ПОМОЩ ГНОЙНА АНГИНА НЕ ИСКА ЛЕКАРСТВА

  • 3 888
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 053
Малката ми племенница е на 1,5год. има гнойна ангина,ужас температурата не спада,панадол с триста зора пие със спринцовка сега свещички в дупето,иначе не става,антибиотика не можем да го дадем,повръща,направо сме в паника,рев и не иска,всичко повръща,с голям зор изиаде малко млиако и вътре с антибиотик,помогнете със съвет ще ви бъда благодарна,вече трети ден ще стане дано утре е по добре и да не дигне още темп.ако имате съвети моля споделете Sad Sad Sad

# 1
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Какъв е АБ ? Нека майката го пробва. Зинат и Фромилид са ужасно горчиви, дъщеря ми също повръща от тях, въпреки че иначе пие всякакви лекарства без проблем.
Съвет- да дават АБ на гладно и след добре почистено и промито носле.
За температурата- може да слагате сирпчето в малко сокче- киселко, за да не се усеща много. Ползвайте и методи от народната медицина- мокри кърпи, чорапки с оцет, белтък и т.н.
Успех.

# 2
  • Мнения: 1 820
за Т мокри кърпи на прасците на крачетата само с вода. PeaceЗа АБ се посъветвайте,ако не го приема,може да се наложи инжекции.......дано няма   bouquet

# 3
  • Мнения: 1 053
OXXXXXXX ужас момичета,изяде малко с киселото мляко,пие сумамед,може би грешката е че го дадохме след млякото и повърна всичко,иначе панадола и нурфена с голям зор,ако не успеем,свещички в дупето,дано не се наложат инжекций,доктора засега каза че не е необходимо,но да успяваме да даваме поне половината антибиотик,иначе мокри кърпи с оцет и вода,това е първата по сериозна изтинка и голяма паника.Дано по скоро оздравява  Praynigиначе си има апетит явно гарлото я боли милата.БЛАГОДАРЯ ЗА БЪРЗИТЕ ОТГОВОРИ.

# 4
  • Мнения: 1 053
Споделете компреси за тази гнойна ангина,моля ви,няма оттарване от тази гной,малката пак има тепмпература,37,8 вдига и сваля,ужас,явно има гной,  май ще продалжим с антибиотика пие сумамед.помогнете

# 5
  • Мнения: 1 217
Споделете компреси за тази гнойна ангина,моля ви,няма оттарване от тази гной,малката пак има тепмпература,37,8 вдига и сваля,ужас,явно има гной,  май ще продалжим с антибиотика пие сумамед.помогнете
Тук бях чела някъде за компрес с извара.Потърси с търсачката.

# 6
  • Мнения: 1 820
и аз знам за компреса с извара.Уж помагал,не съм правила,защото винаги е късно за такъв и без АБ не ни минава.Но на нас гн.ангини са ни  Laughing сестри.
По късно ще ти пратя един сайт за ангините и компреса с извара,сега не ми се отваря нещо. Peace

# 7
  • Мнения: 1 820
ето http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?p=44027#44027 има много написани по въпроса неща.И полесни бих казала  Hug

Общи условия

Активация на акаунт