? за шишета НУК

  • 18 534
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
От днес ползвам шишета на НУК, но не мога да разбера в каква позиция трябва да е биберонът. От едната страна на биберона има дупки за млякото и цепка за въздух. Въпросът ми е отдолу или отгоре трябва да са дупките? Ако са отдолу няма ли да изтича млякото през цепката, а ако са отгоре как ще тече млякото?
Предварително благодаря!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Аз също ползвам само шишета на Нук дупката на биберона се поставя отгоре от долу е плоската страна, те имитират майчината гърда и съм много доволна от тях.

# 2
  • Мнения: 3 157
От горната страна са дупките-тази която е за въздух идва точно под нослето,не ми се рови сега,но в сайта на Нук имаше картинка и поподробно обяснение за всяка дупка и извивка на бибата.Много е  интересно-потърси го.

# 3
  • Мнения: 1 596
Издутото на биберона е към небцето Simple Smile

# 4
  • Мнения: 125
Бибероните на Нук са върхът! Казвам го с увереност, защото Марти пие и от двата типа на Чико и от Камера чат-пат, та мога да преценя.
Дупчицата за въздух е от горната страна Hug

# 5
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Отгоре са дупките. Така ако има въздух, излиза лесно.
Млякото също си излиза, защото бебето образува вакуум, като засуква, а млякото не му пръска в гърлото, както на бибероните с дупка отпред.
Пробвай над мивката да стиснеш леко биберона и ще видиш как излиза млякото.

# 6
  • Мнения: 121
Както са ти писал дупчицата е от горната страна.Аз също съм много доволна от тези шишета, но имат един недостатък според мен.Нямат дръжки, които да се слагат допълнително на шишето както avent например.Само това.Иначе са супер. Peace

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
имат и нук шише с дръжки, накрайника е друг не е биберон, но може да го ползваш като порасне бебето

# 8
  • Мнения: 121
Да да знам, че има такива с дръжки, но аз имам предвид, че няма само дръжки, които мижеш да си сложиш на тези шишенца, които вече имаш.Ама това е бял кахър. Laughing

# 9
ние  вече  сме  големи  ама  израснахме   с НУК ,много  сам  доволна.

# 10
  • Мнения: 2 336
на НУК съм доволна от чашите със сламки, от другите не.

# 11
  • Мнения: 96
Много Ви благодаря!
Оказа се че 2 дни съм му слагала биберонът на обратно Simple Smile
Дано и по правилния начин да хареса шишето.

# 12
  • Мнения: 1 745
Това беше единственото шише,от което малката не се давеше като пиеше вода!И сега го ползваме от време на време! Peace

# 13
  • България
  • Мнения: 457
И ние сме с НУК-много добри шишета.Дупката трябва да е на горе Peace

# 14
  • Мнения: 581
А за стъклените и пластмасовите шишета на Нук бибероните еднакви ли са ?

Общи условия

Активация на акаунт