Фетална морфология

  • 5 208
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Здравейте, жена ми е в почти 20 г.с. и лекарката ни прати на фетална морфология , като ни даде  името на доц. Томова но тя записва час чак за края на месец март.
Имали някои мнение за д-р Томов от Свети Лазар

Предварително  Благодаря на всички за отговорите     bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 054
Аз също ще ходя при доц. Томова в 21ва седмица. Преди да запиша час разпитвах и разглеждах и не срещнах нито едно отрицателно мнение за нея! Още не съм я посещавала, но не се съмнявам, че ще остана доволна! Успех и на вас!

# 2
  • Мнения: 78
Аз питам за доктор Томов Simple Smile
ние ходиме при доктор Асенова от Болница Лозенец

# 3
  • София
  • Мнения: 12 545
Аз питам за доктор Томов Simple Smile

Няма д-р Томов. Има доц. Томова, която освен в ин-витро център Св. София прави ФМ и в Св. Лазар  Wink Звъннете й на мобилния и ще ви запише час, като й кажете, че вече е в 20-та седмица.

# 4
  • Мнения: 1 054
Ами... аз в бързината не съм прочела, но знам че доц. Томова преглежда и в Свети Лазар и в ин-витро център Света София.. не знам само защо в Свети Лазар е толкова по-скъпо.... Както и да е ... говорим за един и същ човек 100% няма да сбъркате Simple Smile

# 5
  • Мнения: 78
Жена ми каза доктор Томов знам ли ?

# 6
  • Мнения: 11 816
Да, грешката е при вас. Томова преглежда и в Св. Лазар.

# 7
  • София
  • Мнения: 716
един и същи човек е  Laughing
просто таксата не се определя от нея, а от центъра, в който преглежда. Свети Лазар е много скъпа клиника затова и цената на прегледа е подобаваща.

Аз съм била при нея и съм много доволна.

# 8
  • Мнения: 78
Странно пак ще питам жена ми
А за друг доктор от Свети Лазар( освен доц Томова)  които се занимава с Фетална Морфология да има мнение

# 9
  • София
  • Мнения: 12 545
Странно пак ще питам жена ми
А за друг доктор от Свети Лазар( освен доц Томова)  които се занимава с Фетална Морфология да има мнение

Не съм чувала друг от Св. Лазар да прави ФМ. Може би единият от собствениците - д-р Николов или жена му се пробват да правят, но аз не бих отишла при тях.

# 10
  • Мнения: 1 054
Странно пак ще питам жена ми
А за друг доктор от Свети Лазар( освен доц Томова)  които се занимава с Фетална Морфология да има мнение

Не съм чувала друг от Св. Лазар да прави ФМ. Може би единият от собствениците - д-р Николов или жена му се пробват да правят, но аз не бих отишла при тях.

И аз не бих отишла при някой, който се пробва да прави нещо свързано със здравето на детето ми и моето по принцип Peace

# 11
  • Мнения: 78
ми уж правели

# 12
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
На мен мъж ми прави ФМ преди година в Св.Лазар.Може би е бил точно въпросния д-р Николов.Не знам.Не си каза името, но беше много внимателен и останахме доволни с мъжа ми, въпреки че цената наистина си я биваше...Но това е друга тема.

# 13
  • Мнения: 78
Понякога парите нямат значение

# 14
  • София
  • Мнения: 12 545
Понякога парите нямат значение

Определено д-р Николов не е корифей във ФМ. А това изследване е достатъчно важно, за да си запишете час при наистина добър и доказан специалист.

Общи условия

Активация на акаунт