Часовникът!!!

  • 60 770
  • 535
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 22
Естествено, че е така. Но качествени не са само тия от 10хил.лв нагоре. Все пак не всеки може да си го позволи. Grinning
Аз винаги съм била на мнение, че часовника и 200лв да е, но да е оригинален. Т.е. разни реплики на часовници от 20-30хил лева, дето ги продават за по 300долара, са си точно пари на вятъра.
Моят летният часовник е на Фосил, едно че като модел е страхотен, второ качеството е чудесно, цената му е съвсем прилична, и има 11 години гаранция. Е, не е ли прекрасно. Предпочитам оригинален на някоя по-малка фирма, не от ранга на Радо примерно, но да знам че си ми е оригинален, не някой китайски.


    Абсолютно! Ментрките на разни фирми от ранга на " Брайтлинг", " Радо" и т.н. са си пари на вятъра. А " Фосил" отдавна съм ги признала като едни от най-добрите / механизми, дизайн, износоустойчивост/.   bouquet

# 526
  • Мнения: 2 414
Простено ни е. Mr. Green
То скоро трябва да се пусне вече втора тема.

Между другото харесах един часовник на Пиер Карден, и се чудя дали да не си го взема. Цената е повече от чудесна, но не съм запозната с качеството и т.н. Така че приемам съвети. А и ако някой го е виждал на живо, ще е чудесно. За този става дума:




Страхотен е! Heart Eyes
Каква е цената му?

# 527
Че Фосил каква марка е Rolling Eyes Механизма му е точно китайски Joy

# 528
  • Мнения: 4 435
Падам си по хора, дето разбират толкова много. Mr. Green hahaha Joy

Хора, да взема да пусна нова тема, че доста страници е тази? Thinking

# 529
# 530
Падам си по хора, дето разбират толкова много. Mr. Green hahaha Joy

Хора, да взема да пусна нова тема, че доста страници е тази? Thinking
Да и аз си падам по такива шаранчета, на които им взимат паричките за китайски боклуци. Производствената цена на така любимия Фосил не е повече от 10 долара, но щом искаш да плащаш за него 200 лв. - да ти е честит и със здраве. А нас ни остави да си носим тези от по 10 хил. щвейцарските hahaha

# 531
  • Мнения: 22
Че Фосил каква марка е Rolling Eyes Механизма му е точно китайски Joy

    В Китай се произвеждат И качествени неща. Който не е бил, не знае.  bowuu

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 211
Естествено, че е така. Но качествени не са само тия от 10хил.лв нагоре. Все пак не всеки може да си го позволи. Grinning
Аз винаги съм била на мнение, че часовника и 200лв да е, но да е оригинален. Т.е. разни реплики на часовници от 20-30хил лева, дето ги продават за по 300долара, са си точно пари на вятъра.
Моят летният часовник е на Фосил, едно че като модел е страхотен, второ качеството е чудесно, цената му е съвсем прилична, и има 11 години гаранция. Е, не е ли прекрасно. Предпочитам оригинален на някоя по-малка фирма, не от ранга на Радо примерно, но да знам че си ми е оригинален, не някой китайски.


    Абсолютно! Ментрките на разни фирми от ранга на " Брайтлинг", " Радо" и т.н. са си пари на вятъра. А " Фосил" отдавна съм ги признала като едни от най-добрите / механизми, дизайн, износоустойчивост/.   bouquet

Прави сте по принцип и двете, в моя случай е подарък, иначе аз не че не бих си купила такъв, просто... Rolling Eyes  просто, толкова ги харесвам като аксесоар и като нужда часовниците, ама да съм толкова прахосничава...  fiuuuuuu А и съм малко невежа по отношение на сезонността при часовниците  Embarassed, да вземете да ме образовате малко в тенденциите ли  newsm78 ? Че този е доста луксозен и официален, а аз съм по спортно-елегантна натура.

# 533
Че този е доста луксозен и официален, а аз съм по спортно-елегантна натура.

[/quote]
 
Часовника ти е страхотен  bouquet, стил и класа на високо ниво, за спортно-елегантно облекло не става.

# 534
  • София
  • Мнения: 6 797
Според мен е ясно, че ако можем да си го позволим всички ще носим часовници от най-високия ценови клас. За съжалние обаче не е така и се "примиряваме" с "буклуците" на Фосил. ooooh! ooooh! ooooh!

# 535
  • Мнения: 4 435
SWISS носете си ги със здраве. Аз съм беднячка, нямам часовник за 10хил.лв. Нека аз да съм балъка.И никъде не съм казала че часовниците на такива марки не са качествени, или нещо подобно. Stop А аз благодаря на "китайците" че ме сдобиха с толкова готин часовник, и че имам 11 години гаранция за него.Ама явно те са балъци, щом ми гарантират качество толкова години за боклуците си. Mr. Green
п.с. Недей съди по хората без да ги познаваш, защото както имам Фосил, така имам и швейцарски за няколко хиляди.  Wink Но тези работи отдавна са спряли да ми правят впечатление. Не съм комплексарка. И ще те замоля да не пренасяш спора в новата тема, не ми се иска да я "осереш" отначалото още. Stop

НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт