Септемврийска точица расте вече тя си има малко сърчице

  • 12 369
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
светлушка, точно след питането ти ти пуснах линк към информационна брошура с правата на бременните, погледна ли поне?

По-семпъл стил като долупоказания много обран и постен ли е за отчетна тема? Laughing



82 бременни майки за септември 2009-та

01.09.
neky
rozalina- 2-ра бременност
anita29- 2-ра бременност

# 301
svetlushka,
Относно въпроса ти, аз например си водих първата бременност при доктор Миков - имам дъщеря на 3 г. Сега съм с термин 26 септември и пак ще съм при него. Здравната каса поне тогава поемаше по 1 преглед на месец, като ме е гледал на ехограф всеки път, следил ми е тегло, кръвно, как се развива бремеността, изследвания за кръв и урина. Много съм доволна и защото ми даде информация относно допълнителните изследвания, които са по желания и аз си направих всички за мое успокоение - токсоплазмоза, БХС, морфология. Накрая ми даде документите за раждане. Сега пак ходих при него, винаги е много учтив и внимателен. Има момичета, които искат да си ходят на частно, но някои си записват и при лекар с договор със ЗК. Преди поне след 20 седмица май ехографа се заплаща, но е 1 път месечно, в 9 м. всяка седмица, а аз като преносвах, всеки ден. Ако се интересуваш си пусни търсачка в нета- Пламен Миков- на цар Самул му е кабинета.
За протокола - и аз мога да си позволя частни кабинети, то си излиза колкото в Шейново например с прегледите към края, но съм супер доволна от кабинета, чисто, приятно, от това, че той ме познава, че помни всичко, дори и името на съпруга ми, а съм чела, че в Шейново те гледа например който е на смяна, а не един и същ лекар))) Въпрос на опит, гледна точка. Била съм и при д-р Киров, той е в една успоредна на Витошка, но пък там ми направи неособено добро впечатление, че дори за бончине ми искаха пари, а аз определено съм добре осигурена и се отказах да ходя там. Имам колежка, който си ходи и си роди даже там.

# 302
Хелоуууууууууууу,маметааааааааааааа Hug
Ама така съм се затъжила за вас,направо не е истина ви казвам Hug
Валка,Чифлигарова,,много мило,че сте се сетили за мен,наистина Heart EyesВинаги се радвам искрено,когато някой проявява загриженост спрямо мен BlushВече съм в Прага и ще ви пиша от тук занапред,стига всичко да е наред PraynigНяколко дни не бях активна,защото чаках да ни прекарат интернет на новото място,но вече всичко е наред PeaceИначе да се отчета-вече съм си при милото/ще умра от щастие направо Heart Eyes/и му се радвам нон стоп Mr. Green
Направо сте изписали света,момичета-не мога да ви изчета всички BlushПърво ще пиша,после ще чета подред до дупка!
Мечтание и Ники,надявам се да навестявате темичката CryНямате представа колко наистина зле ми стана,като прочетох за преживяното от двечките ви!За жалост,това се случва често на много жени.Надявам се да не ни забравите и някой ден просто да ни се похвалите,че сте в някоя нова отчетна темичка за бъдещи майчета PeaceМного любов ви пожелавам,момичета,и много късмет!Прегръщам ви силно!
Бягам да чета останалите,за да съм наясно какво става.Ще ви наглеждам.

# 303
  • Мнения: 0
zdraveite az sam po4ti v 7 sedmica normalno li e da e 9 mm bebcheto

# 304
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
zdraveite az sam po4ti v 7 sedmica normalno li e da e 9 mm bebcheto
Зависи какво ти е казал лекарят.

# 305
  • Мнения: 0
AMI TOI MI KAZA 4E SE RAZVIVA NORMALNO AMA KATO BQH V 5 SEDMICA MI KAZA 4E E 12 MM ILI AZ NE SAM RAZBRALA PRAVILNO MOJE BI

# 306
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
AMI TOI MI KAZA 4E SE RAZVIVA NORMALNO AMA KATO BQH V 5 SEDMICA MI KAZA 4E E 12 MM ILI AZ NE SAM RAZBRALA PRAVILNO MOJE BI

Пиши на кирилица, ако обичаш.
Можеш и Правила и указания да прегледаш, там пише и други интересни и важни неща.

В 5-та седмица 12 мм по-скоро е бил целият плоден сак, мехурчето барабар с бъдещия ембрион в него.
Към 7-ма седмица бебето е с размер на кламер, поне така пишеше в книгата на детето...

# 307
  • Мнения: 0
дам честно казано се притесних но нямаше как да и се обадя и затова реших да попитам някои от този форум може би ще знае

# 308
  • Мнения: 0
а може и аз да не сам разбрала тогава като бях

# 309
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
zdraveite az sam po4ti v 7 sedmica normalno li e da e 9 mm bebcheto

Нормален размере това, а в 5-та г.с са не повече от 5мм.
засмяна, вече да не си се оплакала от липаса на секс щом си при милото  Wink

 welcome на двете нови мами !
Ще пиша после в новата тема и ще си позатворя очите за леко погребалната визия на темата, която Бу ще направи  Joy

# 310
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
ще си позатворя очите за леко погребалната визия на темата, която Бу ще направи  Joy
Mr. Green
само малко време ми трябва. Радвам се, че се оценява  bowuu

# 311
  • Мнения: 493
Здравейте на всички!!!!
В сряда бях на изследвания:) Видяхме бебо на ехографа вече си имаме ръчички и краченца!!!!!! smile3521
Аз принципно ходя на 2 лекарки, като и двете ми казаха че бебето е по-голямо от седмиците, които отчитат от началото на цикъла.
За съжаление на мен едната лекарка ми забрани секса Crossing Arms, но от време на време не издържам и се забавляваме по малко с половинката  Flutter. Мноооого съм доволна, че лекарката каза че всичко върви много добре  newsm44 !!! Интересно ми е , тъй като съм чела различни неща на различни места, кажете ми моля това, което вие знаете, в коя г.с. вече няма възмолжност да се появи проблем с бебето, като помятане и т.н. Simple Smile
Благодаря на всички!!!!!

# 312
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Нова тема

По-обран вид има, но дадох всичко от себе си за да постигна това  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт