Месецът на любовта е, нека всеки да сияе!

  • 14 342
  • 553
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И от мен обич и късмет.

# 16
  • Мнения: 4 585
Хлъц, ние ще направим 1/4 век напролет.

# 17
  • Мнения: 3 540
Е ,Вълчо вие ще празнувате сребърна сватба тогава! Laughing

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 09:37 от Maia Stoitseva

# 18
  • София
  • Мнения: 1 333
Честита Ви годишнина Ванче, да сте заедно и да се обичате и уважавате   Praynig

Хубав и весел месец на всички и само хубави новини да има  Praynig Praynig Praynig

Вълчо, страшно много се радвам че хубавото момче вече е добре  Hug


Наде, честит рожден ден на патерици  Embarassed

Жива, здрава, все така красива и борбена и да си многооооооооо обичана  Hug  bouquet


Think
, Ивката е наша гордост  Heart Eyes поздравления за успехите й   bouquet
Нека прави все повече стабилни и самостоятелни крачки напред   Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 3 743
Наде, с голямо закъснение ти честитя рождения ден и ти желая здраве, щастие и любов  bouquet.

Ванче, честита годишнина  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 585

Ванче, честит празник!   bouquet
Усетете тръпката, пак!

# 21
  • Мнения: 1 163
Хайде цоп и ние Mr. Green
Пожелавам на всички един прекрасен месец,изпълнен с много положителни емоции и любов- Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 4 585
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368495.0
Не мога да гледам видеоклипове, вижте вие.

# 23
  • Мнения: 511
Не мога да гледам такива неща
Явно съм с по-слаба психика,знам ли

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Филмчето е за Карин дом. Много добре са го направили. А снимките с които започват и свършвата са от Могилино - там нещата са много подобрени вече. Поне така съобщават и им вярвам.

# 25
  • Мнения: 1 234
Изгледах го филмчето, кадрите от Могилино отново ми нахлуха в главата, гледах целия филм преди, няма да казвам колко време не се чувствах на себе си след това  Cry А в това филмче видях много познати и деца и специалисти. Между другото това чаровно момченце със СД, което танцува пред камерата е личното приятелче на Марти в групата от детската градина  Heart Eyes
Хубав месец ви пожелавам, и между другото днес е Петльовден, всички които имат мъжки рожби празнуват. Коли се петел, поверието е следното: "Този обичай е езически и има няколко версии за произхода му. Според някои хипотези жертвоприношението се прави за здраве. Според други обичаят е свързан с отвличането на деца еничари от кърджалиите. Те минавали от къща на къща и принуждавали бащите или да дадат синовете си, или да ги убият собственоръчно. Убивайки петела и правейки с неговата кръв знак на вратата, бащите заблуждавали турците, че са погубили децата си, докато те били скрити и живи и здрави." Аз чакам нашия петел довечера майка ми да го донесе, да спазим традицията.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 857
Айде добър ден и от една бивша и настояща софиянка. Hug
Дано скоро свикна с новото си местожителство,защото засега не се справям добре. Confused
Довечера ще почета какво сте изписали.Успях да прочета обаче,че Кирил е добре и това ме зарадва много,много! Hug

# 27
  • Мнения: 4 585
Нашия петел стана на супа скоропостижно, след като излезе наяве,
че прави само секс с кокошките, а от 16 яйца квачката изкара 16 запъртъка.
Само дето ги топри 23 дена.
Дадох линк към темата, да кажете по две добри думи за Карин дом. Ако имате, разбира се.

# 28
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравей и от нас....много любов желая на всички...и най-вече много..здраве и късмет...
Тинк.. както казва Надето  Иви с тези прекрасин очи е една малка принцеса...наистина ме очарова..всичко се чете в погледа и....Ние я караме все по инерция...ще ходим на София ,заради зъбчетата...направоми настръхва косата.пак приспиване...  ooooh! .
Валенце не влизам често и съм пропуснала..пак Софиянче а....нова на старото място...  Laughing.ти си мъжко момиче,ще се справиш отново..  Peace

# 29
  • Мнения: 1 234
Дадох линк към темата, да кажете по две добри думи за Карин дом. Ако имате, разбира се.
Вълчо, разбира се че имаме, затова и стои в подписа ми почти година вече "Моля, помогнете"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт