КГБ = Клуб на Готините Баби - 60

  • 15 759
  • 443
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 997
Шпууунц  Hug Hug
Много ми хареса Hug Hug Hug
Жабка -гадно е сърцебиенето. Че си и сама! Аз мразя да съм сама.направо подивявам и тогава пък съвсем не ме лови сън ooooh! ooooh!

# 436
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Гъбка , та аз цЕл живот съм сама.  Peace
Но , явно от годините почвам (не винаги) да се влияя от пълнолуние , атмосферно налягане и т.н. Crazy Бе заспах си , вече не се впечатлявам от нищо.  Laughing

# 437
  • София
  • Мнения: 1 529
Жабче плачеш си за мъж,затова е сърцетупа.(да ме извинияваш)
Аз още се треса от нерви с моите старци. Сутринта пак ме разтрепериха. Преди малко ми се обадиха да ме питат:-да не съм им се обидила и ми се извиняват. Confused
Бетер като децата са.
Аз следобед ако спя ,значи после да ми е крив света.
 Дидия стана ми жал за Ран,ама си е много прав.

# 438
  • Мнения: 7 384
                  Жабче, и аз така бях,ама не се сетих за пълнолунието.И тъкмо заспах и ми звънна телефончето да ставам и хич не ми се ходеше на работа ,ама няма как. Laughing
                  Гъбката,в нашия отбор си щом си с дъщери и ще си същата баба та даже и по-добра. Laughing Майка дъщеря жали повече от свекърва.Да ме извиняват свекървите ,ама си е така.Ето от сутринта съм се разтресла от нерви,пък после що ми бие сърцето нощем та ще изскочи.Вчера Мими беше с другите баба и дядо  #Crazy и то защо - защото Сами нямал компания и познайте как се върна детенцето ни.Разплакана и посърнала защото Сами /първи братовчед/ и се подигравал,че не може да хваща с дясната ръчичка.Идеше ми да ги  #2gunfire #2gunfire #2gunfire дъртите дето не са ги и видяли.И аз си поплаках на воля в работата  Cry И сега стискам зъби...ама ....няма какво да кажа.Снахата дъщеря не става и внучето на щерката е по-внуче от това на снахата.Аз при 30 и неколко си деца съм успяла да ги науча да не са груби и нетактични,да приемат разликата,а те с един пикльо не могат да се оправят.Само знам едно бог забавя,ама не забравя.На всекиму се връща тъпкано всичко,което е сторил  на другите.Е,оплаках ви се  Embarassed , че от сутринта ми капят сълзите.
                   Шпунц,а ти с това стихотворение ме разби направо.  bouquet

# 439
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Хехех Дидка , значи аз съм за свекърва родена , ма , е на , щерки имам.  Joy
Не жаля никой и никога не съм жалила. Всеки да се оправя.  Peace
А пък и Шпунц и тя ....  Mr. Green
Не ме интересуват дърти , млади , малко по напреки и сиктеросвам и затварям телефона.
Басма не цепя , затова от незнам колко време никой не ми се оплаква и за нищо не ме търси , та съм си екстра.  Peace А за мъж , бъди убедена , че не ми трЕбЕ , та аз ако споделям половия живот когато е до мен , може да ми се изсмеете.  Peace Но друга тема е това.  Mr. Green

# 440
  • Мнения: 7 384
                       Жабче,бе аз като ти казвам,че пример трябва да си ни - на теб не ти се вЕрва.Все повтаряме - майната му и все нерви трошим.А трябва като теб бамни телефона и всеки да се оправя както знае.Па кеф ти диета,кеф ти фитнес и това си е вейкай се където ти харесва /като европейските бабетки/ пък кавото - такова.

# 441
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
                       Жабче,бе аз като ти казвам,че пример трябва да си ни - на теб не ти се вЕрва.Все повтаряме - майната му и все нерви трошим.А трябва като теб бамни телефона и всеки да се оправя както знае.Па кеф ти диета,кеф ти фитнес и това си е вейкай се където ти харесва /като европейските бабетки/ пък кавото - такова.

Joy Joy Joy
Ти го каза .... Действай , не се офлянквай.  Peace

# 442
  • Мнения: 7 384
                           Нали знаеш  Mr. Green като цапнеш главата в горния праг и се сещаш,че има и долен!Та май скоро ще се сетя и за долния! Laughing

# 443
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
                           Нали знаеш  Mr. Green като цапнеш главата в горния праг и се сещаш,че има и долен!Та май скоро ще се сетя и за долния! Laughing

 Joy Joy Joy Joy голЕм смЕх му ударих , а дано е на добре.  Peace

Ела те Фрасна и аз , та съвсем да е на място.  Joy

Пускам новата тема , че ми омръзна да префърчам.  hahaha

ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВА ТЕМА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370953.new#new

Общи условия

Активация на акаунт