ДА ВИ РАЗКАЖА ЗА ПРИМОРСКО..

  • 4 789
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 338
Сега е абсолютна лудница там, ако има начин хората да летят ще им е най- лесно да се движат, голяма селяния е !!!!

# 31
  • Мнения: 5 539
Kaто чета повечето мнения тук, си мисля, че ние миналата година сме били в някое друго Приморско Shocked Изобщо, ама изобщо не ми хареса! Наистина пълна селяния, чалга звучи отвсякъде и музиките от съседните заведения се сливат в някаква невъобразима дандания. Паркирани коли навсякъде. А вечер тръгнеш ли по главната улица, трябва да се движиш в колона по един, иначе няма минаване. Ужасно много сергии.
На плажа на който ходихме ние, се влива една река, в която преди това се изливат отпадните води на десетки капанчета Sick Така че за чистота на водата не може да се говори. На плажа платените чадъри бяха наслагани така, че ако отиваш със собствен чадър, няма къде да го опънеш.
За алчните и нагли хазяи няма да отварям дума, защото тях ги има навсякъде.
За мен Приморско си е просто едно село, което няма кой знае какво да предложи на туристите.
Друг път на море в Приморско - да, да! Naughty

# 32
  • Мнения: 6 206
Аз пък да кажа за Слънчев бряг
Кошове никъде няма, няма и няма. Някакви импровизирани редки кашончета, преливащи с боклуци.
1000 сергии с едни и същи турски боклуци. Където и да се обърнеш сергии с ментета и боклуци, всичко по 10 лв. Преди алеята на плажа, беше хубава и приятна за разходка, сега е някакъв кошмарен битпазар. Да ме извиняват ама няма нищо романтично в сергиджийница тип руския пазар в Пловдив.
Некачествена и застояла храна по заведенията иначе като обслужване ок.
Добре че бяхме в перфектно хотелче, та не съм разочарована.

# 33
  • Мнения: 1 426
не харесвам подобни панаирджийски места където куцо, кьораво и сакато е отишло да изпусне простотията си събирана цяла година. Ние почивахме близо до Приморско и там ходех да си купя нещо и беж да ме няма. Няма нищо общо с градчето от детството ми.

# 34
  • Мнения: 4 176
АЗ пък харесвам Приморско. Изобщо харесвам нашето южно черноморие.
Винаги ходим юни месец или септември, точно поради тая причина.
Дразни ме по тия курорти като отидеш в някой ресторант и храната все едно е ядена веднъж. Е, там куцо, кьораво и богато отваря ресторант. В кухните им някакво лелки, детос  еправят мна майстор готвачи - абе ужас!
Лошото обслужване и гадната храна, могат да ми развалят настроението трайно.

# 35
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Две години поред бяхме на Приморско и то в края на юни, началото на юли. Цените са нормални, плажа е супер, в заведенията все още може да се намерят свободни места макар че ние винаги сме компания от 6 възрастни и 4 деца та хем заемаме много място хем сме шумни. Даже миналата година ми се обаждаха по мобилния от едно заведение което си харесахме за вечерите да ме питат за колко часа ще искаме маса, понеже стояхме на плаж до към 8-9 и вечеряхме късно. За нощувка плащахме по 12 лв на вечер (на легло) на централната улица. Само един път ми шумяха следобед от 2 до 4 и като направих забележка (понеже бях бременна и поспалива и ми пречеха) веднага спряха. Народ обаче си има. Пълно е с чехи. Тази година ходихме на Синеморец защото ходихме юли а тогава на Приморско е много пълно.
За сравнение преди години ходихме по същото време на Слънчев ден където беше скъпо и скапано - отнасяха се с нас все едно сме там да чистим хотела а не на почивка. Ходихме на разходка на Златните и на Балчик където никога няма да ми стъпи крака на почивка. Пълно с простаци и скъпи заведения. Албена е готино но пак юни да се отиде, но тогава пък водата е студена е не е още за къпане.

# 36
  • Мнения: 7 640
И аз се връщам от Приморско. Наистина е много чисто по улиците, има и много детски колички, което ми направи приятно впечетление. Цените са умерени, само на "Перла " ми се стори скъпо, обаче от обслужването не съм много доволна. И по дяволите тази сръбска скара smile3514! Аз съм отишла на море риба да ям, а не разни смръдливи мърши! Сигурно заради чужденците е толково актуална. Може би rradost щом е от Приморско ще каже къде човек да намери рибичка

Общи условия

Активация на акаунт