Гоблени-43

  • 67 484
  • 431
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 62
Зори много е красиво, но ще споделиш ли с нас схемата моля Praynig

# 181
  • Мнения: 2 116
3ори чакането определено си е струвало!  Peace Разкошно еее!  smile3501 smile3501 smile3501

vessito75 честито мила!   bouquet Дано малката Вяра е много кротко и спокойно бебче и да ти оставя повече време за хобито!  Hug

# 182
  • Мнения: 7 106
Благодаря момичета, аз откакто я видях схемата в съзнанието ми вече се оформи идеята за цялостния изглед.

неличка , ето линк към сайта, а от там със зуума можеш да увеличиш снимката и да прочетеш надписа :
http://3opu.multiply.com/photos/album/27/27#37

daniela_ch , обещавам утре да пусна схемата, че сега трябва да ровя в коя папка беше точно, а водиме преговори с дребната да ляга вече  Laughing.

# 183
  • Мнения: 0
Тези орхидеи са ми взели ума. Питах откъде д си ги купя и ми посочиха този линк. Мъъъъчих се, мъъъъчих се и нищо не разбрах как мога да си ги поръчам и купя. Къде ли не четах - много внимателно и инструкцията на Хипатия четах и незнам, и незнам. Чета, че вие по някъкъв начин организирано си ги поръчвате. Ако може да ме включите и мен ще бъда много благодарна, но дори незнам къде да изпратя парите и от къде да си получа пратката. Ако ме включите в пратката, да си кажа, че искам два броя от орхидеите - за мен и за дъщеря ми. Само кажете къде да преведа паричките и колко разбира се незнам ??????
http://cgi.ebay.de/Cross-Stitch-Kit-Oriental-Orchids-Delicate-Wh … %3A2%7C240%3A1318

# 184
  • София
  • Мнения: 9 850
Зори, прекрасно е! Simple Smile
Май само Герика предлага... Официален вносител... Пълна излагация... И как спори нахално само...
После как да си купи човек от нея???

# 185
  • Мнения: 2
Веси честита Вяра дано е послушна за да може Мама да почива повече и да шие  newsm51 smile3504

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 765
http://tranz.it/load.php?id=r8vyjSnDTHHWWjda232129
Goody, мисля че открих липсващата част. Laughing Би ли погледнала от линка горе , да не би да ми липсва още някоя. Има и ключ така че може да ми пращаш.
Зори, прекрасно е! Simple Smile
Май само Герика предлага... Официален вносител... Пълна излагация... И как спори нахално само...
После как да си купи човек от нея???
В Бургас има магазинче, собствника на който твърди , че са му оригинални гоблените и е официален вносител, така че не е сама.

# 187
  • Мнения: 59
Eliss дай повече инфо за този човек който твърди че са оригинални гоблените. Ти купувала ли си? Сподели впечатления. Поръчки правят ли се , цените какви са, страница в нета има ли ? Абе много въпроси какво да се прави тези Дименшъни са ни взели акъла Crazy

Сега се сетих, че някъде из форумите четох, че на тая Герика майка й е в Бургас. Да не са от нейните "оригинали"

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 23:51 от неличка

# 188
  • София
  • Мнения: 9 850
http://www.dimensions-crafts.com/productcart/pc/wheretoshop.asp?wtsid=3
Тук е публикуван списъка с официалните вносители... Само Герика е за България... newsm78
П.С. Наистина, дай повече инфо Simple Smile

# 189
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
http://tranz.it/load.php?id=r8vyjSnDTHHWWjda232129
Goody, мисля че открих липсващата част. Laughing Би ли погледнала от линка горе , да не би да ми липсва още някоя. Има и ключ така че може да ми пращаш.
Зори, прекрасно е! Simple Smile
Май само Герика предлага... Официален вносител... Пълна излагация... И как спори нахално само...
После как да си купи човек от нея???
В Бургас има магазинче, собствника на който твърди , че са му оригинални гоблените и е официален вносител, така че не е сама.

В Бургас Герика има магазин и там продава майката на Гергана, та са един кюп  Peace Самата Гергана пътува често от Варна до Бургас и обратно.

# 190
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Елис, вече пуснах  Blush бързак съм  Blush

неличка - все ще се намери кой да го преведе  Wink само да се реши какво да е  Thinking

марулка вече е отговорила   Heart Eyes

купих си панама от аксиома  Wink тайно от съпружието  Laughing
има разлика между фината и стандартната, стандартната седи някак по-груба, конците сякаш са по-"рошави"  Mr. Green но иначе са си все 14
сега остава а намеря време и нерви да боцкам, боцкам ...

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 765
Ще опитам да обесня къде се намира магазина... Нямат сайт или поне аз не съм срещнала.
Магазина се намира в центъра. Уличката е перпендикулярна на Александровска до Пиргос стил. Минава се покрай магазина на Теранова.
Открих го случайно, само там продаваха конци на метър / вече не/ . Моя клежка си взе белия кон на Dim., опаковката нямаше нищо общо с оригиналната, схемата обикновен принт , имаше и печат на фирмата..  Ще питам и ще кажа коя е .А и се шиеше с гобленов бод Беше взела комплектовка на Солария - йерусалимската богородица, тя поне беше оригнална.
Там си рамкирах първия гоблен , 40 лв. дадох за рамка Shockedсъответно не повторих.
Единия път докато си взимах конци , човекът ми обесняваше как не трябва да се комплектоват саморъчно гоблени , а да се взимат оригинални. Показа ми няколко ушити и дадени за рамкиране на Милена стил. Е, нея си я знаем, но и на неговия стелаж нямаше нито един наподобяващ оригинала. Mr. Green

В магазина до WC , в центъра / незнам улицата как се казва/, докато коментирахме с майка ми каталога им за гоблени и аз обеснявах, че това са на Милена стил, продавачката дойде и ми взе каталога от ръцете Crazy Взимала съм чиле по-малко от 8 м. На мен за кафеджийката ми трябваха почти 2 чилета, на колежката по-малко от едно . ooooh!
Вярно магазина е много добре зареден, обаче обслужването и цените са   Rolling Eyes

# 192
  • Мнения: 439
Добро утро



Веси честита бебка и от мен!
Да ви е здрава малката Вяра да спинка и папка! Misc Baby Bottle newsm32

Като ви чета не мога да не се включа по въпроса за Дим...
eliss и аз при тоя противен тарикат повече няма да стъпя,но има и още един магазин,в който продават уж оригинални дименшъни,този който е в тунела до "Барче гъзарче",ходих съвсем наскоро,защото съм се пощурила с тоя Sleigh ride и исках да направя сверка как стоят нещата...само да вметна тук Зорница елхата наистина грее,превъзходна е...перфектно си се справила със френските възли,ако не ме лъже паметта беше казала,че ти е за сефте...супер браво!
...та да си дойда на мисълта,в това магазинче любимият ми гоблен струва 70лв.(доколкото разбрах всички гоблени на Дим струват толкова при нея Shocked),ако го нямат наличен в магазина,правят поръчка и чакаш около месец,като попитах защо толкова много,отговорът беше,че първо минават през Варна,за да направят превод на инструкцията за шиене и тогава ги пращат насам ooooh!
без коментар!
еllis,има още едно магазинче,в което съм виждала да продават конци на метър,като тръгнеш от съда(бившия свободен университет) нагоре по Гурко в посока Морската,намира се вдясно,има табела.

Хубав ден момичета Heart Eyes

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 06:46 от bella_

# 193
  • Мнения: 3 622
Добро утро  Hug

bella_ чудесно кафенце  Wink

Зори страхотно е станало гобленчето за кръщенето на дъщеря ти  Peace
Кръщавали сте я на моя рожден ден  Grinning

Ех тази Герика, как няма някой да и спре машинациите. Аз нали си напатих с моя фар. Не че не стана, но това че сменя конците и че се разминават леко цветовете с оригинала е много тъпо. И на всичкото отгоре и броих 70 лв. за него, а той даже не е оригинал

# 194
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Добре дошла на Вяра! Да е много много щастлива! Да има много любов да дава и получава.
Чиста проба спам, ама нямаше как Simple Smile
Прасчо, а на бас че няма да го почнеш, бъзикам се разбира се. Страшно лесно се шие, ама да имаш време само.
Билкова не съм те забравила, ама ....

Общи условия

Активация на акаунт