Злато или сребро предпочитате?

  • 13 237
  • 187
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Реших да задам тази тема с риск да е задавана преди - освен предпочитанията ви към златото или среброто, пишете и какви бижута предпочитате - гривни, пръстени, обици, т.н. Също и дали предпочитате да са по-нежни или по-мащабни, ако мога така да се изразя    Thinking     Laughing

# 1
  • Мнения: 5 647
Обичам златото. Сребро никога не съм носила, не ми харесва.

# 2
  • Мнения: 2 161
Аз предпочитам пещерата на Али Баба.

# 3
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Само злато и камъни,предпочитам пръстени и обеци,нося и гривни,но по изключение,на врата не слагам нищо,задължително дискретни с добра себестойност и забележими само за ценители...сребро никога не съм носила и не бих...

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
Злато, но напоследък, покрай подарено ми сребърно бижу, започнах да си купувам и сребро.

# 5
  • Мнения: 17 407
Злато. Нося обици, колие и гривна. И пръстени харесвам, но съм в търсене на своя.

# 6
  • Мнения: 3 675
И двете предпочитам, но от много време насам не нося никакви бижута.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 415
Обичам бели бижута - сребро и бяло злато.
Почти не нося жълто.
Имах едни златни обички и ги сложих на детето.

# 8
  • Мнения: 3 459
Обичам бели бижута - сребро и бяло злато.
Почти не нося жълто.
Същото.  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 504
Категорично злато. В момента нося обици,колие (черен силикон и жълто злато),гривна(същата комбинация) и още една изцяло златна гривна на другата ръка.

# 10
  • Мнения: 5 001
Мога да нося само злато...От среброто ми се възпаляваш ушите(за обици говоря)...А и не мисля дали ще ми потъмнее или не,ако се потопя в минерален басейн например  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 22
   Жълтото злато като че ли не ми отива много, затова купувам предимно бяло с акценти от камъчета... Напоследък се захласвам и по розово злато, но отново в комбинация с бяло Blush

# 12
  • Мнения: 1 243
Сребро или бяло злато (второто за предпочитане  Mr. Green)
Харесвам как се съчетава с големите камъни.

# 13
  • Мнения: 2 478
Не харесвам жълтият метал и не го нося(изключение ми е един комплект Сваровски).
Нося всичко ,което е съчетано с бял метал(благороден).
Никога не ходя на басейн с бижута и затова нямам притеснения за бижутата си.А и стойността на бижутата ми определено не е в метала.



Категорично злато. В момента нося обици,колие (черен силикон и жълто злато),гривна(същата комбинация) и още една изцяло златна гривна на другата ръка.

А като видя толкова нещо накуп ми призлява.Нищо лично Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 504
А като видя толкова нещо накуп ми призлява.Нищо лично Wink
Е,не става въпрос за някакви масивни бижута,всичко е много нежно Simple Smile
Не се обиждам ни най-малко,въпрос на вкус Peace


Аз лично мразя пръстени,особено златни и по много,почти на всеки пръст Sick

Общи условия

Активация на акаунт