купихме си жилище

  • 3 786
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 248
Честито и наздраве!   bouquet
Много е хубаво да си имаш свой дом!
====
А в началото май с всички е така.
Нашето дете тогава беше на пет, ставаше нощем, идваше до спалнята пристъпвайки от краче на краче и плачейки:
"пишаааааааааа ми сеееееее, къде да се изпишам?????"

# 16
  • Мнения: 473
Честито! Надявам се скоро и нас да ни споходи същото щастие!

# 17
  • Мнения: 242
ЧЕСТИТО!!!ЖЕЛАЯ ВИ ПЪЛНА КЪЩА С МНОГО ЛЮБОВ!!! HugАко знаеш как ви завиждам/благородно/ Peace

# 18
  • Лондон
  • Мнения: 403
ЧЕСТИТО ЗА НОВИЯ ДОМ !

МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ  И ВИНАГИ ДОМЪТ ВИ ДА Е ПЪЛЕН С ЛЮБОВ !


# 19
  • Мнения: 31
Честито ново жилище, да е пълно с любов и хармония и много детски смях.
Ще взема и аз да си сипя един вермут за да не си пиеш сама smile3503

# 20
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Аз мога да кажа само едно "Честито!" заедно с пожелание за щастливи семейни мигове в новото жилище  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 2 617
Нашето дете тогава беше на пет, ставаше нощем, идваше до спалнята пристъпвайки от краче на краче и плачейки:
"пишаааааааааа ми сеееееее, къде да се изпишам?????"

Сладуранче!  Hug
 на авторката на темата - честито!  bouquet Много хубави моменти и радости да изживеете в новия дом!

# 22
  • Мнения: 163
Честито  bouquet само хубави моменти в новият дом.

# 23
  • Мнения: 596
Честито!  bouquet
Много щастие и радост в новият дом!
Хайде и утре да разкажеш остана ли време за малко нощен живот luvbed  в новото жилище. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 202
Честито!  Вие сте герои! Изживяла съм подобно нещо и знам за какви нерви и усилия става въпрос. Наздраве! Отпусни се! Постигнали сте едно от важните неща в живота! cheers smile3525

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Честито ви ново жилище!Нека да изкарате дълъг и изпълнен със здраве и повече щастливи мигове живот!Радвайте му се,вече е ваш. Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 447
Честито и от мен.Пожелавам ви много топлина и обич в новия дом.

# 27
  • Мнения: 1 763
Честито! Пожелавам ви много много щастие в новото жилище! И благородно ви завиждам Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
След тежките битки е така!Отпусни се!Ще се насладиш на новия дом като започнеш да го подреждаш.Поне аз чак тогава усетих новата придобивка.Животът е борба.Направили сте много важна и правилна крачка!Пожелавам  ти любов и радост в новия дом!  bouquet

# 29
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Минала съм по този път и знам какво е #Crazy Честито, бъдете живи и здрави и се радвайте на своя дом!!!  bouquet

Само дето, още ми настръхват косите, като дойде 15-то число - денят в който си погасяваме месечната вноска #2gunfire Но, няма как! Първата ипотека я техлихме преди 10 години в ЮАР. Доколкото си спомням, там фирмата за недвижими имоти свърши цялата работа по кредита и прехвърлянето на къщата. И в денят, когато се нанесохме, в холът ни чакаше кошница с лакомства и букет цветя. Бяха подарък от агенцията за недвижими имоти Grinning Почувтсвах се много специална и щастлива.

Последна редакция: сб, 31 яну 2009, 12:06 от luska

Общи условия

Активация на акаунт