Др Кацаров

  • 2 962
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте,

Какво  мислите за Др Милен Кацаров? Търсих в белия и в черния спписък, но не открих нищо за него.

# 1
  • Мнения: 2 343
Най-посещаваният лекар от нашите съпрузи  Wink и от нас Joy за да досаждаме с въпроси.

# 2
  • Мнения: 397
За мен най-добрият лекар по мъжка репродуктивна система.

# 3
  • Мнения: 4 017
Белите и черни списъци са едни обширни теми, в които човек често си губи времето като най-общ резултат.

Д-р Кацаров оперира моя съпруг през 2006 г.
Ако мъжът ти има проблем, не се колебайте да го посетите.

 

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Най-препоръчвания уролог-андролог. И моят мъж го посети на два пъти. Доволни сме, не се колебайте да го посетите.  Peace

# 5
  • Мнения: 353
Като цяло е приентиран към хирургичната част, и в случай че имате физически проблем може да ви е много полезен, но ако сте без физически (какъвто е моя случай) не очаквайте много освен да ви предпише витамини и да ви насочи към г-н Еньо Миланов (билкар от кв.Симеоново в гр.София).
Успех  Peace

# 6
Благодаря на всички за отзивите! Ние вече го посетихме и ни предстои второ посещение за разчитане на спермограма. Питах ви, защото разни хора около мен ми казват, че готовото изследване не било лошо да го видят няколко специалиста, на мен пък ми става зле като си помисля да обикалям различни лекари - ако всички имат различно мнение, кой да послушам.... Но ще послушам вас и ще си отидем пак при него.

Общи условия

Активация на акаунт