кога се възтановихте от секцио

  • 7 617
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 215
Разбира се, че е  много индидуално.
На 2ря ден вече не чувставх нищо, бях толкова щаслива и окрилена.

 

# 106
  • Мнения: 1 192
Имам 2 гинекологични операции преди секцевата и от двете цезарови сечения се възстанових трудно,особено след второто.Много е важно и колко пъти смяташ да раждаш.Всяко следващо по правило е още по-тежко.Както са писали и някой от предходните,ако не ти се налага ,по-добре нормално.Операцията си е операция-после може да имаш сраствания,матката става по-чувствителна и при последваща бременност има опасност от контракции.Раждането по нормален път вероятно е доста по-тежко но само докато раждаш-възстановяването и усложненията са по-малко...

# 107
  • Мнения: 42
Момичета, да се похваля, че всче си имам сладка дъщеричка. Виждам, че повечето от вас са писали, че са се възтановили бързо. Когато съм изправена и аз върша почти всичко. Ставането от леглото обаче е голяма мъка. ПОнякога не смея да лягам, защото ме е страх, че няма да мога да стана достатъчно бързо. При вас така ли е?

# 108
  • Мнения: 1 192
Честито бебче!  ylinfant
На мен лично ми беше по-лесно да слизам от високите легла в реанимация(сама си станах),отколкото да ставам от ниското легло,на което прекарах 2 седмици(пълен кошмар).Все пак зависи на кой ден от операцията си и би трябвало всеки ден да става все по-добре... newsm10

# 109
  • Мнения: 64
Момичета, да се похваля, че вече си имам сладка дъщеричка. Виждам, че повечето от вас са писали, че са се възтановили бързо. Когато съм изправена и аз върша почти всичко. Ставането от леглото обаче е голяма мъка. ПОнякога не смея да лягам, защото ме е страх, че няма да мога да стана достатъчно бързо. При вас така ли е?


  Честито бебе и от мен !:ylinfant:
И при мен беше така в началото и когато решавах да стана си мислих, че ще ми се отвори раната Sick, и след след 10 дни вече бях забравила  Joy.

# 110
  • Мнения: 275
Честито бебче!   bouquet
Аз станах на втория ден и се възстанових сравнително бързо /преди да ме изпишат/. Колкото повече се движиш, по-бързо ще се възстановиш. Важно е да не вдигаш тежко. И на мен ми беше най-трдно ставането и предпочитах да стоя права /при нас в болницата леглата са кошмарно високи/. По съвт на лекар си взех колан - медицински за хернии и коремни операции. Сложих го веднага като ми махнаха конците и много ми помогна. Пъврите седмици като стоях по-продължително време без него започваше да ме боли кръста, а когато го носех нямах проблем. Освен това ми прибра много бързо корема! Леко възстановяване!

# 111
  • София
  • Мнения: 604
и аз станах на втория ден(защото бях аааадски жадна). На третия ден вече ходех и така...с всеки ден все по-добре се чувствах

# 112
  • Мнения: 58
Станах на втория ден след секциото,за седмица се възстанових

# 113
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Аз родих със секцио по спешност преди 9 дни - ако някой ден пак има бебче пак така искам да родя-  не казвам че не ме е боляло , но толкова бързо мина всякаква болка , че ако се наложи още утре пак мога така да родя  Party

# 114
  • Мнения: 2 068
аз имам един въпрос:
Минаха 1г и 7м от моето секцио обаче и сега когато правя коремни преси ме опъва операцията.
При вас така ли е?

# 115
  • Мнения: 15
На вторият ден те изритват от леглото-Шейново.След като се раздвижиш и изпиеш 3 аулина,нещата са по-поносими.При мен проблема дойде след махането на конците.Отвори ми се раната и ходих на повторен шев.

Общи условия

Активация на акаунт