Хотел с топъл минерален басейн?

  • 28 165
  • 31
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Търся хотел с топъл минерален басейн, за пролетната ваканция - някакви идеи?

# 1
  • София
  • Мнения: 5 247
99% от спа хотелите са с такъв басейн.. външен или вътрешен имаш предвид...планина, море . нещо по-конкретно, за да можем да помагаме с идеи  Hug

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Като че ли предпочитам вътрешен, но от друга страна никога не съм била във външен през пролетта newsm78 И определено планина - живея на морето и искам да сменя обстановката Simple Smile

# 3
  • Мнения: 674
Азалия Св.Константин Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 247
Като че ли предпочитам вътрешен, но от друга страна никога не съм била във външен през пролетта newsm78 И определено планина - живея на морето и искам да сменя обстановката Simple Smile

Така... имам идея за външен - Огняново, там има едно - викат му Мирото.. 42 градуса е водата, но хотелите около него не са нищо особено и определено нямат топъл вътрешен басейн. Аз лично мнооого добре си изкарах там май месец точно  Peace
Иначе спа във Велинград - Дворецът - скъпичко е, но имат и вътрешен и външен, пък е и 5 звезден.
Ако нямате голям бюджет- Елбруст, пак във Велинград имат топъл вътрешен басейн

# 5
  • Мнения: 190
Огняново е добре,но много е претоварено напролет.Басейни вътрешни и външни има така,че можеш да разгледаш и да си избереш.Побързай с резервацията обаче.Другото за което се сещам и е по-близо до София е Долна баня.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
Разгледай тамите за Чифлика /в новата Веника има вътрешен топъл басейн/ и Огняново, както и тази за СПА хотелите.

# 7
  • Мнения: 1 312
Там е страхотно

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Благодаря ви  bouquet Ще разгледам предложенията

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
Още един глас за Огняново, супер е водата там, за хотели има доста вече, и по-малки и по-големи  Peace

# 10
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Погледни и за Велинград  Wink

# 11
  • Мнения: 2 631

Водата там е приятно хладка, останах разочарована, но Велинград - Велина беше супер  Peace

# 12
  • Мнения: 3 695
такива хотели има въвъ Велинград, Чифлика и май само за там се сещам  Thinking

# 13
  • Мнения: 3 622
Едно хотелче в Огняново от което сме много доволни http://www.hotelpetreliiski.info/bg/na4alo.htm
и още едно в Троян http://venika.vibs.bg/

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Комплекс Дива, Чифлик с топъл външен басейн. Валеше сняг и се къпехме навън. Много е приятно Peace

Общи условия

Активация на акаунт