Септемврийска точица расте вече тя си има малко сърчице

  • 12 370
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 461
Здравейте пак от мен!

Ники, Мечтание, , много мъчно ми стана като прочетох Cry Прегръщам ви и дано се похвалите скоро пак Hug
Благодаря на clara, че ми е коригирала термина!
Видях, че се чудите как да си броите седмиците. Аз също не мога вече да се ориентирам. Моята лекарка ми каза, че няма начин трминът ми да се изчислява различно от датата на последната ми менструация. В зависимост от дължината на цикъла обаче, ехографът изчисли уж точно в коя седмица съм. И реално по ПРМ съм 03.09. и това ми е официалният термин. Но пък лекарката каза, че може би ще родя към 7-8.09, тъй като цикълът ми е на 30 дни Thinking
А пък месеците както и да ги броя, все не ме излизат hahaha Знам, че са 10 лунарни, ама като ме питат не мога да кажа, че съм в десетия, нали? Изобщо голяма обърквация. Добре, че поне всички изследвания ще ми ги правят на място в болницата, включително и ФМ, така че се надявам да няма объркване.
На всички, на които им предстои да си видят точиците, успех, и ще чакам вече само добри новини!
Прегръщам ви и ви желая прекрасен следобед!  bouquet

# 16
  • Мнения: 220
Здравейте момичета ,съжалявам за лошите новини ,дано няма повече такива в темичката.

Аз искам да попитам-къде мога да открия темичка в която се разискват осигуровките на бременните,в смисъл да се осигурявам допълнително,че нещо не се ориентирам , а ми казаха че има такава тема.

# 17
  • Мнения: 158
Здравейте момичета.Много ми липсвахте и едвам успях да ви изчета Hug
Ники, Мечтание съжалявам за това което ви се е случило.Прегръщам ви силно и ви пожелавам  скоро отново да се радвате на бременноста Hug Надявам се да не ни забравите и честичко да ни посещавате.На мен много ще ми липсвате Sad
Цвета надявам се,че при теб всичко е наред
zasmyana четох за твоите усещаня и аз също мисля,че е рано(до колкото съм чела),но и при мен има едно потрепване от време на време по-често в областа под черния дроб.Странно но до сега не ми се беше случвало такова нещо Rolling Eyes
Аз също преживях много негативни емоций и вече незнам какво да мисля Rolling EyesВ петък плаках  в продължение на 5 часа и то ужасно много чак коремът ми се свиваше и ме болеше чак до вечерта .От 2 седмици съм с ужасен запек,ходих през ден,през два и то много малко с големина колкото орех,придружено с ужасни болки при дефекация.Мислех,че ще се справя и за това не съобщих на АГ,но в събота срещу неделя стана нетърпимо тък като взех и дуфалак.Ходеше ми се но не можех да отида.Цяла нощ се наливах с вода и в 6.00ч. чудото стана.Сега съм само на вода и супи CryМежду другото от изследванята ми се оказа,че хемоглобина ми е нисък SadА видях,че на последното ми УЗИ пише:
Жив ембрион
CRL-15,2mm.=>7+6 г.с.
GS=>8+4 г.с.
От което разбирам,че ембрионът не съответства по размери на седмиците си
Незнам какво да мисля вече SadТова нормално ли е?
Незнам как ще издържа до 18-ти за да разбера дали всичко е наред.Мислите ли,че с този упорит запек и това което преживях в петък може да се е отразило зле на плода?
И като за капак си ударих корема в кухненския плот.Въобще голяма каръщина беше миналата седмица doh
Иначе съм все така,продължавам да връщам храна,не се храня много,вие ми се свят,отслабнала съм 10кг....

Последна редакция: пн, 02 фев 2009, 16:44 от maliby

# 18
  • Мнения: 35
Здравейте,дами!нова съм във форума и искам да знам как да си запиша и моето бебче

# 19
  • Мнения: 0
Zdraveite.4eta foruma ot niakolko dni i re6ih da se registriram.ne moga da pi6a na kirilica, zatova samo vi pozdraviavam i se prisuediniavam kum vas. moiat termin e na 17 septemvri, 1va bremennost.Pozelavam na vsi4ki mnogo kusmet i zdrave.Az ziveia v Italia, 4eta vi vseki den.Molia parolata za fotoalbuma , ako e vuzmozno. Sad

# 20
  • София
  • Мнения: 934
Ники и Мечтание, силни прегръдки  Hug Знам как се чувствате  Confused
Добре дошли,  Kalitea и dulsinea75 !
dulsinea75 надявам се, че няма да се разсърдиш, но ми стана много смешно питането ти  Grinning Тук е отчетна тема и си пишем, кой каквото го вълнува. Напиши си термина и Клара ще те добави в списъка. А бебчетата като ги родим и тях ще запишем  Grinning

# 21
  • Мнения: 35
Благодарности,Мариана.Не се сърдя,винаги има време да науча нещо.Терминът ми е на 28 септември

# 22
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ники, Мечтание Hug Много съжелавям. надявам се скоро да се разпишете в някоя друга отчетна и да се похвалите после.
Аз днес съм по-добре. Явно на работа се стягам и не съм като парцал. Иначе ужасно се притеснявам как се развиват нещата при мен и с нетърпение чакам 13-ти ( то пък петък ooooh!) да отида на доктор отново

# 23
  • Мнения: 16
Здравейте сладурани!!!
 Hug  Hug  Hug за Ники и Мечтание!!! Няма смисъл да описвам надълго и нашироко какво почувствах като прочетох постовете ви!!! Вие сте силни мацки!!! Ще се справите!!! Ние ще стискаме палци!!! Ще ни липсвате!

Мацки, вие как сте с напълняването? Аз съм качила около 3 кила и започвам да се шашкам, че ще стана слонка. Нямам никакво гадене, не ми е лошо и като ми се прияде нещо идеята, че съм бременна ме кара веднага да го изконсумирам! Ужас!  Grinning

Чета ви!

# 24
  • София
  • Мнения: 260
Ники Мечтание Много съжалявам! Cry

Привет на новите момичета!
Искам да попитам -Нали уж не трябва да пиеме газирано и кофеин, а лекарката ми каза за ниското кръвно да пия Кока-кола newsm78 Какво е приемливото количество?

dd2 аз съм качила 0,5 кг.  Ама имам чувството че не толкова на корема, колкото над талията?! Иначе нямам никакъв апетит, ама като ми сложат да ям - хапвам и то добре Grinning
цвета и аз като теб. Като съм в къщи постоянно ми се гади много ми е лошо, и един мързел ме е обзел...нищо не пипам Blush А в работата се чувствам по-добре.Сигурно защото се мобилизирам?! Ти как си? Не се натоварвай много!

# 25
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
bubara и аз съм  с ниско кръвно и ми казаха,че по 1 кафе на ден не е проблем,но кола не можело по време на бременност.Аз и не обичам кола де. Peace
dd2 аз май съм качила около 2 кг,ако изобщо може да се вярва на моя кантар.Другата седмица ще разбера със сигурност.Но и с миналата бременност качих кг в началото- до края на 4 месец качих 6кг,а останалите 3кг до 9м. Peace
Днес си купихме фурна и за първи път от година и половина си направих баница.Беше супер. Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 260
анита ама аз през живота си не съм пила кафе Shocked Много лошо ми мирише..
какво да пия в този случай?
Баница? Ама точиш ли или с готови кори?

# 27
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
bubara с готови кори,че не мога да меся,а какво остава да точа. EmbarassedА за кръвното можеш да ядеш шоколад,но пък се отразява на кг. Peace

# 28
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравейте и от мен в новата тема.
Не пиша, защото съм в дупка от вчера. Дано скоро ми мине, че имаче ще полудея.
Да се похваля, че днес ходих на лекар и видяхме малкото бебче и плодното сакче. Началото на март пак ще ходя, за да се види по добре. Термина ми си е 27.09.
Е това е от мен. Като се пооправя ще пиша, защото не искам само да ви натоварвам.

# 29
  • Мнения: 314
Ники ,Мечтание:много съжалявам,милички! Hug Hug Hug

Добре дошли на новите мами!
После ще  пиша пак.

Общи условия

Активация на акаунт