как да забременея с обърната матка

  • 30 525
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 294
След една година постоянни опити , ако няма резултат трябва да си провериш хормони , ако не си го направила досега , цветна снимка , спермограма в клиника по стерилитет . Това са първоначалните изследвания към които трябва да пристъпите . След като обърнатата матка не е проблем , може пък той да се крие някъде другаде . Успех  Peace

# 16
  • Мнения: 130
всичко съм правила бе момичета,всички тези изследвания за които ме питаха така че и аз вече не знам от какво е ?затова исках вашите мнения Hug

# 17
  • Мнения: 4 700
mimetooo, причината със сигурност не е в обърнатата матка. Аz съм с такава, имам една спонтанна бременност. За съжаление не се zадържа. Имах и положителен реzултат след инсеминация, но явно не се имплантира. Но това по други причини,нямаЩи ниЩо обЩо с матката. И на мен съвсем случайно ми каzаха zа формата, а в клиниката ни по стерилитет даже не са го споменавали.

Търси причината другаде.

# 18
  • Мнения: 130
миле на мен ми казаха точно това че щом е обарната не може да се задържи нищо.Няма каде да е тарся тази причина пускала съм всички изседвания.Все пак ви благодаря много. Hug

# 19
  • Мнения: 4 700
Кой ти е каzал такова неЩо? Това е пълна глупост. Обяснението на лекарката, която ми каzа zа положението на матката беШе: "Това оzначава, че просто матката сочи наzад, вместо напред." Не е това причината zа неzабременяване.  Peace

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 477
Имам обърната матка и 4 забременявания. Първата, третата и четвъртата стана от първи месец опити, а втората - на третия месец.

# 21
  • Мнения: 9 973
имам син и съм бременна.На бхс мин.седмица док каза,че съм с обърната матка.(как не са го видели до сега?Немърливост или какво?

# 22
  • Мнения: 4 700
`Деси` , не мисля, че е немърливост. Просто толкова много жени са с обърната матка, че на лекарите вече не им прави впечатление. Мен преz последните  2 години са ме гледали поне 7 гинеколога, трима от тях в клиника по стерилитет (беz да споменавам теzи в спеШното) и един слънчев ден моята си гинеколожка беШе в добро настроение и раzговорлива и ми спомена ей така, между другото, че матката ми сочела наzад вместо напред, ама то това ниЩо не оzначавало.  Thinking

# 23
  • Мнения: 931
Аз съм с такава и забремнях при първия опит. Успех Simple Smile

# 24
  • Мнения: 9 973
миле ,благодаря.Аз мислех,че тия неща се казват

# 25
  • Шумен
  • Мнения: 403
и аз съм с обърната матка.и все още сме на етап пробване. дано да стане скоро-че вече ме нетърпеливи.А може ли обърнатата матка да е проблем за имплантиране. вече почнах да се чудя newsm78

# 26
  • Мнения: 4 700
Не, не може обърната матка да е проблем zа имплантиране.

# 27
  • Мнения: 130
дано да е така както казвате момичета,че се забременява нормално,но и аз мисля че такова неща се казват,дано и при мен вече стане както при вас.Благодаря ви много Hug

# 28
  • Месторождение
  • Мнения: 27
   На мен ми казаха за обърната матка след като вече бях родила дъщеря си. Два пъти съм забременявала и то от първият път, за съжаление вторият беше неуспешен / спонт. аборт в 9г.с./. Не мисля че обърнатата матка е от значение за зачеването.
   Желая ти успех, дано всичко да е въпрос на време.

# 29
  • Мнения: 130
благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт