Диане-35 и забременяване

  • 5 302
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 361
искам да попитам за съвет: пия Диане 35 от август/значи вече 6 месеца/, за да мога да потисна симпотмите на поликистозните яйчници и след това евентуално да успея да забременея. последният път забременях 2-3 месеца след като спрях диането, което пих около 4 г., за съжаление бременността завърши с аборт..... сега се чудя дали да спра хапчетата от този месец или да ги продължа още един поне /в листовката пише, че лечебният им ефект се проявява след около 6 м, а след това се препоръчва да се пият още няколко/. трябва да започна нова опаковка утре /понеделник/, но не съм сигурна дали да продължавам да ги пия или вече може да пробваме за бебе. ще се радвам, ако някой ми помогне със съвет /не искам да рискувам: да пия толкова време диане 35 въпреки страничните му ефекти /имам разширени вени и знам че е противопоказно за тях, но желанието ми за бебе е по-силно от евентуалните рискове/ и накрая нищо да не се получи/.... затова ако трябва, ще го пия още известно време, но ако 6 месеца са достатъчни, ще го спра веднага.

# 1
  • Мнения: 629
Според мен този въпрос трябва да го зададеш на лекар.Едва ли някой тук може да ти даде точен отговор. Успех! Стискам палци Hug

# 2
  • Мнения: 130
Според мен този въпрос трябва да го зададеш на лекар.Едва ли някой тук може да ти даде точен отговор. Успех! Стискам палци Hug
и аз съм на това мнение ,успех ти желая Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 618
Аз бях на същото положение като теб, но и с операция от огромна киста, отстранен яйчник. Но го пих 3-4 години преди да забременея, просто защото тогава се появи таткото Wink. Спрях диането и забременях от раз. Стискам палци Peace

Общи условия

Активация на акаунт