Сверка на часовника....

  • 1 820
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 71

 Laughing Уби ме..само нещо такова ми липсва - и си вземам жълтата книжка, и 'айде у Раднево.

# 31
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
Ми то и при една приятелка 10 орицателни теста и накрая отиде на лекар - бременна!

Айде, айде.... Sunglasses
ВЪЗМОЖНО Е! причината е, че след 2-3 м. спада стръмно нивото на чХГ - хормонът, който се използва при тестовете за бременност. те затова се наричат РАННИ. има ли проблем, т.е. разлика в менструациите, които си получила? според е по-вероятна бременност, защото не би имало съвсем нормален цикъл при толкова изявен хормонален дизбаланс, който да дава толкова оплаквания. това разбира се са само спекулации, защото не знаем подробност. най-вече промяна в продължителността на цикъла и вида на кървенето. иди да те прегледат.
и кажи че тука всички ни тресе любопитство...

# 32
  • Мнения: 1 428
Дано не е нещо сериозно.

# 33
  • Мнения: 71
има ли проблем, т.е. разлика в менструациите, които си получила?

Като дати не. Като ...количество... не толкова обилно, но не и слабо. Аз по принцип съм потоп и наводнение "в онези" дни.  Laughing

иди да те прегледат. и кажи че тука всички ни тресе любопитство...

Ще, ще...само да мине понеделник. Grinning

# 34
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
не се шашкай! и да имаш хормонален дисбаланс това е толкова често. напълняла ли си напоследък или отслабнала? имаш ли главоболие и проблеми със зрението?
айде стискам ти палци, да е нещо банално

# 35
  • Мнения: 345
Ми то и при една приятелка 10 орицателни теста и накрая отиде на лекар - бременна!

Айде, айде.... Sunglasses
Ако не бях видяла с оите си нямаше да го казвам. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт