 419
Sad
Ще дам пари и аз. Много ми стана тъжно, не знам как да помогна по друг начин. Стискам палци всичко да мине добре.

# 61
Колко находчиво, че направихте стилистичен анализ на постинга на дамата. А логическата рамка успяхте ли? Колкото до социалния експеримент...да не дава Бог да молим за помощ, а хората да намират отчаяния ни зов за кьорфишек. Аз доколкото схващам няма никакво противоречие, защото написаното е от жена, която е близка на Ели, и която преглежда мненията, информира я, за да знае какво се случва тук. А какво не разбрахте за картотеката...какво противоречие пак намериха някои мами? И с картотека, и без картотека...имате ли познати, които живеят в общинско жилище (без да са давали рушвети) и знаете ли колко време са чакали за тази привилегия. Тук се поражда едно друго подозрение в мен...нямате такива познати. И дано не се налага на ваши близки да опират до държавната машина. Аз лично имам предложение към вас...нека направим нещо градивно и оттук насетне мислим как да го развием като практика. Нека си има клуб от мами, в който на фокус са подобни случаи и нека има настоятелство, което пряко е ангажирано с контакт със съответното семейство, за да не се стига до злоупотреби или до съмнение относно достоверността на информацията. В конкретния случай...нека се разберем с дамата, която подкрепя Елица да я посетим съвместно в Пирогов и да се разберем оттук насетне как можем да действаме. Това "настоятелство" от две или три "форумски мами" ще гарантира за прозрачността на цялата кампания, защото виждам, че много хора искат да са полезни и тяхното доверие трябва да бъде оправдано, за да знаят дали помощта им отива по предназначение. Това е моето предложение...казвайте дали сте съгласни и да действаме. Иначе ще продължаваме да се дебнем като хрътки кой какво пише, дали има логически неиздържани моменти, дали пише грамотно или не и т.н. Дайте да действаме...стига сме се молили и плакали тайничко. Поздравявам ви всички.  bouquet

# 62
  • Мнения: 6 274
....В конкретния случай...нека се разберем с дамата, която подкрепя Елица да я посетим съвместно в Пирогов и да се разберем оттук насетне как можем да действаме. Това "настоятелство" от две или три "форумски мами" ще гарантира за прозрачността на цялата кампания, защото виждам, че много хора искат да са полезни и тяхното доверие трябва да бъде оправдано, за да знаят дали помощта им отива по предназначение. Това е моето предложение...казвайте дали сте съгласни и да действаме. Иначе ще продължаваме да се дебнем като хрътки кой какво пише, дали има логически неиздържани моменти, дали пише грамотно или не и т.н
Това много ми хареса като предложение...   bouquet
Прости ни, че се съмняваме, ама в тая държава вече нищо не би ме учудило...

# 63
Джуличка, всички са ни лъгали и всеки се е опарил от някакъв вид измама тук...Затова предложих да се случи срещата с майката, за да си изясним насоката на помощта. Казвай и ти ако си ОК с това предложение, ще намерим още една мама ентусиаст и още тази седмица отиваме да се запознаем с това майче. Колкото до съмнението...съвсем естествена реакция е, често именно това ни помага да оцелеем. 

# 64
  • Мнения: 6 274
С най-голямо удоволствие, но мамите, които ме познават знаят, че през деня ми е невъзможно да отида до където и да било...
Имам бебе и батко вкъщи и няма на кой да ги оставя....
Съжалявам, аз за това казах, че с друго не мога да помогна, само ако се стигне до там, че да пращаме парички, тогава ще се включа...
Иначе бих се радвала, ако някои мами, чиито дечица са по-големи (или има на кой да ги оставят) успеят да отидат до там и да се видят с жената...
Радвам се, че се разбираме...
  Peace

# 65
  • Мнения: 908
Някой беше казал "съмнявай се във всичко, за да разбереш истината"  Peace Бих дошла, ама току що се прибрах във Варна Confused

# 66
  • Мнения: 4 390
Правилата какво казват, относно регването на повече от един акаунт, от един и същ потребител?  М?
Заключвам темата, докато я видят администраторите и решат какво да я правят.

Общи условия

Активация на акаунт