Кой Hipp е по- хубав? Розовия или синия (био) ?

  • 752
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Мили мама много моля да кажете мнениеза двете млека. Кое смятате за по- добро- розовия или синия Hipp?

Благодаря предварително!   bouquet

# 1
  • Мнения: 146
Аз ползвам розовия  който е с пребиотици и съм много доволна,малката го харесва...смених толкова млека и най на края случих.По сладникъв е от другите млека и доста по мазен.Ние сме на 2 ката  Peace За синия не мога да кажа нищо защото не съм го ползвала.

# 2
  • Мнения: 27 524
Розовият заради пробиотиците  Peace

# 3
  • Мнения: 2 960
Моят син от раждането си е на ХИПП-розов с Пробиотици.Така ,че го определям за по -добрия вариант . Peace

# 4
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 001
И аз мисля, че розовият е по-хубав точно заради пробиотиците.На нас така ни каза педиатърката.

# 5
  • Мнения: 222
и ние сме на розовия, синия не сме го ползвали не знам, но аз съм много доволна, коликите спряха и си го пие с кефче  Party

# 6
  • Мнения: X
Розовият - много добървкус, съдържа пробиотици, а и някои съставки в тройката на синия ХИП липсват.
София е от раждането си на розовия ХИП и млякото е много добро.

# 7
  • Мнения: 991
Аз избрах синия Хипп, защото е био. Но комбинирам с друго мляко, което съдържа DHA и ARA. Никога не сме ползвали мляко с пробиотици, защото в Щатите мисля, че само на Нестле са такива - давах само един ден от такова мляко на бебка хич не й понесе.

# 8
  • Временно
  • Мнения: 788
Ние сме на розов Хип,заради пробиотиците,а и за разлика от други АМ има много приятен(за мен) вкус.
Синия не сме ползвали.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 890
    Ние ползваме син.  Peace Но в момента не сме в София и се оказа, че тук в малкото градче в провинцията няма такъв и се принудих да купя розов. Продавачът ми каза, че Хип-а въобще не вървял, почти никой не го купувал.  Shocked  Rolling Eyes Чела съм в сайта на Хип, че двете млека са със сходни съставки и няма проблем да се редуват (стествено, не всеки ден  Wink  ).

# 10
  • Мнения: 556
Розов Хипп,заради пробиотиците в него.

# 11
  • Мнения: 1 473
Розов Хип. На такъв сме от родилното, до сега нямам оплаквания, но и не съм давал друго АМ.

# 12
  • България
  • Мнения: 457
И ние сме на Розов Хип,заради пробиотиците,много съм доволна

# 13
  • Мнения: 165
Розовият е с пробиотици, синият е био. Прецени сама кой да избереш. 

Общи условия

Активация на акаунт