От кога десерт за обяд?

  • 1 757
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
Не съм давала десерт. Плодове си хапва между храненията, плодово пюре - за следобедна закуска. Peace

# 16
  • Мнения: 9 973
не давам с яденето десерт.То аз не ям,че на него ще дам.След 1-2 ч. давам

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз давам от 8 мес плод или плодово пюре за десерт на обяда, защото няма къде другаде да го вместя. Ако го дам между храненията им убива апетита и на следващото хранене нищо не ядат.
Деси, що зе критерии е това, че ти не ядеш??? Ти сигурно и кърма и АМ не ядеш, ама на детето даваш. Извинявай ама много смешно ми стана.  Joy

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ние сме на млечна кухня и бурканчето със супата е 190 гр. , започнах да давам десерт (кисело мляко) когато беше на 9 месеца и 5-6 дни Peace

# 19
  • Мнения: 4 433
Лекарката ме караше така да правя,но ще изчакам до яслата поне.

# 20
  • Мнения: 1 197
Не съм привърженичка на десертите след нито едно хранене за деня и просто НЕ давам.Плодовете ги давам на отделно хранене,за мен те не са за десерт,а са също толкова качественна храна.

# 21
  • Мнения: 405
И аз не давам десерт след обяда...предлагала съм за да видя, дали ще иска, но не желае...явно обяда й стига. Пробвай да дадеш - детето само ще си покаже дали иска...А принципно плодове в суров вид най-добре се усвояват от организма на гладно или преди хранене.

# 22
  • У дома !
  • Мнения: 700
И аз не давам десерт след хранене.Може някой път да му дам данонино или десерт на хумана,нестле и т.н......но това е много рядко и между храненията! А плодовете на гладно,задължително Naughty иначе ферментират в коремчето Naughty

# 23
  • Мнения: 188
плодове

# 24
  • Мнения: 2 334
Не давам десерт след обяд и мисля че трябва да се дават различните храни отделно  Peace

# 25
  • Мнения: 5 940
Десерт не давам специално. Плод, ако сам пожелае. Ако под десерт се разбира  подсладена храна, почти не давам такова нещо. От време на време правя зърнени закуски с мед  и плодове или тиква с мед и дотук с подслаждането.

# 26
  • Мнения: 1 062
На 1г.6м. е моето дете - десерти не давам. Плодове и предлагам или самостоятелно или смесено с мляко, каша, зърнени.

# 27
  • Мнения: 2 960
обядва малко супа и цялото второ ястие.Десетр не иска и не давам.
През другото време-отделно предлагам плодове /плодови млекца...и т.н.
По принцип не харесва десетрите от ДК.

# 28
  • Мнения: 552
Давам понякога след обяда по мъничко плодово пюре или йогурт,но само да си опита,няколко лъжички.

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Десерт давам само ако не е яла достатъчно от маджата

Общи условия

Активация на акаунт