® E-bay - тема 21

  • 36 264
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 202
Момичета, аз нали съм малко нова и имам един дебилски въпрос  Blush
Както писах снощи, спечелих един търг, платих и сега какво, трябва само да чакам ли?
Трябва ли да се свързвам с купувача или той ще ми прати нещата, след като си види плащането?

# 16
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
помагайте спешно - какво трябва да направя?

Sorry, your recent PayPal payment did not go through. As a result, the item(s) below have not received payment.
Please return to eBay to resubmit your payment again.

# 17
  • Мнения: 5 255
red shoe,чакаш търпеливо  Peace
Не всички продавачи пращат мейли за шипната стока.
Ако е забави подозрително дълго - пускаш диспут - на 1ва стр. е обяснено.

# 18
  • Мнения: 5 790
Вчера и на мен ми върнаха парите за една рокличка, платена на 29.11. Пуснах диспут, продавачката не отговори. Ескалирах до клейм, но я изчаках 10 дни. Пак не отговори. Пейпал автоматично затвориха диспута и ми върнаха парите.

# 19
  • София
  • Мнения: 586
помагайте спешно - какво трябва да направя?

Sorry, your recent PayPal payment did not go through. As a result, the item(s) below have not received payment.
Please return to eBay to resubmit your payment again.

Пише, че плащането не е минало и следователно нещото не е платено. Молят да платиш наново от ибей.
Провери плащанията в PayPay и ако няма плащане, пробвай да платиш наново Peace

# 20
  • Мнения: 4 202
red shoe,чакаш търпеливо  Peace
Не всички продавачи пращат мейли за шипната стока.
Ако е забави подозрително дълго - пускаш диспут - на 1ва стр. е обяснено.

mam@, за диспута ясно, дано не се стига до него.
Мерси за отговора  Peace

# 21
  • Мнения: 160
Здравейте!От скоро ползвам снайпер www.goofbay.com  ,но вече 2 пъти загубвам неща,защото ме наддават в последната секунда.Има ли възможност да се нагласи на последната секунда,защото сега ми позволява да избирам само 2 seconds before.Или да ми препоръчате друг снайпер с възможност за последната секунда?

Ха,сега погледнах,и при мене вече има за 1 секунда,а преди няколко дни нямаше...Хм,може би като новак не са ми дали да стрелям последна...Simple Smile
Благодаря, red shoe !

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 13:58 от lisichkata

# 22
  • Мнения: 4 202
Здравейте!От скоро ползвам снайпер www.goofbay.com  ,но вече 2 пъти загубвам неща,защото ме наддават в последната секунда.Има ли възможност да се нагласи на последната секунда,защото сега ми позволява да избирам само 2 seconds before.Или да ми препоръчате друг снайпер с възможност за последната секунда?

Сега погледнах в goofbay, при мен дава възможност да стреля в последната секунда.

# 23
  • into the blue
  • Мнения: 771
 lisichkata,при залагане на снайпера и на мен ми дава 2 секунда,след това избираш update snipe и коригираш на една секунда.  Peace

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 395
Цоп. Mr. Green

Да се похваля, че за пръв път имам диспут, разрешен за отрицателно време - в 10.30 го пуснах, в 11.30 парите вече ми бяха върнати. А преди това, 3 дни - никакъв отговор от продавачката. Tired

Завиждам благородно. Аз имам едно плащане на 12.01. и до момента - ни вопъл, ни стон и след 2 мейла и опит за връзка по Скайп. Вчера пуснах диспутSad Много е тъпо и много се нервя - могат да си дръпнат парите, а после...

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 14:15 от zvanche

# 25
  • Мнения: 160
Благодаря,Стихия ,сега видях къде ми е грешката.Вече е поправена и дано да спечеля следващия път. Peace

# 26
  • Мнения: 1 178
Честита нова тема, желая на всички успешни покупки!    Heart Eyes

Включвам се с молба за консултация относно номерацията на Clarks, в края на предната тема стана въпрос, че са умалени.  Blush Наточила съм се на едни обуФчици, но не смея да поръчам. Tired

Тук нося 40, повечето обувки купувани от Англия са номер 7. Дайте съвет, към кой номер на Clarks да се насоча, моля!
 Praynig

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз чакам едни Clarks на мъжа ми, ама ще дойдат чак след 12,02 с курса на емпресата, и едва тогава мога да кажа, ама ще е много тъпо ако са по малки.

# 28
  • София
  • Мнения: 586
Включвам се с молба за консултация относно номерацията на Clarks, в края на предната тема стана въпрос, че са умалени.  Blush Наточила съм се на едни обуФчици, но не смея да поръчам. Tired

Тук нося 40, повечето обувки купувани от Англия са номер 7. Дайте съвет, към кой номер на Clarks да се насоча, моля!
 Praynig

Аз имам едни обувки на Кларкс - номер 5 са, нося точно 38 по нашата номерация, така че според мен отговорят Hug

# 29
  • Мнения: 234
Честита нова тема, желая на всички успешни покупки!    Heart Eyes

Включвам се с молба за консултация относно номерацията на Clarks, в края на предната тема стана въпрос, че са умалени.  Blush Наточила съм се на едни обуФчици, но не смея да поръчам. Tired

Тук нося 40, повечето обувки купувани от Англия са номер 7. Дайте съвет, към кой номер на Clarks да се насоча, моля!
 Praynig
Аз както казах, тези които имам не отговарят, на самата кутия пише UK7- EUR41, а аз нося 39. Та бих те посъветвала просто гледай твоя и един номер нагоре. А когато нещо ти хареса попитай продавача за дължината на стелката. Защото явно дори в тази марка моделите са различни и може да стане объркване.
Ето прилагам снимка на кутията, тези също гледам че са с номерация като моите.

И ето нещо забавно което видях  Joy извинете за спама, ама как да не споделя
http://www.j600.com/images/products/1188988050-61025500.jpg

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 14:47 от anninca

Общи условия

Активация на акаунт