BOTOINA - серум за мимически бръчки

  • 18 498
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Ако има някой, който е ползвал или ползва това чудо моля да сподели.   bouquet

# 1
  • Мнения: 38
Само аз ли имам мически бръчки, от които се опитвам да се отърва?

Ето с това:
http://www.botoina.com/

# 2
  • у нас
  • Мнения: 1 862
не Laughing просто все още е нов продукт Peace

# 3
  • Мнения: 38
не Laughing просто все още е нов продукт Peace


Успокояващо звучи, Tommelise...  bouquet

# 4
 Simple Smile И аз го видях днес, чудя се дали има ефект? звучи добре

# 5
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
миналото лято го гледах и дори се бях навила да го пробвам, но после не6то ми минаха мераците....

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Запис да следя

# 7
  • Мнения: 432
И аз ще следя, ако има ефект си струва.....правиш си го вкъщи и не губиш време...

# 8
  • Мнения: 348
Това същото ли е като BOTOX? Ако е същото много ще се подмладиш, но ще останеш безизразна, докато не мине ефекта. Това е вид отрова, която парализира временно лицевите мускули и бръчките просто не се виждат, защото нямаш мимика. Знам, че известните си го инжектират също под мишниците за да не се потят по разни церемонии.

# 9
  • Мнения: 183
И аз ще следя   bouquet

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте,
относно тази марка мога да кажа какво чух наскоро.
Бях в една аптека и станах неволна свидетелка на една рекламация относно марката. Ако не се лъжа стваше дума за някакъв продукт, чието име завършваше на 3000. Някаква клиентка, явно недоволна вдигна як скандал, че дала куп пари, а нямало ефект.
Ако сте го ползвали, моля споделете
Поздрави

# 11
  • Мнения: 13 621
Ще споделя за този продукт, надявам се скоро. Simple SmileА това за клиентката ми стана ултра смешно Simple Smile Те аптекарите да не са го произвели те Grinning

# 12
  • Мнения: 84
Записвам се да ви следя че ми стана много интересно. smile3523

# 13
  • Мнения: 97
Определено ме заинтересува и се сещам в коя аптека срещнах реклама на този продукт. Още днес ще проверя, но ме притеснява след ползването му да не станат още по-грозни и дълбоки бръчките. Иначе бих се навила, независимо от цената, ако ефектът е към постоянно подобрение, а не само за няколко часа.

# 14
  • Мнения: 97
Момичета, проверих. Серията "BOTOINA" обаче е за след 35 г. възраст. Взех си брошура и тестери. Мисля че тук сте все по-младички, но ако има заинтересовани ще споделя подробности. Може и на лична.

Общи условия

Активация на акаунт