OTNOVO MI SE SLUCHI

  • 5 688
  • 61
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 792
Neli
 с теб сме, пиши ни споделяй
 Hug

# 46
  • Мнения: 20
да веднага отидох на лекар и беше потвърдена бременността

# 47
  • Мнения: 20
Тази вечер ходих на спешен кабинет и бебе няма, но имам възпаление на яйчника след аборта. В очакване съм на менструация, надявам се да се изчистя сама ако не се случи след два дни съм на кюртаж, това ми казаха.

# 48
  • Мнения: 20
Аз от много време чета този форум но чак сега събрах смелост да пиша и споделям, но много неща научих от него, и факта че не съм сама ами заедно с мн хора които изминават този път ми дава кураж и смелост да се боря, и искам да кажа на всички, че колкото и да е трудно ние ще се борим и ще успеем!!!

# 49
  • Мнения: 13 792
Нели
много съжалявам за случилото се
пожелавам ти от сърце бързо възстановяване и с нови сили напред.
Кураж   bouquet

# 50
Здравейте на всички!От доста време Ви чета,но накрая реших да ви пиша.На 25 год.съм,имам два аборта>първия беше на 14 юли 2008г. и беше спонтанен аборт в 9-та седмица,а втория беше на 10.02.2009г,който се наложи да направя по медицински причини в 8-ма седмица,понеже плода не се развива.Лекарите ми казаха да не рискувам трети път,а да отида на генетични изследвания в Плевен.Но преди да отида там съм решила да си направя хормонални изследвания,та да видим там какво ще покаже.Може би има недостиг на някой хормон и за това да не мога да износя плода до края.И ме е наблегнала една депресия в момента и не знам какво да правя,става  ми адски гадно като видя някоя майка с бебче да се разхожда.Абе тежко е!!!

# 51
  • Мнения: 379
Тежко е , но по добре търпение и изследвания отколкото....Карай по правилата ,млада си имаш мнооого време ,така че може и да загубиш някой месец, но после резултата ще си е струвал чакането.Не губи време и започвай....Късмет!

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Tonil 83 направи си и хормоналните и генетичните изследвания. Най-важното е да не се отчайваш. Стискам палци всичко да е наред и скоро да си имаш бебче. Аз също загубих моите близначки в 24 г.с. и знам, колко е тежко, но трябва да продължим напред и да не се отказваме.

# 53
  • Мнения: 13 792
На 25 години няма място за отчаяние, всичко е пред теб, всичко е решимо - нали това е най-важното, не сме във времената на нашите баби и дядовци. Най-важното е първо да се постави диагноза, като има яснота ще се стигне и до решение.
Горе главата
 Hug

# 54
Zdraveite!
Predi edin mesec, po-tochno na 6.04.09 napravih abort, no vse oshte ne mi idva MЦ veche 34 den. Kakvo da pravq? Tolkova sam pritesnena! Strah me e da si  napravq test! Cheta iz forumite i na vsqkade pishe, che do 40 dni nqma strashno, no v glavata mi stava golqma kasha. Problemat e che pravihme s maja mi vednaj luvbed, no s predpazni merki i ot gledna tochka nishto ne e stanalo. A za  newsm30 ne moga i da pomislq, v momenta imam edno na 8 meseca. Molq vi dai te mi kuraj da se razveselq, zashtoto sam tolkova  Sad. I speh na vsichki

# 55
  • Мнения: 802
Да, наистина до 40 дни трябва да ти дойде цикъла, ако го няма до това време, или пък много се притесняваш отиди на лекар, той най-добре ще те успокой. Peace А всъщност седмица след аборта би трябвало да си ходила на контролен, самия доктор би трябвало да ти е казал, че до 40 дни трябва да ти дойде. Успех и на теб!

# 56
  • Мнения: 13 792
Аз пък знам че могат да отидат и 45 дена, понякога даже и повече. Мисля че 35 дена въобще не са повод за притеснение.
Но дори и да е станало станалото - с две малки деца може да се справите - сърце да е широко. Е няма да е лесно но животът не е само рози. Не се притеснявай.
Успех

# 57
  • Мнения: 179
Здравей, bubeto87,

накратко искам да кажа, че след спонтанния ми аборт през януари ми дойде на 42-ия ден. Изчакай още малко и не бързай да се притесняваш, още повече, че при всеки е малко или много различно.

Успех!

# 58
  • София
  • Мнения: 10 698
ей ме на..пореден аборт започващ е вече факт...водя се в болница,но понеже съм близко ще съм в нас....ще опитаме с хапчета по лекарско мнение, имам шанс...сакчето днес е намаляло даже е започнало да се отлепва,което е донякъде добре..все още не кървя,надявам се скоро да започна...цяла нощ не спах и взех това решение, с хапчета...мразя операции и упойки а и съм страшно алергична и щом има шанс така пък и лекар от патологична бременност ми го препоръчва...вярвам че може и да се размина с кюртажа...подготвена съм да събирам чарколяци които ще падат надявам се от мен..съжалявам че така образно ама е скапаната действителност...сега сутринта пред болницата, видях една циганка,много бременна пушеше и не й дремеше...Боже...гади ми се! стисйакте палци да прокървя скоро и дамине всичко ей така...утре пак съм в болницата,може още една серия с хапчета да се направи.... не вярвах че ще ми се случи пак...не вярвах...мамка му!

# 59
  • Мнения: 191
nuclearbaby що така бе милаа,ей мама му стара,така се зарадвах като прочетох колко бързо си забременяла,горе главата и не се оставяй тъгата да те сломи,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт