Бисквитки, каша в шише от кога?

  • 4 094
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
От кога започнахте да давате в шишето през биберона натрошени бебешки бисквитки или каша?? Моя юнак е на 7 месеца, но не съм му слагала друго в шишето освен АМ. Кога ги давате бисквитките, вечер ли, всяка вечер или по рядко? Задължително ли е да давам?

# 1
  • Мнения: 1 254
разбира се, че не е задължително. Ако забележиш, че бебето огладнява през ноща или сутринта е прегладняло, или пък мрънка за още вечер -давай му. Аз започнах да му давам по 1/2 бисквита закуска в млякото към 10я месец. Вече е на цяла бисквита, но не си спомням от кога Simple Smile

# 2
  • Карлово
  • Мнения: 328
Не ви ли се запушва шишето от бисквитите? Rolling Eyes
Какво шише използвате с колко голяма дупка?

# 3
  • Мнения: 79
Аз слагам бишкоти биберон на Плазмон в млякото вечер от 4 месец.Не съдържат глутен има и на прах.Каша също давам от тогава и в шише.Едва сега започвам да давам пюре с лъжица.

# 4
  • Мнения: 2 100
Никога не съм давала храна през шишето. Само мляко, вода и сокче.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 216
Никога.

С шише съм давала само чисто мляко и течности за пиене.
Не смятам, че е добра идея да се добавя каквото и да е в млякото.  Peace

# 6
  • Мнения: 3 993
Никога.

С шише съм давала само чисто мляко и течности за пиене.
Не смятам, че е добра идея да се добавя каквото и да е в млякото.  Peace
И аз така мисля. Шишето е за течности, твърдата храна се дава с лъжица. И съм против бисквитите, не виждам нищо полезно в тях, за да й създавам навици да ги консумира редовно. Тя и без това не ги харесва, ама и те са много много сладки (и на мен са ми неприятни).  Stop

# 7
  • Мнения: 6 713
Не е задължително да слагаш бисквитка. Аз примерно следя през деня да си е изяждала всичко и тогава не слагам, но някой път ако не е яла хубаво, тогава слагам. Друг е въпросът, че един път ги харесва, друг път не. #Crazy
Иначе почнах да правя това от 8-мия месец някъде Peace

# 8
  • Мнения: 1 254
аз слагам бисквитите в шейкъра на робота. Става хомогенна смес

# 9
  • Мнения: 1 305
Бисквити които съм слагала към АМ са тези разтворимите на Плазмон след 8м. Но не и ги хареса много така АМ

# 10
  • Мнения: 1 763
Бисквити на Плазмон започнах да слагам на 10 месеца, но от време на време за разнообразие. Не са задължителна част от менюто. Каша въведох на 7 месеца и нещо, но може и по-рано. Винаги давам кашата с лъжичка.

# 11
  • Мнения: 1 558
Никога не съм давала храна през шишето. Само мляко, вода и сокче.
И аз така Peace

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз давам от 6 мес. Разбира се, че не е задължително. Слагат се, ако само мляко не засища достатъчно.

# 13
  • Мнения: 165
Слагала съм бисквитки на плазмон, както и лъжичка каша към млякото. Не става толкова гъсто, че да не минава през биберона. И като започнете " не виждам нищо полезно...", прочетете хубаво въпроса преди да пишете, " от кога", а не полезно ли е или не.

# 14
  • Мнения: 3 993
LadyFresh, прочела съм хубаво въпросите, и ти ги прочети хубаво.  Peace
Момичето пита дали е задължително да дава бисквити. Ти какво мислиш по този въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт