сърбеж по гърдите

  • 19 861
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
А може би мамолог? newsm78

# 16
  • Мнения: 65
Здравейте отново!
Направих си теста и е отрицателен.....на какво могат да се дължат тези сърбежи......... Sad

# 17
  • Мнения: 17 546
на какво могат да се дължат тези сърбежи......... Sad
Материята на сутиена, който носиш, писах и по-горе. Аз не мога да нося дантелено бельо или някаква друга материя, която не знам каква е, но също ме дразни. Може и това с което переш бельото да е причината. Не тръгвай веднага по доктори де, не всичко е болест!

# 18
  • Мнения: 55
Здравейте отново!
Направих си теста и е отрицателен.....на какво могат да се дължат тези сърбежи......... Sad

А защо не се посъветваш с дерматолог- може просто кожата ти да е по-суха или да е контактен дерматит (май така се казваше като си алергична към материи). Аз бях с подобен проблем по гърба и ми предписаха Локоид Крело- за два дни сърбежът спря и измененията по кожата изчезнаха.

# 19
  • Мнения: 65
ами памучна,нормална материя, не нося някакви дантели или изкуствени материи, не съм си сменяла праха за пране.........всичко си е нормално,а и с този странен цикъл от миналия месец, не знам какво да мисля. Най - вероятно ще изчакам да видя др месец как ще ми е цикъла и ако пак е такъв оскъден, ще ходя май на лекар

# 20
  • Мнения: 17 546
Аз бях с подобен проблем по гърба и ми предписаха Локоид Крело- за два дни сърбежът спря и измененията по кожата изчезнаха.
Подобни, не означава същите! Локоид Крело е кортизонов препарат и не се препоръчва самолечение с него. Ако толкова се притесняваш, просто отиди на дерматолог. Той ще знае какво ти е и ще предложи най-адекватното нещо, за да престанат оплакванията ти.

# 21
  • Мнения: 65
Здравейте,отново! Simple Smile сърбежа ми мина, всичко е било от цикъла ми, вчера ми дойде, но на 21-я ден,което е нетипично за мен, идва ми към 32-35 ден обикновено и не съм предполагала,че е възможно да ми дойде толкова рано Wink

Общи условия

Активация на акаунт