Определяне на датата за планувано секцио???

  • 7 925
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
Терминът ми беше 21 октомври и лекаря ми каза да си избера ден м/у 8 и 15   аз избрах 10-ти.

# 16
  • Разград
  • Мнения: 518
Секциото беше насрочено 18 дни преди термина. Датата определихме заедно с доктора  Peace.
Успех и бързо възстановяване   bouquet

# 17
  • Мнения: 511
Моето секцио беше планирано и направено 4 дни преди термин. Дата избрах аз, а гинеколожката ми я одобри. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 8 999
Този въпрос не съм го решавала аз, а лекарят, който щеше да ме оперира. Но, както се казва, човек предполага, а Господ разполага. Раждането ми започна три дни преди датата за секциото и се наложи да ме оперират по спешност.

# 19
  • Мнения: 79
аз сама си избрах дата. термина ми беше 24.04 аз си избрах 17.04, само трябжаше да се съобразя дали моята докторка в този ден е на работа.

# 20
  • Мнения: 494
Лекаря решава, той ще ти каже. Аз нищо не съм избирала

# 21
  • Мнения: 668
И моето беше 10 дни преди термина. Успех  Peace

# 22
  • Мнения: 1 354
И аз мисля,че лекарят ще ти предложи някакъв интервал от време,а ти ще си избереш датата Thinking

# 23
  • Мнения: 1 155
Лекарката ми прецени, че трябва да го направи 10 дни преди термина ми! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
Доколкото знам сеикциото се насрочва около 2 седмици преди термина. Най-често.

# 25
  • Мнения: 2 960
По принцич се определя около 10 дни преди термина.Лекарите гледат да е колкото може по -близо до датата.
Моето секцио напрамир беше  5 дни преди термина. PeaceТака реши моят доктор-неговото становище е определящо.

# 26
  • Мнения: 3 294
Доколкото знам сеикциото се насрочва около 2 седмици преди термина. Най-често.
  Peace

# 27
  • Мнения: 179
Така и не ми стана ясно защо обикновено ги насрочват две седмици или десетина дни преди термина.  newsm78
При моето лекарят предложи петък - 21 или понеделник - 24. Терминът беше на 27. Избрах втората дата заради мотива да бъде максимално близо до термина.

# 28
  • Мнения: 1 240
Датата за секцио се определя от доктора според състоянието на плода и плацентата.

# 29
  • Мнения: 68
Определи ми го доктора , 6 дни преди термина .

Общи условия

Активация на акаунт