Пак за смукане на ръка

  • 1 092
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
Моя бебок си смуче ръцете още от първия месец и досега е все така. Вече се отказах да ги вадя непрекъснато, просто го оставям да ги лапа /ако има как и двете наведнъж да вкара в устата ooooh!/. Отделно само палчето също. Няма оправия. Явно много го сърбят венците.

Същото е и при мен.
За да избегна усложнения като смучене или близане на ръце до преклонна възраст:), го насочвам постоянно към биберона.
При всички положения мисля, че по-лесно ще го отуча от биба, отколкото от ръката.
Не може в да ходи с биберон вечно, докато ръката е на разположение по всяко време.

И аз насила го научих на бибката, но се яви друг проблем Laughing - веднага заспива. Немога да го оставя да спи постоянно. Затова през деня не я давам често. Пък като я дам, той почва да я дъвче, после я вади и като падне, пак почва ръцете, ръкавите, лигавчетата, които му слагам, защото на гърдичките е постоянно във вода ooooh!. Играчки също дъвче, но не може още да ги задържа дълго.

# 16
  • Мнения: 2 013
Сега си споням няколко жалки опита на наще да ме откажат от лошия навик.Ама съм била на около 9г!
Единия-натъркаха ми палеца с люта чушка Crazy След едночасово търкане в банята с веро пак си го засмуках  Joy
Втория (понеже от дете си бях адски гнуслива) тати ми лапна палеца ooooh!
Помогна за три дена,докато забравя,на четвъртия пак в устата Hug

Общи условия

Активация на акаунт