Фиксатор за червило

  • 1 747
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Здравейте, мацки!
(Не намерих такава тема.)

Преди години имах един фиксатор за червило, който беше в опаковка като лак за нокти и запечатваше червилото за доста време върху устните, без червилото да остава по чашите, храната и всичко, до което се докосне. По масовите магазини за козметични продукти не са и чували за такова нещо, а не ми се дават 25лв. за фиксатор на ARTDECO.
Сега гледам в нета, че се получават разни резултати в гугъл за такива продукти, но исках да ви питам ако вие сте ползвали, имате в момента фиксатор или възнамерявате да си купите.
А за тези, които имат такъв - от къде е закупен, колко парички е и дали е ефективен!

Хубав ден на всички!  Hug

Последна редакция: пт, 30 яну 2009, 10:19 от kafe

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1
Аз имам този на ARTDECO. По добре си дай парите за нещо изпитано. Започнеш ли да търсиш по евтини варианти( от които може да се окаже, че не си доволна) най накрая може да ти струва много над 25 лв.

# 2
  • Мнения: 267
а артдеко в кои магазини го продават - козметичните предполагам newsm78

# 3
  • Мнения: 2 631
а артдеко в кои магазини го продават - козметичните предполагам newsm78

Да. Но в по-хубавите.

# 4
  • Мнения: 4 068
Има такова нещо на Констанс Карол. Точно като в шишенце от лак за нокти. Търси го в магазини където има козметика от тази марка.

# 5
  • Мнения: 267
  bouquet ви момичета,май констанс карол отдавна не съм ги срещала,трябва да се разгледам  Peace

# 6
  • Мнения: 2 631
  bouquet ви момичета,май констанс карол отдавна не съм ги срещала,трябва да се разгледам  Peace

Там е работата, че нещо не се намира вече тази марка. Питах в един магазин, от който преди години съм си купувала техни продукти, но жената каза, че по складовете, от които зарежда, отдавна не са и я предлагали, демек, нямат я. Иначе намерих в нета сайт, от който да си го купиш, но то като струва 4 лева и платиш 5 за доставка  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 13 623
Ще ползвам темата за да ви питам къде в София продават ARTDECO?

# 8
  • Мнения: 267
а артдеко марката на самия фиксатор ли е или е само така за казва  newsm78,значи този на констанс карол е друг,ако съм разбрала правилно  Thinking

# 9
  • София
  • Мнения: 1 231
Ще ползвам темата за да ви питам къде в София продават ARTDECO?

В ЦУМ има и в едно магазинче на "Граф Игнатиев" (пада се на трамвайната спирка от страната на Мимас)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт