108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки

  • 10 530
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
оф черен ден,

даже не искам и да се оплаквам Tired

# 46
  • Мнения: 48
 #Milti   и аз да се цопна в темата    Simple Smile

Бибииииииииииииииит, страхотна новина     bouquet   браво!

........ а аз сам с две болнички у нас   Cry

снимките са мн красиви и се размечтааааах.......  Flutter   за почивка    Whistling

Момичета, искам да си сложим стикери на задното стъкло на колата и тези стикери да са със символ дете и име, ама се чудя от къде да ги подбера    Wink   дайте идеи   Flutter

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 18:46 от @->-- wild flower

# 47
  • Мнения: 293


Не съм се спирала, Бибитке - закусвам крапфени с Бейлис-крем, пия ирландско кафе, обядвам с винен кебап, следобяд хапвам  кекс с червено вино, вечерята си е вечеря - там се пие вино, бирата е за "малкия глад", но специално това хълцук беше от вълнение Laughing

п.п. Честит ви Трифон Зарезан, девчонки Mr. Green
[/quote]
сърфо, стига с тез бейлисни крапфени, че от както ги споменахте в миналата тема и не мога да спра да мисля за тях  Blush ! И само му викам на мъжа, утре без такива крапфени да не ми се прибираш  hahaha а на него понеже не му се търсят и ми отговаря, че то такива нямало  Crazy
п.п. честит да ни е, черпя по чашка винце

# 48
  • Мнения: 166
Бибитке супер новина. Една безпроблемна бременност от мен и накрая здраво и спящо бебе от подходящата зодия

Цвете виж тук и да оздравяват слънчицата ти Hug

# 49
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Бибит, честито! Лека и мързелива!

Трифон не беше ли на 14-ти newsm78 Или като едно време на село, празнуваха го *и по стар и нов календар*.  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 521
Цъ, на първи февруари е официално според православния календар, даже сме закъснели, но празниците обхващат трите дни, така че не се срамете, а обърнете по една чаша вино/гроздов сок довечера Wink.

# 51
  • Мнения: 71
Честито Бибитка! лека  и  безпроблемна , а  после   да  е  весело  в  семейството  Hug

за ландесерциунгсгелд  май  при  нас  се  ослушват  още,  но  ще  поразровя  още  малко  нета,
 от  едни  познати   вчера  разбрах  за  еднократни  плащания  на  дете  през  лятото  някъде, ще   запитам  тях  и   за  тези ,може  да са  по   запознати...

 на  празнуващите - честит  празник  Wink !

# 52
# 53
  • Мнения: 1 584
Диво цвете, все забравям да питам - всичко ок ли беше с регистрацията на бебето?

# 54
  • Мнения: 1 178
Трифон zареzан и аz го почитам на 14/02, но нямам нищо против да го почетем и днес и утре и всеки ден до 14_ти  newsm24
Би & Би каzах своенравен, което не оzначава непослушен или палав. Имам преки наблюдения от блиzнаци те са по раzбрани  Mr. Green
Дано не ми се връщат пожеланията на бибитка, но теоретично ако стане работата ще се целя в първото четиримесечие на годината рибка, водолей, овен  може и пак блиzне  WinkPeace Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3 521
Аз имам един водолей на Angebot...просто да си потренирате Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 178
твоят водолей е иzключение. Не ме раzбирай погрешно, много е сладък и ако не му zнаех историите сигурно щях да го шнепна   Grinning Wink

# 57
  • Мнения: 911
Наzдраве и от мен, ама zа малко, че въртя две манджи едновременно, което май не е много добра идея.

# 58
  • Мнения: 707
Бибе, Гея,
страхотни снимки  Sunglasses!

Честито на Бибитка! Да е лека и спокойна до финала  Peace!

Не вярвам да има "кротки" зодии за децата. Ама на "печелившите - честито"  Mr. Green!

Трифона и аз го знам на 14. Не че го празнувам - не пия вино  Sick. Аз празнувам Валентин тогава  Heart Eyes.
Лека вечер!

# 59
  • Мнения: 7 605
Наzдраве   bouquet

Бибит, 4удесна новина, браво  Hug Да е лека и беzпроблемна   bouquet

Котаранке, zа овен си помисли пак  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт