бременност и почивка на планина + минерални води

  • 1 258
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте, в 5-ти месец се гласим да ходим във Велинград на почивка за десетина дни, станцията в която ще бъдем е  с термални води, та се чудя дали ще е вредно за мен да се къпя с такива?
Естествено преди да тръгнем ще се консултирам с доктора, но ще съм благодарна ако споделите опит.

# 1
  • София
  • Мнения: 43 903
Ами и аз така се гласях, но моята д-рка каза по-добре да не се топя защото имало доста гъбички по тези места....
да не говорим, че през бременността топла вана/басейн не се препоръчва...внимавай да не си докараш контракции....

# 2
  • Мнения: 494
Аз ходих да плувам докато бях бременна, само не знам за топлата вода  newsm78 Аз не знам и колко ще е топла, може би няма да е гореща, по- добре наистина питай доки да не стане някоя беля

# 3
  • Мнения: 466
То аз се глася не за басейн, то се е видяло, че ще го прропусна тази година, ами в цялата станция тече само минерална вода, та за душ с минерална вода се чудя дяли ще е вреден?!

# 4
  • София
  • Мнения: 43 903
а не, няма проблем в такъв случай, ти пък за единият душ....само не стой 1 час под него, най-много малко да ти се поизсуши кожата...поне на мен така ми действат минералните води...  Simple Smile))

# 5
  • Мнения: 8 999
Аз в басейни не влизам нито бременна, нито небременна. Нито в минерални, нито в никакви. Малко ми се виждат като развъдник на какво ли не.

# 6
  • Мнения: 210
Август месец преди да родя си правих вани с минерална вода на село,ваната си беше на двора ,а водата я правех хладка - е няма такъв кеф- нищо лошо не ни се случи Wink Весело изкарване Peace

# 7
  • Мнения: 466
Аз при първата бременност ме беше шубе даже в морето да се топна, но сега, живот и здраве, не сматам да пропусна това удоволствие  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 013
Ами и аз така се гласях, но моята д-рка каза по-добре да не се топя защото имало доста гъбички по тези места....
да не говорим, че през бременността топла вана/басейн не се препоръчва...внимавай да не си докараш контракции....

Съгласна съм!

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
......ами в цялата станция тече само минерална вода, та за душ с минерална вода се чудя дяли ще е вреден?!
няма проблеми Peace

# 10
  • Мнения: 4 555
Няма проблем, водата не е толкова гореща. Аз 9 месеца се къпех с 39 градуса вода и това беше огромна жертва, която направих само заради бременността, иначе се къпя с много по-гореща. В басейните обикновено е по-хладна.

Общи условия

Активация на акаунт