Безвъглехидратна диета - тема № 7

  • 27 637
  • 425
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 62
Тук съм винаги но мисля че доста пъти прегреших тук в началото и вече уж си казах че няма да пиша вече ,и ей така само ще следя аз вече всяка сутрин тичам по 1-час но сега 2 дни ще почивам че имам мускулна треска ,а и през 1 ден пия зелен чай .

# 376
  • Мнения: 2 131
Отчет!
Тази вечер хапнах едно парче задушена бяла риба - с малко зехтин, сол и лимонов сок. И едно яйце.
Прегрешение  #Cussing out: 120 мл пресен сок от грейпфрут, който малкият отказа да пие, защото беше много кисел. Ами... досвидя ми се да го хвърля. Е, сигурно можех да го оставя за мъжа ми, де  Mr. Green. Ама го изпих. 
Та се самобичувам  #Cussing out
Хубава вечер на всички!  Hug

# 377
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Ох... и аз не знам какво да казвам ... Вече ми е толкова мъчно ... не за друго , просто се чувствам като парцал . Наистина . А мина само седмица ... имам още две докато свърши първият етап ... Честно казано днес се притесних ... Докато си взимах душ не мога и да ви опиша колко лошо ми стана . Прималях цялата .. не можех да се мръдна ... Дори не можех и да приклекна ..
dream*,не се притеснявай , и аз сам така, поне до вчера бях, да не говорим че и повръщам от време на време. Аз по принцип не съм от най месоядните и това преживяне на меса малко ми два в повече но пък като гледам резултатите се стимулирам и не се предавам. Да не говорим, че тоя кръст продължава да ме мъчи, не мога да лежа, пия обезболяващи за да спа... Ама нема се отказвам я!!! Mr. Green
Да ви призная и апетита си загубих, вечер ама хич не ми се яде, на обяд ям една салата и ми стига, дали пък не съм се повредила newsm78.
Искам да попитам доайените на диетата  Simple Smile, мога ли да прекъсна диетата, ако съм стигнала желаните кг преди изтичането на тия 24 дни??

# 378
  • Мнения: 10
Здравейте , мили мои =)
Днес толкова ме домързя , че за вечеря изядох три пържени яйца с половин краставица ...
За обяд беше свинска пържола и домати ...
Та да кажа преди един час какво направих . Реших да карам колелото на първа степен =)
Ефектът е още по-добър , защото за 30мин имах навъртяни 14.35км и 327 калории ... което ще рече 2.35км и 52 калории в повече за същото време , но на първа , не на трета степен =) Леле, днес просто си беше голямо въртене ... чак не мога да повярвам ... Това е за сега от мен момичета =)
Утре пак ще попишем ! =) Много минусчета ви пожелавам за "добро утро" =)

# 379
  • Мнения: 94
Suzza,за да не си играете на криеница после с плаващите килограми по-добре я прекъсни едва след като си свалила 1.5 кила повече.Иначе може да я прекъснеш на 14 или 15-ти ден.Аз преди години я правях все по 14 дни,но за 24  естествено резултата е по-добър.Пък и тогава имах да валям малко,а последните години се"олях" и сега как се свалят?Мъкааааааааа... Embarassed
Набивам тук едни пържоли,защото алабаша не ме засити съвсем..Гладна съм тази вечер...Като за след пълнолуние.
villiana,бе какви са тези сокове,каква кола лайт???Въобще за какво говорим???Ти чете ли внимателно първа страница?Тук не сме точно ПЗ цикъл на Дюкан без прекъсване...Това е друга диета..Понеже я няма Абито да  се накарам аз smile3513.Иначе ако всеки ден ще почваш от начало какъв е смисъла???
Dream*,дано четеш фитнес форумите.И дано храниш организма си с количества,които са му необходими за тренировките..Иначе ще има дефицит и ще спреш свалянето...
И ВОДА!НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО - ПО ВЪЗМОЖНОСТ ТОПЛА ИЛИ ЧАЙ.(това е тайната ,която се прилага с вареното пиле при застой) Wink

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 21:57 от Elica.

# 380
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Добре,Елица,като си тооолкова веща в диетите,защо пак напълняваш?.......Много "Мъдри" съвети даваш,но явно твоите резултати са доста краткотрайни..........

# 381
  • Мнения: 2 131
villiana,бе какви са тези сокове,каква кола лайт???Въобще за какво говорим???
Ааа, за сокчето приемам критика. Все пак, аз подчертах, че се самобичувам  Twisted Evil.
Обаче за колата - не. Преди три години, като пазих тази диета и свалих 12 кг, си пиех доста големи количества кола лайт и нямаше проблем. Сега даже не пия толкова много. Единственият проблем е, че в комбинация с доста кафета, вечер настава една... не е за приказване.
 Hug

# 382
  • София
  • Мнения: 6 010
Suzza, разбира се, че можеш! Никой не може да те накара на сила. Моят съвет обаче е да свалиш 2 кг. повече от желаните от теб, защото когато започнеш да се захранваш по някакъв начин е съвсем нормално да качиш 1-2кг, а и сега и без това си хванала цаката на нещата. И ако наистина не си падаш много по месата можеш да наблегнеш на рибата, зеленчуците или супите, в които има по-малко месо.
Dream*, ужасно много ме мотивираш да карам и аз колелото и да имам такива добри резултати. Благодаря!   bouquet Утре ако не съм много изморена ще се опитам да направя 30 минутки, че откак се върнах в университета си лягам в 23:00 h. , което не помня от кога не съм правила.
За вечеря хапнах една пълнена чушка, а малко преди това една зелена сурова, че бях доста гладна. С водичката днес се отчитам добре 2 litra (3-4 чая + вода). Мислех си да пия от домашния доматен сок, който си го правим за готвене, но бързо се отказах, понеже е супер солен.  Sick Но си го ползвам като готвя нещо, ако нямам пресни домати, тъкмо си набавям малко сол.
Започвам да забелязвам, че отслабвам "отгоре - надолу". Бих казала, че някъде до талията съм доволна как изглеждам, ама после имам малки "любовни дръжки", найстина малки, но бедрата и дупето вече си "тежат добре на мястото".  Joy В понеделник ще видя какво казват мерките ми, ама виждам огромна промяна по дрехите, нищо, че засега съм само 2,5 кг. надолу. Харесах си един уред http://samozdrav-bg.com/27.380.0.0.1.0.phtml и съвсем скоро май ще се сдобия с него. Една бивша съученичка имаше такъв диск и като съм го ползвала у тях бях много доволна, а освен това е и супер забавно Wink

# 383
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА! ДНЕС ЦЯЛ ДЕН НЯМАХ ВРЕМЕ ДА ПИША НА ПЪК ВИ СЛЕДЯХ ВНИМАТЕЛНО. ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МИНУСИ И ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИЧКИТЕ!
Добре,Елица,като си тооолкова веща в диетите,защо пак напълняваш?.......Много "Мъдри" съвети даваш,но явно твоите резултати са доста краткотрайни..........
ENZE ТИ ПЪК ОТКЪДЕ СЕ ИЗЛЮПИ БЕ МИЛИЧКА И ОТ КЪВ ЗОР КРИТИКУВАШ И ДАВАШ МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА? НЕ СЪМ ТЕ ВИЖДАЛА ДА ПИШЕШ В НАШАТА ТЕМА И ИЗВЕДНЪЖ ОП И СЕ ИЗРЯЗА НЕПОДГОТВЕНА.

# 384
  • Мнения: 94
ОООООООООООО,Не Полинка-писала е.И то вечно грубо се бърка.. Twisted Evil
enze.За да утеша безкрайното ти грубо любопитство ще разясня,че преживях катастрофа,развод и смяна на работата за съвсем кратко време.Вдигнах кръвната захар повече от нормалното и при липсата на движение се напълнява с доста килограми всеки месец.Нещо неясно?Изследванията си искаш ли да ти покажа?Или не ти стига сблъсъка в 5-та тема???
Не си мисли ,че като си в интернет си анонимна (сетра ми е прокурор и знам как да тенамеря)и не си ти тази,която ще ме критикува!Тук има достатъчно момичета за това - от всяка една бих го приела с удоволствие - от натрапница като теб ,която търси спорове и скандали -  hahaha НЕ!
Лек път заядливке - намери си друга тема ,за да се заяждаш там,за да не ти намеря АЗ!

# 385
  • Мнения: 94
Добре,Елица,като си тооолкова веща в диетите,защо пак напълняваш?.......Много "Мъдри" съвети даваш,но явно твоите резултати са доста краткотрайни..........

ТОВА ЗАБРАВИ ЛИ ГО???
ЦИТАТ НА ЕЛИЦА
enze - Добрите намерения  и благия тон винаги се оценят .Визирала съм те по 6-то чувство(после четейки по-подробно статистиката на постовете ти разбрах,че така да се каже съм ударила десетката и се сетих,че точно над твоят профил се чудех как от април до сега само 10 кг. си на минус).Но това няма значение.Както казах всеки сам избира начина.Колкото е по-близо до "рамката" ,толкова по-добър е резултата.
Всяка от нас с нещо "разнообразява" режима си.Това е наше право и израз на индивидуалност,на превръщане на общото в частно и на мултиплицирането на един режим от общ в много разновидности частни режими.Ние се чувстваме добре така ,давайки си съвети и споделяйки опит.Всеки има различен начин на изказване,но никой не намира "нежните критики" за грешни - все пак той е свободен сам да реши как да постъпи(дали да пие,да яде ядки и дали да готви "разделно"(отделно)..
Да-след безвъглехидратната се минава на разделно.Двете диети са много близки,но имат и различия.Добре си дошла отново да се "бъркаш",но нека не бъде със сърказъм.Успех и на теб в начинанията ти!
ЦИТАТ НА ENZE
Не съм искала да засегна никого,пак се извинявам,ако нещо е прозвучало като сарказъм  .Аз съм си малко зевзек,но незлоблив.Просто съм привърженик на бавното отслабване,така се избягва отпускането и е по-здравословно.Защото отпукането на кожата е по-малкият проблем.По -опасно е,че може се стопи мазнина ,която "крепи" вътрешните органи.Разбирам,че бързите резултати дават голям стимул,но бавното слабеене дава на организма време да приеме промените без шокове.
Eдна грешка може,но "мила приятелко" - нищо в теб не се е променило,че и страдаш от амнезия!!!Аз лично няма да те каня повече в нашата тема в пристъп на доброжелателност!

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 23:50 от Elica.

# 386
  • София
  • Мнения: 6 010
Добро утро!
Ели, всички сме с теб!!!  newsm68
Аз имам отново да се похваля с -0.500 кг.  newsm44 Направо съм много доволна от себе си и вече съм сигурна, че тези добри резултати се дължат на водата.
За закуска от снощи си сварих 2 яйца и ще добавя една кис. краставичка.
За обяд и за вечеря имам пълнена чушка - дано успея да се прибера навреме, иначе ще мисля в движение.
А и пак да се похваля - баща ми ме обяви за готвач на годината!   chef Той опита и от зелето на фурна, дето си бях правила и от чушките, с тях даже и сестра ми вечеря снощи Wink А за другата седмица като казах, че ще си правя спанак на фурна с месо и яйца, мама каза, че и тя, но в тенджера само с  месо и баща ми каза, че моят повече му харесва Wink Не знам защо така се получава, може би защото имам собствен стил на готвене и понеже му е различно му се харесва повече така Simple Smile И аз много се гордея със себе си, защото от тази диета се научих доста неща да забърквам. Спанака ще го снимам за рецептурника другата седмица!
Приятен ден!  Hug

# 387
  • Мнения: 19
добро утро и от мен
ели не се притеснявай от такива които скрити в нета много могат да критикуват
аз и без твоите проблеми ми етрудно да задържа кг.
аз пък днес не мога да се похваля с минуси даже напротив кантарчето пак показа 93.500 а вчера ме беше зарадвало на 92.700  newsm45 защо така момичета  а вчера даже не съм вечеряла само някое парче луканка си взех

# 388
  • Мнения: 1
Отварям форума тая сутрин и какво да видя enze "Добре,Елица,като си тооолкова веща в диетите,защо пак напълняваш?.......Много "Мъдри" съвети даваш,но явно твоите резултати са доста краткотрайни.........."
Това ли получаваме, когато сме съпричастни и всеодайни.
Е не мога да не бъда вулгарна. Еnze, като не си почитателка на бързото отслабване сваляй на година по 500 гр и си влачи гъза. Аз съм без думи.
Толкова съм вбесена в момента, че няма какво да кажа.
Поли направо го шитна тоя лалугер Ензе в дупката му.

Ели, не разбрах какво искат от нас-да се отдръпнем и да не пишем ли тук-като сме толкова "вещи в занаята".
Азда ви кажа от неделя всеки ден свалям средно аритмитично 600 гр., а денс съм 77,4 кг (виж в подписа). Момичета, знам че не ми е мястото тука с този режим, който съм палнувала за 2 седмици-но няма да ме изгоните така лесно. Като ви чета кой какво месце ще яде ми се ревеееееее ако щете ми вярвайте-колко ми липсва месото само след 4 дни без него.

# 389
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!Тази сутрин кантара ме изненада още по приятно–клони към 58,но утре ще нанеса разликата. Grinning
Наистина е много важна водата,а аз пия и много зелен чай на работата.И с нищо не прегрешавам! Naughty
Снощи хапнах миш–маш
сега ще закуся 2 сварени яйца
за обяд–домати и риба тон
за вечеря–пълнени чушки с кайма и тиквички

Лек ден,изпълнен с много минуси!

Ели,не го вземай навътре и не се ядосвай с човек,който се крие зад маската си.Изглежда избива комплекси,ама по много груб начин.
Ти си важна за нас и не се й съмнявай,че ще успееш започнатото начинание!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт