Мадона в БГ?

  • 41 375
  • 1 047
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 418
Е,те може и от предният ден да се
настанят пред стадиона.Мисля,че
няколко часа по-рано е нормално.

# 1 036
  • Мнения: 7 430
Билетите са ми от 150лв терен.Гледам,че някои момичета ще се събират да пият по питие преди концерта към 17 часа,та затова питам.Това от сутринта ми звучи несериозно.

Ami аз мислех да ходя рано сутринта, но съпружеското тяло каза НЕ, и сега първо ще ходим на питие преди концерта и после на стадиона.
Билетите ни са за GC  Peace

# 1 037
  • Мнения: 3 268
Добре де,защо трябва да идем толкова рано,нали имаме билети,не може да не влезнем.

# 1 038
  • Мнения: 7 430
Ами по принцип за тези, които имат билети за GC, колкото по-рано отидеш, толкова по-близо ще си до сцената  Grinning
Ние излгежда няма да сме  Confused

ТУТИ  Hug

# 1 039
  • Мнения: 0
Здравейте!   Продавам билет за концерта за секотр В вход 13. Който се интересува да пише на ЛС   

# 1 040
  • Мнения: 2 897
Това от сутринта ми звучи несериозно.

Съгласна съм.
За ГС съм склонна да допусна, че е по-добре да се отиде навреме, за да се намерят по-добри места, но за трибуните...знам ли Confused
Предполагам, че ще оповестят някакъв ориентировъчен час. Цял ден на стадиона ще окапем.

# 1 041
  • Мнения: 1 666
Някъде четох или чух тия дни, че пропускането ще започне към 16ч.
И на мен затова ми беше чудно защо трябва да се виси от сутринта....

# 1 042
  • София
  • Мнения: 2 210
Това от сутринта ми звучи несериозно.

Съгласна съм.
За ГС съм склонна да допусна, че е по-добре да се отиде навреме, за да се намерят по-добри места, но за трибуните...знам ли Confused
Предполагам, че ще оповестят някакъв ориентировъчен час. Цял ден на стадиона ще окапем.

Смисълът да си  в ГС е, че гарантирано си близо до сцената. Не виждам смисъла да се ходи с часове по-рано и за концерта да си скапан. Ако ти е толкова зор и си нахален и фраш да е-пак ще стигнеш до най-отпред. И най-много да и виждаш подметките Simple Smile
Тези напъни малко пресилени ми се струват Simple Smile

# 1 043
  • Мнения: 1 170
Смисълът да си  в ГС е, че гарантирано си близо до сцената. Не виждам смисъла да се ходи с часове по-рано и за концерта да си скапан. Ако ти е толкова зор и си нахален и фраш да е-пак ще стигнеш до най-отпред. И най-много да и виждаш подметките Simple Smile
Тези напъни малко пресилени ми се струват Simple Smile


Преди време в темата се коментираха концерти, при които реална граница м/у ГС и терен не е имало. Интересно ми е как точно гарантират, че с моя билет ще съм близо до сцената Rolling Eyes ? Явно, че входа, през който влизаме вероятно отвежда до златното място, но ако няма разграничение какво ше спре някой от терена да се примъкне? Сори, ако въпроса ми е глупав, не съм ходила в живота си на концерт и нямам представа каква е уредбата Embarassed

# 1 044
  • Мнения: 511
На Депеш имаше преграда между терен и *пред сцената*-тогава не се казваше май Голден.Показваш си билета и ти слагат гривна на ръката.С нея можеш да влизаш и излизаш.Не вярвам да няма граница.Споко.За какво сме дали по 200лв.

# 1 045
  • Мнения: 2 487
Здравейте,дами!Искам да попитам нещо тъй като съм под 16 години,трябва да попълни моят придружител тази декларация нали?А аз все още нямам придружител..идеи някакви?Само аз от нашето семейство имам билет  newsm78 newsm78

# 1 046
  • Мнения: 1 170
На Депеш имаше преграда между терен и *пред сцената*-тогава не се казваше май Голден.Показваш си билета и ти слагат гривна на ръката.С нея можеш да влизаш и излизаш.Не вярвам да няма граница.Споко.За какво сме дали по 200лв.

E, това ме успокоява. Че като си помисля как си изпразних кредитната карта, за да съм отпред, надали ще издържа борба с някой напорист с билет от 110лв Confused

# 1 047
  • Мнения: 2 487
Имали някой от Бургас който ще ходи? newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт